Watch the International Trailer for The Adventures of TinTin

69 894
In theaters December 23 Paramount Pictures and Columbia Pictures Present a 3D Motion Capture Film "The Adventures of Tintin" directed by Steven Spielberg from a screenplay by Steven Moffat and Edgar Wright & Joe Cornish. Starring Jamie Bell ("Billy Elliot," "Defiance") as Tintin, the intrepid young reporter whose relentless pursuit of a good story thrusts him into a world of high adventure, and Daniel Craig ("Quantum of Solace," "Defiance") as the nefarious Red Rackham.
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 13. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Tin Tin, Trailer, International Trailer, Film, Movie, Coming Attractions, Adventures of Tin Tin, Steven Spielberg, Jamie Bell, Daniel Craig, French Classic, Milou

Vtipy, které tě dostanou!

Jeden trosečník byl už patnáct let sám na pustém ostrově. Každé ráno vyrýval pečlivě jednu čárku do kmene jediné palmy na ostrově, nudil se, až mu konečně jednou vyvrhlo moře na břeh ženu. Žena nebyla žádné neviňátko, hned trosečníka objala a pravila: "Tady mne máš! Teď budeš mít všechno to, nač jsi tak dlouho a toužebně čekal!" "Cože? Ty máš někde bednu piva?"

Ukazuje učitelka dětem v mateřské škole netopýra. Pepíček se přihlásí a říká: „Prosím, myš s pokaženým deštníkem.”

Inspektor navštíví hodinu němčiny. Mladá hezká učitelka v minisukni píše na tabuli věty k překladu. Pepíčkovi nechá přeložit větu, kterou právě napsala na spodní část tabule. Pepíček překládá: "Páni, to je ale krásná prdelka." Paní učitelka se rozčílí, a pošle Pepíčka na chodbu. Ten se na odchodu otočí k inspektorovi: "Když to nevíte, tak alespoň tak blbě nenapovídejte."

Víte, kde je nejvíce Somálců? Tam, kam vane vítr.

Potkají se dva známí, kecají a najednou jeden z nich povídá: „Jsem ti včera byl se známejma na bezva pařbě. No a protože jsme dost chlastali, nechal jsem auto raděj tam, že si ho ráno vyzvednu, a domů jsem jel vlakem. Jenže ráno jsem už ze zvyku šel do garáže. A víš, co jsem zjistil, když jsem otevřel tu garáž?” „To auto tam stálo, že?” „Ne. Ten vlak!”

Podobná YouTube videa

5:33 Need for speed pro street tuning

Need for speed pro street tuning

Autor: RazorSAID
Počet zhlédnutí: 119

1:31 Rambo CZ

Rambo CZ

Autor: LukyNinja
Počet zhlédnutí: 178

2:58 Super xiao

Super xiao

Autor: Nigans
Počet zhlédnutí: 252

3:12 High School Musical 2 - work this out

High School Musical 2 - work this out

Autor: sammekedeman
Počet zhlédnutí: 270

3:17 High School Musical 2 - Bet on it

High School Musical 2 - Bet on it

Autor: sammekedeman
Počet zhlédnutí: 252