Videa uživatele: totalfilmvideo

Sledujte ta nejlepší videa z databáze YouTube a komunikujte se svými přáteli na stránkách TVIDEA•cz
Muži v naději (2011) | Simona Stašová teaser 1:10

Muži v naději (2011) | Simona Stašová teaser

Skvělá Simona Stašová v jedné z hlavních rolí nového filmu Jiřího Vejdělka. Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit!" Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery... Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací, kterým čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností - hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne.

Počet zhlédnutí: 20256
PERFECT DAYS: I ženy mají své dny (2011) oficiální trailer 2:19

PERFECT DAYS: I ženy mají své dny (2011) oficiální trailer

Celý příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky (Ivana Chýlková), která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové (Zuzana Bydžovská), trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela (Bob Klepl), krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda (Ondřej Sokol) a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky (Zuzana Kronerová). Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se -- ač sama sebe proklíná -- dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu "Před a po". Přitom Erika má skoro všechno -- vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá -- a to je dítě. Erika tedy nastolí plán "Dítě" a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek).

Počet zhlédnutí: 14198
Muži v naději (2011) záběry z natáčení 0:53

Muži v naději (2011) záběry z natáčení

Záběry z natáčení z Mužů v naději (Režie: J. Vejdělek)

Počet zhlédnutí: 20170
Muži v naději (2011) (oficiální teaser) 1:10

Muži v naději (2011) (oficiální teaser)

NEW CZECH COMEDY (2011) V nové komedii Jiřího Vejdělka je hercovou filmovou tchyní Simona Stašová, tchánem Bolek Polívka a manželkou Petra Hřebíčková. Titul novinky vznikl dříve než scénář, při besedách s diváky předešlého filmu, kteří se režiséra ptali, zda nenatočí i Muže v pokušení. "Odpovídal jsem, že muži nebývají v pokušení, leda v naději, a protože to lidi vždycky rozesmálo, začal jsem tentokrát od titulu. Přidat pak k němu nějakých sto stránek příběhu už byla hračka," žertuje Vejdělek. Postavy jsou rozdílné, společný je žánr slibující pobavení, o něž jde vám, ale nejen pobavení, o což jde zase nám," shrnul Macháček, jejž prý čeká "kaskáda náročných milostných scén, zásadně bez záskoku". Macháčkův hrdina totiž dostane od svého tchána v podání Bolka Polívky chlapskou radu: nevěra je základem šťastného manželství, jinak se žena začne nudit. Poučka, jíž se Polívkův bonviván po celý život nadšeně řídí, se jeho zeti zprvu příčí -- ale pak ji pod tchánovým zkušeným velením uplatní, čímž se herecká sestava rozroste o Evu Kerekésovou. A nad všemi bdí Macháčkova filmová tchyně a Polívkova manželka Simona Stašová. "Jsem moc vděčná za roli, která fandí mužům. Je to ženská, jakou bych sama chtěla být, ale moc mi to nejde. Takže si hraju svůj sen," těší se Stašová, která Vejdělkův humor srovnává s vtipem amerického dramatika Neila Simona: "Je to sranda, ale hlubší sranda." Po Ženách v pokušení a Mužích v naději se nabízí, aby Vejdělek završil "trilogii" dejme tomu filmem Děti v pubertě. A kupodivu to neodmítá: "Už můj první školní film na FAMU jménem Sladkosti, u nějž jsem se seznámil se Simonou Stašovou, líčil právě přechod mezi dětstvím a dospíváním. Takže sice nevím kdy, hned po Mužích v naději to asi nebude, ale jednou si mě tohle téma určitě znovu najde," věří "milionový" filmař Vejdělek.

Počet zhlédnutí: 229906
Muži v naději (2011) | Jak se fotil filmový plakát 1:46

Muži v naději (2011) | Jak se fotil filmový plakát

Blíží se premiéra očekávané komedie Jiřího Vejdělka "Muži v naději", která se v kinech objeví na konci srpna. Kromě teaseru a traileru vám nabízíme také video z focení plakátu s Evou Kerekés, Bolkem Polívkou a Jiřím Macháčkem.

Počet zhlédnutí: 5698
Muži v naději (2011) | oficiální trailer 1:48

Muži v naději (2011) | oficiální trailer

Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: "Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit ...!!!" Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery... Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací, kterým čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností - hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne. "Zjednodušeně řečeno, "Muži v naději" pojednávají o nevěře a jejím blahodárném vlivu na manželství a veškeré ostatní milostné vztahy," charakterizuje příběh scenárista a režisér Jiří Vejdělek.

Počet zhlédnutí: 225129
1 2 3 4 7 13 19 25

Moudro dne

„Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.“

— Murphyho zákony
Trailery

Don Jon (komedie, USA)
Zmizení (thriller/krimi/drama, USA)
Carrie (drama/horror, USA)

Nejnovější Youtube videa

2:56 Tomáš Klus - Sentiment na tři body

Tomáš Klus - Sentiment na tři body

Autor: spidiczech
Počet zhlédnutí: 450 568

2:42 Tři sestry-Dá dá dá

Tři sestry-Dá dá dá

Autor: davidstok
Počet zhlédnutí: 476 813

Doporučená Youtube videa

3:04 Vilém Čok & BYPASS - Gigolo

Vilém Čok & BYPASS - Gigolo

Autor: PeHa
Počet zhlédnutí: 950

3:44 Búp bê bằng bông - Xuân Mai

Búp bê bằng bông - Xuân Mai

Autor: tramysusi
Počet zhlédnutí: 1 215 242

Co národ lajkuje