Heineken Commercial

299
pretty funny commercial
Sledované video přidal uživatel: ndubb1 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: beer

Vtipy, které tě dostanou!

Kanibal se ptá kamaráda: „Hele, neviděls někde moji ženu?” „Jo,” odvětí kamarád lidojed, „pije pije.” „Tak dobře..., nemusíš mi to říkat dvakrát.” „Já ti nic dvakrát neříkám, tvá žena zrovna pije pyje..., jak zbyly po těch dobrodruzích z Německa.”

Lord James povídá lordu Johnovi: „Minulý rok jsem byl na okraji velké propasti. Naštěstí jsem od té doby učinil krok dopředu.”

Přiřítí se rozzlobený lord do klubu a řve na druhého lorda: „Vy jste mi spal s mojí ženou!” Lord vytáhne diář a klidně odvětí: „Ano, to je pravda.” Nepříčetný paroháč znovu zařve: „A prý to bylo u mě v ložnici?!” Druhý lord znovu koukne do diáře a konstatuje: „Ano, to je taky pravda.” První je už úplně nepříčetný a řve: „A co mi k tomu ještě řeknete?!” Druhý lord vytáhne potřetí diář a praví: „Špatně přiráží.”

Přijde kovboj do saloonu a poručí si: Nějakej silnej chlast! Hospodský mu nalije... To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda, řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou. No vidíte, to je konečně pití, pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve: Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něho jen podkovy!

Angličan, Ir a Žid byli britským soudem odsouzeni k dvaceti ranám bičem. Soudce se před exekucí každého z nich zeptal, jakou mastí nebo olejem by si přál natřít záda jako ochranu. „Prosil bych olivový olej,” řekl Angličan. Dostal olej i dvacet ran. Řval, jako by ho na nože brali. Ir odpověděl: „Nechci nic, vašich dvacet ran mi neublíží. Pohrdám britskou justicí.” Dostal dvacet ran bičem a ani necekl. Když se pak ptali Žida, co by si přál na záda jako ochranu před bolestí, prohlásil: „Toho Ira!”

Podobná YouTube videa

0:34 Dr.Evil What If GOD was one of us

Dr.Evil What If GOD was one of us

Autor: MetFan123456
Počet zhlédnutí: 187 665

1:59 Zuko - "Daddy Wasn't There"

Zuko - "Daddy Wasn't There"

Autor: SinKatt
Počet zhlédnutí: 28 107

2:05 Dr. Evil - Hard Knock Life

Dr. Evil - Hard Knock Life

Autor: Marky69
Počet zhlédnutí: 2 156 647

3:04 Austin powers Intro Goldmember

Austin powers Intro Goldmember

Autor: dfales14
Počet zhlédnutí: 355 595

1:27 Elvis Costello and Burt Bacharach in Austin Powers 2

Elvis Costello and Burt Bacharach in Austin Powers 2

Autor: timmmeyyy
Počet zhlédnutí: 803 285

1:56 VIDEOS GRACIOSOS

VIDEOS GRACIOSOS

Autor: mesias004
Počet zhlédnutí: 7 633 552