DUREX FUNNY COMMERCIAL

291
Sledované video přidal uživatel: b1ksxy68 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: DUREX, FUNNY, COMMERCIAL

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane lékárníku, ty odtučňovací pilulky mám brát po každém jídle?” „Ano.” „Tak mi dejte, prosím pěkně, alespoň sedm krabiček na tejden.” „Vždyť je jich v jedné krabičce dvacet!”

Ve škole měli besedu o tom, jak je nezbytné čistit si před spaním zuby. Druhého dne se paní učitelka chce přesvědčit, co si děti zapamatovaly. Vyvolala Pepíčka a ptá se: „Pepíčku, co je třeba udělat před spaním?” Pepíček mlčí. „No tak ti napovím, copak dělají před spaním tvoji rodiče?” Pepíček: „Paní učitelko, vy to víte. Já to vím. Ale je to vhodné téma pro první třídu?”

„Můj manžel měl zlaté srdce,” vzlyká nad hrobem vdova. „Neříkejte to tak nahlas,” varuje ji hrobník. „Ještě mu ho někdo ukradne!”

„Když jsi mi psal ten milostný dopis,” povídá příteli Hanka, „neměl jsi namysli, že jsem součást tvé podstaty?” „Jasně že jo,” odpoví kluk. „Proč se ptáš?” „No, napsal jsi tam, že jsem součástí tvé prostaty.”

U lorda Edwarda je na návštěvě jeho americký velkoprůmyslový přítel. Sedí na terase, popíjejí whisky, pokuřují a Američan se ptá: „Lorde, jak to děláte, že máte tak krásně hustý trávník?” Lord odpoví: „Každý týden ho pravidelně stříháme.” Američan na to: „To děláme taky, ale přesto nemá tak sytě zelenou barvu.” Lord podotkne: „A taky ho každý podzim hnojíme popelem z dubového dřeva.” Američan se diví: „My taky, ale přesto není tak stejnoměrně hustý.” Lord se zamyslí: „Tomu nerozumím... A děláte to taky už pět set let?”

Podobná YouTube videa

2:51 Miley Cyrus New Pictures

Miley Cyrus New Pictures

Autor: Greeattie124
Počet zhlédnutí: 11 296

3:55 Miley ANd Liam ♥♥♥♥♥

Miley ANd Liam ♥♥♥♥♥

Autor: TheMissmileycyrusTV
Počet zhlédnutí: 44 527

3:28 Justin & Selena - Latin Girl

Justin & Selena - Latin Girl

Autor: MsSpark87
Počet zhlédnutí: 8 141

96:09 كونان الفلم الثالث مدبلج

كونان الفلم الثالث مدبلج

Autor: SAUD2020CONAN
Počet zhlédnutí: 48 944