Watch the International Trailer for The Adventures of TinTin

69 973
In theaters December 23 Paramount Pictures and Columbia Pictures Present a 3D Motion Capture Film "The Adventures of Tintin" directed by Steven Spielberg from a screenplay by Steven Moffat and Edgar Wright & Joe Cornish. Starring Jamie Bell ("Billy Elliot," "Defiance") as Tintin, the intrepid young reporter whose relentless pursuit of a good story thrusts him into a world of high adventure, and Daniel Craig ("Quantum of Solace," "Defiance") as the nefarious Red Rackham.
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 13. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Tin Tin, Trailer, International Trailer, Film, Movie, Coming Attractions, Adventures of Tin Tin, Steven Spielberg, Jamie Bell, Daniel Craig, French Classic, Milou

Vtipy, které tě dostanou!

Stařik nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědek se ptá řidiče: "Na copak tam vpředu máte tu hvezdičku?" "Byl jste na vojně? To je zaměřovač, neco jako muska na pušce. Když se mi někdo dostane pred kapotu, zaměřim, buch... a je po něm!" Jedou dál, najednou strašná rána. Řidič se otočí, co se deje, dědek vzadu vyčítavě kývá hlavou: "Že prej zaměřovac... človece, vždyť vy jste toho cyklistu minul, jen taktak jsem ho stačil vzit dviřkama..."

Přijde ženská do obchodu a chce kabelku. Uvidí jednu za 200, druhou za 300 a třetí za 5000. Paní je udivená a ptá se prodavačky proč je ta třetí tak drahá. Prodavačka na to,"Ta kabelka je dělaná ze speciální kůžičky, které se říká předkožka. Když jí dvakrát pohladíte tak z ní máte dva kufry.

Pepíček přišel domů. Máma křičí: „Od čeho máš tak špinavé ruce?” „Hrál jsem si na pískovišti.” „A jak to, že máš čisté prsty?” „Protože jsem hvízdal na psa.”

Prijde mala holcicka za reditelem cirkusu a pta se.jestli by ji nevzali. - A co umis ? Holcicka si stahla kalhotky,lehla si na zadicka,kolinka pritahla pod bradicku a zacala curat.Pak vzala pingpongovy micek a cvrnk, micek se zacal trepotat na vrcholu praminku. - No to je uzasne,to je cislo! To kdyz se nasviti,reflektory,barvy a pak virbl,to beru ! - A moji maminku byste nevzal ? - A co umi tvoje maminka ? - To samy,ale s melounem .

„Pane doktore, jsem impotentní - co mi poradíte?” „Najděte si jiného koníčka!”

Podobná YouTube videa

10:00 When trumpets fade(part VI)

When trumpets fade(part VI)

Autor: NotesCollector
Počet zhlédnutí: 60 770

9:27 Platoon Leader ( 1988 ) Part 1

Platoon Leader ( 1988 ) Part 1

Autor: MajorBone666
Počet zhlédnutí: 219 473

10:00 When Trumpets fade(part VIII).

When Trumpets fade(part VIII).

Autor: NotesCollector
Počet zhlédnutí: 51 869

7:48 Hamburger Hill

Hamburger Hill

Autor: saif316
Počet zhlédnutí: 471 790

3:14 Cristina/Owen 5x19 extended scene

Cristina/Owen 5x19 extended scene

Autor: Carlithiel
Počet zhlédnutí: 64 181

0:53 Cristina/Owen 5x19 extended scene #2

Cristina/Owen 5x19 extended scene #2

Autor: Carlithiel
Počet zhlédnutí: 10 397