Superbowl Almost Commercial

307
A commercial from Bud Light that almost made it to the Superbowl
Sledované video přidal uživatel: price0137 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: superbowl, superbowl commercials, bud light, bud light coomercial, funny commercial, funny

Vtipy, které tě dostanou!

V posteli: - Drahá, cítíš jaké je to dlouhé? - Mm, cítím... - Drahá, cítíš jaké je to tvrdé? - Fantasticky... - Miláčku, cítíš, jaké je to hrubé? - Je to nááádherné... - Zlatíčko, cítíš jaké je to teplé? - Oh, ano.. - To všecko jsem nasral pouze pro tebe... (blbý, co?)

Vynálezce vozu Porsche umře a dostane se do nebe. Svatý Petr ho přijímá a povídá: „Za tvé zásluhy pro motoristiku je ti dáno jedno přání. Co by sis přál?” Ferdinand Porsche chvíli uvažuje a říká: „Dobrá, dovol mi rozhovor s Bohem.” Svatý Petr ho tedy představí Pánu Bohu. Porsche se ptá Boha: „Milý Bože, když jsi tvořil ženu, kde jsi byl myšlenkama?” Bůh: „Co tím chceš říci?” Porsche: „No, tvoje dílo má mnoho chyb. Podívej: 1. Předku chybí aerodynamika. 2. Hlučnost je silně nad únosnou hranicí. 3. Náklady na údržbu jsou moc vysoké. 4. Pět až šest dní v měsíci je mimo provoz. 5. Zadní část visí volně dolů. 6. Neustále se musí přelakovávat a upravovat. 7. Výfuk je moc blízko sání. 8. Světlomety jsou moc malé a směřují dolů. 9. Spotřeba je moc veliká.” Bůh chvíli uvažuje a odpoví: „Ferdinande, Ferdinande, máš jistě pravdu, ale podle statistiky používá více mužů můj vynález než tvůj.”

Přijde doktor se samopalem do pokoje a říká: "Tohle je poslední dávka kterou Vám hradí pojišťovna."

Snídá pomůcky na pracovní výchovu.

K Novotným zavítá obchodní zástupce a přemlouvá pana Novotného, aby si uzavřeli stavební spoření. „Podívejte se na vaši střechu, vždyť vám každou chvíli spadne na hlavu!” argumentuje. „Do toho vám nic není!” rozčílí se pan Novotný. „Stejně to vaše pitomé stavební spoření neuzavřu!” „No dobře,” připustí obchodní zástupce. „Náhodou jsem i pojišťovací agent. Tak u mě alespoň uzavřete úrazové a životní pojištění...”

Podobná YouTube videa

2:12 Kobe Bryant vs Kyrylo Fesenko

Kobe Bryant vs Kyrylo Fesenko

Autor: csklmf86
Počet zhlédnutí: 71 933

1:50 Shannon Brown vs Carl Landry Fight almost

Shannon Brown vs Carl Landry Fight almost

Autor: llHyRaXll
Počet zhlédnutí: 79 569

1:06 Jazz player throws ball at Kobe Bryant ESPN

Jazz player throws ball at Kobe Bryant ESPN

Autor: llHyRaXll
Počet zhlédnutí: 40 716

0:26 Blake Griffin makes Carmelo Anthony CRY

Blake Griffin makes Carmelo Anthony CRY

Autor: viewport
Počet zhlédnutí: 70 327