anaheim high school Funny Commercial

689
this is a vid made by anaheim high school students of 2009. thats right seiniors made it, the vid is made by, M.C.T.A, its to bad they didn't win the acadamy awards. i think its because its anaporpriate. that what they said , but i think its fraking halarious , its already uploded to you tube, but i am doing it agian, :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):) its sad that they didn't win though :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:
Sledované video přidal uživatel: nati032158 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anaheim, high, school, Funny, Commercial

Vtipy, které tě dostanou!

Muž říká taxikáři:"Jeďte s ní opatrně, je to moje tchýně." Taxikář odpovídá:"Jen klid, budu se k ní chovat, jako kdyby to byla moje vlastní.

Jeden klouček a holčička se hádali o rozdíly mezi pohlavími. Klouček pochopitelně zastával názor, že chlapci jsou celkově lepší a holčička zase přesně opačný. A jak už to bývá, brzy se to zvrhlo do osobního sporu, kdo z nich dvou je lepší. Nakonec se kluk odhodlal, stáhnul si kalhoty a povídá: „Tady, vidíš? Tohle nikdy mít nebudeš!” V tu chvíli se holčička otočila a utíká domů, zdravě naštvaná, protože to vypadá, že ten kluk má pravdu. Chvíli nato se holčička s úsměvem na tváři vrátí, zvedne sukýnku a povídá: „Vidíš? Maminka říká, že s tímhle můžu mít těch tvých, kolik jen budu chtít!”

Novinář zpovídá stoletého Číňana: "A jaké máte plány do budoucna?" "Na jaře se budu ženit." "Ve vašem věku?!" "Já ani nechci, ale táta jinak nedá..."

Chybovat je lidské, ovšem dělat skutečně hanebné chyby, to už vyžaduje počítač.

Letadlo rolovalo na startovací dráhu, najednou se zastavilo a vrátilo se zpátky na stojánku. Po hodinovém čekání znovu odstartovalo. Znepokojený cestující se zeptal letušky, co se stalo. Letuška na to odpoví: Pilotovi se nějak nelíbil zvuk motoru a trvalo nám skoro hodinu, než jsme sehnali někoho jiného.

Podobná YouTube videa

0:12 CLIP MUERTOS

CLIP MUERTOS

Autor: todosaoxfordporamor
Počet zhlédnutí: 5 383 446

2:04 The Pizza For You and MEEEEEEEE

The Pizza For You and MEEEEEEEE

Autor: nintendude24
Počet zhlédnutí: 257 945

1:20 I'm a Ginger (Dance/Club Remix)

I'm a Ginger (Dance/Club Remix)

Autor: residentemojacob
Počet zhlédnutí: 4 755 679

1:08 Best Of Coppercab (Remix)

Best Of Coppercab (Remix)

Autor: 4tado
Počet zhlédnutí: 230 708

1:07 Gingers have souls rap

Gingers have souls rap

Autor: LelouchLamperouge78
Počet zhlédnutí: 783 068