Guano Apes - Big In Japan

198
nice song
Sledované video přidal uživatel: DerNameSagtAlles dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Guano, Apes, Big, In, Japan, Cover

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí takhle chlápek v hospodě předposlední cenové a objedná si guláš a k tomu rohlík. Sní a objedná další. A ještě jednou repete. Pak asi hodinku tráví pokecem se známýma a když odchází, praví směrem k pinglovi: „Tak měl jsem guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem.” „Patnáct pade, a nejsem hluchej!”

Farmář si objednal elektricky přístroj na dojeni. Protože zařízení dorazilo když jeho manželka byla ve městě, rozhodl se vyzkoušet ho nejdřív na sobe. Vložil svůj penis do dojičky, zapnul ji a...... všechno ostatní bylo automatické! Když zábava skončila, rychle si uvědomil, ze nemůže sundat dojičku z penisu. Přečetl si příručku, ale nenasel žádné užitečné informace. Zkusil všechna tlačítka na přístroji, ale stale bez úspěchu. Nakonec se farmář rozhodl, ze zavolá do zákaznického servisu. "Halo, právě jsem od vaší firmy koupil dojičku. Pracuje fantasticky, ale jak ji mam sundat krávě z vemene?" "S tim si nedělejte starosti," odpověděl obchodní zástupce, "přístroj je naprogramován tak, ze po nadojeni 7 litru se automaticky vypne."

"Jean, pamatujete, jak jsme byli pred triceti lety v Africe?" "Lituji sire, ale to byl ješte muj predchudce." "Ale ne, Jean, byl jste to urcite vy. Vzpomente si preci, jak vás tam pak sežral ten lev!"

Pan Kalianko ke slečně: „Mám doma krásnou sbírku motýlů, pojďte se na ni podívat.” „Teď v noci? To se přece nepatří.” „Ale proč ne, vždyť to jsou noční motýli!”

„Tati,” škemrá malý Franta, „můžeš mi dát dvě koruny?” „Neřekl jsem ti snad, abys nežebral o drobné?” rozlítí se otec. „Máš pravdu, řekl,” uzná Frantík. „Mohl bych teda dostat dvě stovky?”

Podobná YouTube videa

3:37 Asaf Avidan-One day official video HD

Asaf Avidan-One day official video HD

Autor: khdrummen
Počet zhlédnutí: 5 554 326

3:12 Adele - If It Hadn't Been Love (Full HD)

Adele - If It Hadn't Been Love (Full HD)

Autor: thenewgeneration2011
Počet zhlédnutí: 4 886 788

3:13 Lemon Tree "Fools Garden" "Video Clip Completo"

Lemon Tree "Fools Garden" "Video Clip Completo"

Autor: santometal1
Počet zhlédnutí: 4 840 546

4:03 Mmm Mmm Mmm Mmm

Mmm Mmm Mmm Mmm

Autor: crashtestdummiescom
Počet zhlédnutí: 4 783 535