3OH!3 - STREETS OF GOLD (Episode 7: Hair Cuts and Hairy Beasts)

118 902
STREETS OF GOLD available now! http://bit.ly/streetsofgold View more studio webisodes on http://3OH3music.com/video
Sledované video přidal uživatel: 3oh3 dne 13. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 3oh3, 303, 30h3, 3oh!3, 30h!3, streets, of, gold, new, album, episodes, webisodes, studio, behind, the, scenes, preorder, pre, order, video, want, my, first, kiss, touchin, on, deja, vu, double, vision, dont, trust, me, starstrukk

Vtipy, které tě dostanou!

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: „Chceš svést po Praze?” Závozník: „No, chci.” Tak tedy jedou po Praze, dojedou na první křižovatku se semaforem a řidič ji profrčí na červenou. Závozník: „Co to mělo bejt?” „Vždyť tam byla červená!” Řidič: „Takhle jezdí frajeři.” Jedou dál a další křižovatku projede řidič opět na červenou. Závozník: „Vždyť tam zase byla červená!” Řidič: „Takhle jezdí frajeři.” Jedou dál a přijedou ke křižovatce, kde na semaforu svítí zelená. Řidič zabrzdí tak prudce, že závozník málem proletí předním sklem. Závozník: „Jak to jezdíš? Vždyť máme zelenou!” Řidič: „No jo, ale co kdyby jel nějaký frajer?”

Kohn otevírá nový obchod a nad dveře pověsí nápis: „ČERSTVÉ RYBY PRODEJ ZDE DENNĚ.” Ještě než sleze ze žebříku, se objeví první kibic. „Podívají se, co to tam dali za směšnou ceduli?” povídá kibic. „Copak se jim nelíbí?” odvětí na to Kohn. „ČERSTVÉ, koho by napadlo, že jejich ryby nejsou čerstvý, kdyby to nedali na štít.” Kohn uzná, že to je pravda, a tak umaže nápis ČERSTVÉ. Kibic pokračuje: „PRODEJ, to můžou umazat taky, to se přece rozumí samo sebou, že ty ryby nebudou dávat zadarmo.” „Mají pravdu.” A tak Kohn zamaluje i slovo PRODEJ. „ZDE, to je přece jasné, že ty ryby nebudou prodávat naproti.” A tak Kohn zamaluje i slovo ZDE. „Pak to DENNĚ, Kohn, je to chytrý, jestli jsou ty ryby vopravdu čerstvý...” Kohn tedy zamaluje i slovo DENNĚ. Z nápisu zbylo jen slovo RYBY. Za chvilku přijde další kibic. Povídá: „Proč tam dávali takovou směšnou ceduli?” Kohn: „Co se jim nelíbí?” „Oni žádnou ceduli dávat nemuseli, protože ty jejich ryby smrděj na sto honů.”

Blondýnka se v práci omlouvá za svůj pozdní příchod: „Je mi to moc líto. Omylem jsem před semaforem dala zpátečku a než jsem si toho všimla, byla jsem zase před domem.”

Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března."

„Je to kapr?” „Pstruh.” „Je čerstvý?” „Živý.” „Ale vždyť se nehýbe.” „Spí.” „Ale smrdí.” „Vy když spíte, neprdíte?”