Obama Change we believe in

373
Sketch from MADTv
Sledované video přidal uživatel: TheHunter601 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: MADTv, Comedy, Humor, Barack, Obama, Comédia

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Petr k sousedovi a prosí: „Emane, půjč mi deset kýblů vody.” „Na co ti bude?” diví se soused. „Vždyť máš studnu!” „Víš, spadla mi do ní tchyně - a ještě jí kouká hlava!”

Malý chlapec hrozně moc chtěl sto dolarů, modlil se usilovně dva týdny a nic. Tak se rozhodl, že napíše dopis Bohovi. Když na poště třídili poštu, rozhodli se dopis s adresou Bůh, USA poslat prezidentu Clintonovi. Prezident jej přečetl a byl tak dojat, že nařídil, aby chlapcovi poslali pětidolarovku, že to pro něj bude hodně peněz. Chlapec byl opravdu potěšen a tak napsal děkovný dopis: "Milý Bože, děkuji ti za poslání peněz. Ale všiml jsem si, že z nějakého důvodu jsi to posílal přes Washington a ti troubové to jako obvykle nechutně zdanili."

Sedí rybář u řeky a chytne zlatou rybku. Ta, aby ji pustil, mu slíbí, že mu splní jedno přání. Rybář chvíli přemýšlí a pak vyhrkne: "Chci, abych močil šampaňské!" Rybka mu vyplní jeho přání a rybář jde spokojeně domů. Přijde domů a řekne starý: "Přines skleničky, budeme pít šampaňské." Rychle se však opraví: "Vlastně jenom jednu, ty budeš pít z lahve!"

Kapitán svolá mužstvo na palubu a oznamuje: „Ode dneška nestrpím na lodi žádného, kdo by ve službě pil!” „Ale kapitáne,” ozve se vzadu jeden námořník, „přeci nechcete s papouškem ara řídit loď sám?”

Americký režisér volá producentovi: "Haló, tak už tady máme ty čistokrevné indiány. Chtějí sto dolarů denně, ale kdybyste je prý nechal vyhrát, tak by to zmákli za padesát..."

Podobná YouTube videa

0:25 Andre destroys Griffin

Andre destroys Griffin

Autor: fretlessfriction
Počet zhlédnutí: 4 155

0:48 Proper Raptors

Proper Raptors

Autor: newgrounds
Počet zhlédnutí: 428 005

2:15 BearShark

BearShark

Autor: onlycrit1995
Počet zhlédnutí: 27 230

0:28 Jurassic Gushers 1999

Jurassic Gushers 1999

Autor: TrueSoreThumb
Počet zhlédnutí: 65 326

0:30 Gushers Sour Berry Blast

Gushers Sour Berry Blast

Autor: edixonki
Počet zhlédnutí: 47 738

0:29 Gushers Re-Do Your Room

Gushers Re-Do Your Room

Autor: edixonki
Počet zhlédnutí: 82 012