anaheim high school Funny Commercial

871
this is a vid made by anaheim high school students of 2009. thats right seiniors made it, the vid is made by, M.C.T.A, its to bad they didn't win the acadamy awards. i think its because its anaporpriate. that what they said , but i think its fraking halarious , its already uploded to you tube, but i am doing it agian, :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):) its sad that they didn't win though :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:
Sledované video přidal uživatel: nati032158 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anaheim, high, school, Funny, Commercial

Vtipy, které tě dostanou!

Na stavbě řeže chlap z cirkulárkou a najednou fyk a uříznul si prst. Strašně řve, seběhli se ostatní dělníci a ptají se, jak se mu to stalo a on odpoví: Normálně řežu a najednou fyk...do prdele-druhej....

Jednou pozdě v noci se opilec chlubí kamarádovi novým bytem. Když vejdou do obývaku, kamarád si všimne velkého mosazného gongu. "Na co máš ten gong?" Zeptal se zvědavě. "To není gong, to jsou mluvící hodiny. "Mluvící hodiny?" diví se kamarád. "A jak fungujou?" "Sleduj." vezme palici a vši silou praští do gongu. Ten se samozřejmě rozezvučí na celý panelák. Na to se z vedlejšího bytu ozve: "Ty ses snad posral, debile, jsou tři hodiny ráno!!!"

Američan, Čech a Rus se hádají o tom, která země má vyspělejší zemědělství. Američan povídá: „V Americe jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet dva měsíce poté, co je zasadíme.” Čech říká: „To nic není, u nás jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet už měsíc po zasazení.” Rus prohlásí: „To u nás se brambory sklízejí druhý den po zasazení.” „To není možné!” diví se Američan a Čech. „Je - vy totiž nevíte, co je to hlad,” odpoví Rus.

V lékárně si mladík zádumčivě prohlíží vystavené zboží. Lékárník: „Mladý muži, mohu vám pomoci? Potřebujete prezervativy?” „Bohužel, pozdě. Dva Sunary, prosím.”

„Neříkejte, že váš František za celej víkend nevytáhl paty z domu!” nevěří stařence tetka Hrbatá. „No, když tak přemýšlím, máte pravdu, vytáhl,” povídá babička. „V neděli po obědě si je na chvíli přehodil přes parapet, aby mu vysmrádly.”

Podobná YouTube videa

0:16 Gruppensex im Pensionistenheim xD

Gruppensex im Pensionistenheim xD

Autor: diemary88
Počet zhlédnutí: 3 517

4:38 Gruppensex im Altersheim

Gruppensex im Altersheim

Autor: baomchickawowo
Počet zhlédnutí: 3 025

0:23 Gruppensex ö.ö *hust* xD

Gruppensex ö.ö *hust* xD

Autor: aznwoodboi
Počet zhlédnutí: 1 570

2:44 MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

Autor: secretsaucetv
Počet zhlédnutí: 1 645 417

1:10 Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Autor: sykys1
Počet zhlédnutí: 6 038