Heineken Commercial

317
pretty funny commercial
Sledované video přidal uživatel: ndubb1 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: beer

Vtipy, které tě dostanou!

1.. Má jenom jednu známou publikaci. 2.. Ta je v hebrejštině. 3.. Nejsou v ní odkazy na další prameny. 4.. Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise. 5.. Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně. 6.. Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom? 7.. Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená. 8.. Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty. 9.. Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech. 10.. Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektu. 11.. Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru. 12.. Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat. 13.. Nechal za sebe učit svého syna. 14.. První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc. 15.. I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne. 16.. Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Sejdou se německý, ruský a český státník. Chvíli spolu povídají, až jeden řekne: „Co kdybychom vyzkoušeli, v jaké zemi se nejvíce krade?” „Tak jo.” Jedou nejdříve do Ruska, ruský státník vyndá z okýnka automobilu ruku a v ní drží rubl. Projedou Ruskem, ruku dá nazpět a rubl v tahu. „Tady se ale krade!” oznámí Rus a ostatní souhlasí. Nyní jedou do Německa, Němec provede to samé s eurem a euro je také fuč. „No, tady se ale krade!” říká Němec a všichni s ním souhlasí. Nakonec přijíždí do České republiky. I tady vyndá z okénka domácí státník minci. Když projedou Čechy, dá ruku nazpět a... koruna tam je. „Až teprve tady jsou poctiví lidé!” zvolá. Všichni přikyvují až na řidiče, který povídá: „Ty, Václave, neztratil jsi své hodinky?”

V hodině ruštiny se ptá učitelka třídy: "Kdo z vás vi jak se řekne rusky pes čaučau?" Přihlásí se Pepíček: "Prosím, sabáka zdrastvuj, zdrastvuj!"

Pes pod vánočním stromečkem: „Teda, páníček se na Vánoce vytáhl! Který pes se může pochlubit, že mu na záchod zavedli elektrické osvětlení!”

Ptá se student právnické fakulty: "Pane docente, jaký trest čeká toho, kdo žije v bigamii?" "Dvě tchýně."

Podobná YouTube videa

2:20 Smoke Crack Mountain

Smoke Crack Mountain

Autor: brightonwest
Počet zhlédnutí: 43 943

2:02 How To Deal With Chavs

How To Deal With Chavs

Autor: stnick90
Počet zhlédnutí: 216 154

2:54 Attack In London

Attack In London

Autor: nhero12gemert
Počet zhlédnutí: 192 988

0:21 Chav owned by a wall + Wilhelm Scream

Chav owned by a wall + Wilhelm Scream

Autor: pcgfx806
Počet zhlédnutí: 108 292

2:38 Bully gets beaten up by Nerd!

Bully gets beaten up by Nerd!

Autor: EthanWalworth
Počet zhlédnutí: 5 146 377

1:14 Annoying Some Chavs

Annoying Some Chavs

Autor: monsieurwhiskers
Počet zhlédnutí: 153 827