anaheim high school Funny Commercial

383
this is a vid made by anaheim high school students of 2009. thats right seiniors made it, the vid is made by, M.C.T.A, its to bad they didn't win the acadamy awards. i think its because its anaporpriate. that what they said , but i think its fraking halarious , its already uploded to you tube, but i am doing it agian, :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):) its sad that they didn't win though :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:
Sledované video přidal uživatel: nati032158 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anaheim, high, school, Funny, Commercial

Vtipy, které tě dostanou!

Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.

Číšník nese hostovi polékvu a má v ní namočený palec. Host sa rozčílí: "Proč máte prst namočený v mé polévce?" Číšník: "Mám ho zapálený a lekář mi přikázal mít ho v teple." Host: "Tak si ho strčte do zadku!" Číšník: "Tam jsem ho měl doteďka!"

Jeden rika: "To je strasne daleko, to je fakt desna dalka..." Druhy: "Ale ne, ja bych rekl, ze to zase neni tak hrozny..." A takhle se porad hadaji a prijde treti policista a pta se: "Co je kluci, proc se tak hadate?" A jeden z tech dvou rika: "Ale, sef nam dneska rikal, ze jedeme na mesic na skoleni, tak se divame, jak je to daleko..."

Petr volá domů z lázní: „Promiň, mami, že jsem nezavolal, ale byl jsem na výletě v lese a neměl jsem signál. Šlo to, až když jsem vylezl na vysílač.” „A proč jsi mi tedy nebrnkl potom?” „Protože to bylo kluzké a já jsem byl v momentě dole!”

Základní otázka lidstva: Proč vlastně člověk chodí na záchod, když tam stejně dělá hovno?

Podobná YouTube videa

0:10 The Simpsons haba haba

The Simpsons haba haba

Autor: safrg
Počet zhlédnutí: 35 707

0:03 What's Good Nigga

What's Good Nigga

Autor: DikSlapU
Počet zhlédnutí: 698 025

5:15 Censored Cartoons

Censored Cartoons

Autor: DrShaym
Počet zhlédnutí: 3 744 822

0:05 Mandark's Laugh

Mandark's Laugh

Autor: 3Honks
Počet zhlédnutí: 373 655

0:47 Animaniacs - Rugrats Parody

Animaniacs - Rugrats Parody

Autor: janpenaan
Počet zhlédnutí: 871 210