Febreze Commercial

407
Actor Daniel Director marlene us Bored Please Comment ,olz
Sledované video přidal uživatel: hsm2luver96 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Funny, videos, Madtv, Hsm, The, RockStars, Febreze

Vtipy, které tě dostanou!

Věštkyně se soustředěně zadívala do své křišťálové koule. „Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou.” „Tak mi řekněte nejprve tu horší,” rozhodl se klient. „Zanedlouho srazíte muže a ten na místě zemře.” „Pane Bože, za co mne trestáš?!” povzdechl si muž. „A co dobrého že mě čeká?” „Budete mít osm dětí.” „Cože, osm? No... a jaká bude moje žena?” „Žádnou ženu mít nebudete.” „No počkejte, říkala jste přeci, že budu mít osm děcek, tak nějakou ženu musím mít, ne?” Věštkyně na tuto otázku zavrtí hlavou: „Zůstanete stále svobodný... Všechny ty děti získáte od toho sraženého nebožtíka.”

Jak to, že sis koupila nový kožich?Ale vždyť byl hrozně levný!Kolik?Tři stovky měsíčně.A jak dlouho to budeme splácet?To jsem se zapomněla zeptat...!

Chuck Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho.

Děti ve škole procvičují sčítání. Paní učitelka se ptá: "Kolik je 5 plus 2?" A Pepíček bleskově odpoví: "7." "Kolik je 11 plus 12?" A Pepča opět bleskově: "23." Učitelka si říká: "Ten je nějaký dobrý, dám mu něco těžšího." "Kolik je, Pepíčku, 56 plus 72?" "128," nenechá se vyvést z míry Pepíček. "No ten kluk mě překvapuje," říká si učitelka, "zkusíme odčítání:" "Kolik je 5 minus 3?" "2." "12 minus 7?" "5." "A 4 minus 5?" "255."

Blondýnka se příteli chlubila, že rozumí sportu, ale pravda byla poněkud jiná. „Tak mi třebas řekni, kdo to je Pavel Bure,” zkouší ji přítel. Blondýna usilovně přemýšlí, ale neví si s otázkou rady. Přítel se jí snaží pomoci: „Říká ti něco Ruská raketa?” „No jó!” zaraduje se blondýnka. „Pavel Bure je ruský tenista!”

Podobná YouTube videa

9:09 Ajťáci 1. serie 2. část

Ajťáci 1. serie 2. část

Autor: velvetsun78
Počet zhlédnutí: 11 791

0:40 Protipirátská reklama

Protipirátská reklama

Autor: pepanvipito
Počet zhlédnutí: 6 483

11:45 IT Crowd - Best Scenes - Denholm [HQ] (CZ sub)

IT Crowd - Best Scenes - Denholm [HQ] (CZ sub)

Autor: bonys3k
Počet zhlédnutí: 64 771

10:06 The IT Crowd- Season 1 Bloopers

The IT Crowd- Season 1 Bloopers

Autor: alexistheboss15
Počet zhlédnutí: 330 472

6:23 Cirque du Soleil Kooza Contortionists

Cirque du Soleil Kooza Contortionists

Autor: contortionlvr
Počet zhlédnutí: 887 284