DUREX FUNNY COMMERCIAL

768
durex funny
Sledované video přidal uživatel: jeffhatespeople dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: DUREX, FUNNY, COMMERCIAL

Vtipy, které tě dostanou!

Jedni manželé měli dvojčata, jejichž jedinou společnou vlastností byl vzhled. Když bylo jednomu horko, druhému byla zima. Když se jeden smál, druhý brečel. Jeden byl optimista a druhý pesimista. Jen tak ze zvědavosti zkusil tatínek experiment na jejich narozeniny. Tomu pesimistovi doslova naplnil pokoj všemožnými hračkami, zatímco optimistovi dal do pokoje hromadu koňského hnoje. Když se chlapci vrátili ze školy, šel se tatínek podívat, jak zareagují. Pesimista seděl v pokoji mezi hračkami na zemi a plakal. Tatínek se ptá, proč synek pláče. Synek povídá: „Všichni mí kamarádi mi budou závidět. Budu si muset přečíst spoustu návodů k použití, než si budu moct začít hrát. Pořád budu potřebovat baterky a nakonec se všechny ty hračky porouchají...” Tatínek jde do druhého pokoje. Optimista radostí poskakuje na hromadě hnoje a zpívá si radostí. Tatínek se ptá, proč. Synek odpovídá: „Někde tady určitě je poník!”

Přijde cikáně za maminkou, drží v ruce lžičku a zajímá se: „Mami, co to je?” „To nevím,” pokrčí matka rameny. „Jdi se zeptat babičky, ta to určitě bude vědět.” Malinké jde za babičkou a ta si také neví rady: „Tak to tedy nevím, jdi se zeptat dědečka. Ten vystudoval vysokou.” Cikáně tedy zajde za dědečkem. Ten na lžičku koukne a rychle ji zahodí: „Fuj, mládě od lopaty!”

Skot přistihne ve své knihovně ďábla. „Jak jsi se sem dostal?” volá na něho. „Komínem,” přiznává satanáš, zatímco se MacGregor hrne k telefonu. „Stůj!” přemlouvá ho čert. „Nevolej kněze!” „To jsem ani nechtěl,” uklidňuje ho držgrešle. „Chci jenom upozornit svého kominíka, že už tenhle měsíc nemusí chodit!”

Silvestr. Poletují SMSky. Od A pro B: „Hezkého Silvestra - šťastný nový rok - vše nejlepší.” B netuší, od koho to je, nicméně odpovídá: „Díky, přeju hodně chlastu, sexu a orgasmů v příštím roce.” Od A pro B: „Paní učitelko, to jsem psala já, Markétka Prošková, 3.B.”

Mistr převleků: Travestita.

Podobná YouTube videa

6:35 Animal Rescue Team Rescues Hundreds

Animal Rescue Team Rescues Hundreds

Autor: hsus
Počet zhlédnutí: 31 128

50:04 Lions kill! team attack HD by jaandil7

Lions kill! team attack HD by jaandil7

Autor: jaandil7
Počet zhlédnutí: 17 026

2:09 Cat Parkour

Cat Parkour

Autor: 200801412
Počet zhlédnutí: 745 058

2:05 ♥; "It Matters How You Finish."

♥; "It Matters How You Finish."

Autor: ridextoxthis
Počet zhlédnutí: 297

3:56 Hawaii 2009 - kulohlavci a zraloci

Hawaii 2009 - kulohlavci a zraloci

Autor: honysch
Počet zhlédnutí: 1 502

0:20 Balantiocheilus melanopterus - Parmicka zraloci 2.

Balantiocheilus melanopterus - Parmicka zraloci 2.

Autor: tomkatze
Počet zhlédnutí: 869