Funny commercial: Diner Surprise

262
Diner Surpise!
Sledované video přidal uživatel: chrismetalli dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: DINNER, surprise, pour, la, st, valentin

Vtipy, které tě dostanou!

„Podle mě je žena nejšťastnější, když se vdá za muže, kterého chtěla,” prohlásí na čajovém dýchánku paní Jitka. „To si nemyslím,” namítne paní Irenka. „Podle mě je nejšťastnější, když si vezme muže, kterého chtěla jiná!”

„Proč má ta velryba zobák?” ptá se na palubě zaoceánské lodi malý klučina. Plavčík ho poučuje: „Je to kosatka.”

Prodám vilu u Černobylu. Zn.: Svítí jako nová!

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?" "Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl." "A jak jsi se z toho dostal?" "Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul" "To je neuvěřitelné..." "Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."

Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se na něj tázavě podívá. Muž vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost: „Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci.” Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: „Teď se dívejte. Rexi, hledej!” Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí psovodovi packu na rameno. Ten se obrátí k sousedovi a vysvětluje: „Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie.” „Skvělá práce!” libuje si spolucestující. Psovod pošle psa znovu na obchůzku, ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vrátí se a položí mu na ramena obě tlapy. Psovod oznamuje: „Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo.” Pán v euforii zvolá: „Ten pes se mi líbí!” Psovod vyšle psa do třetice, ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá. „Co má tohle znamenat?!” zeptá se cestující znechuceně. Psovod zašeptá: „Našel bombu!”

Podobná YouTube videa

5:21 Within Temptation, Mother Earth, Live

Within Temptation, Mother Earth, Live

Autor: max062
Počet zhlédnutí: 2 625

3:58 Buena Vista Social Club - Chan Chan

Buena Vista Social Club - Chan Chan

Autor: clivefromyorkshire
Počet zhlédnutí: 15 469 898

5:39 Framing Hanley - Lollipop (Video)

Framing Hanley - Lollipop (Video)

Autor: framinghanley
Počet zhlédnutí: 12 604 098

8:15 Kenny Chesney - The Boys of Fall

Kenny Chesney - The Boys of Fall

Autor: kennychesneyvevo
Počet zhlédnutí: 9 275 405

3:28 Neil Young Old Man live in '71

Neil Young Old Man live in '71

Autor: symptom1555
Počet zhlédnutí: 6 886 518

3:58 Just so you know jesse mccartney Lyrics

Just so you know jesse mccartney Lyrics

Autor: makemineamark
Počet zhlédnutí: 5 823 280