commercial divertido funny

1 439
funny commercial
Sledované video přidal uživatel: al77onso dne 10. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: comercial, chistoso

Vtipy, které tě dostanou!

Pan Novák težce onemocní, teplota každou hodinu stoupá, jeho žena prichází ze sousedního pokoje: "Myslím, že radeji napíšu tvým rodicum, že jsi trochu nemocný," ríká. "Ano, to udeláš dobre. Víš ovšem, jací jsou. Prosím te, hlavne ohleduplne." Za chvíli se žena vrací: "Potrebuji poradit: pé nebo bé se píše ve slove pohreb?"

„Žán, dnes ta meluzína v krbu neobyčejně vříská, a přitom venku není žádný vítr. Čím to může být?” táže se lord Carls svého sluhy. „Vaše lordstvo, to není meluzína, to nám v komíně řve chlap.” „Chlap? Proč by nám měl v komíně řvát chlap? Tomu nerozumím, Žán.” „Policejní jednotka rychlého zásahu provádí v našem hrabství nácvik netradičního proniknutí do budovy a jeden z jejích mužů se k nám pokusil dostat komínem.” „To je velmi originální. A copak mu zabránilo v tom, aby nám spadl do krbu?” „Maličkost, vaše lordstvo. Já jsem do krbu postavil vidle na dlouhé násadě a on je teď na nich v komíně napíchnutý!”

Syn se chce oženit a nechal si vyhledat partnerku počítačem. "Synu, mně se zdá nevhodné, aby tvé manželství řídil stroj" zrazuje ho otec. "No a jak ty jsi se seznámil s maminkou?" "Normálně, vyhrál jsem ji v pokru."

Každý kouzelník musí mít svého Hůlku.

Přijde blondýnka do obchodu: „Dobrý den, nemáte nějaké luštěniny?” „Ale samozřejmě, slečno. Fazole, čočku, hrách...” „Výborně, tak mi dejte něco, kde nebudou těžké otázky.”

Podobná YouTube videa

1:39 Chicken crossing the road

Chicken crossing the road

Autor: Arthorn
Počet zhlédnutí: 1 096 989

8:50 Авария. жесть.

Авария. жесть.

Autor: Alex48RUS
Počet zhlédnutí: 476 020

5:54 дтп.avi

дтп.avi

Autor: evgen26russia
Počet zhlédnutí: 42 068