21 JUMP STREET - Official Red Band Trailer - In Theaters 3/16/12!

751 943
Like for more at http://www.facebook.com/21JumpStreetMovie
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 13. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Jonah Hill, superbad, training day, comedy, r-rated comedy, laugh, laughing, hilarious, fun, funny, joke, humor, humour, laughs, prank, movie, film, spe, spe movie, spe film, sony, sony movie, haha, the office, allen gregory, cinema, theatrical, Theatrical Trailer

Vtipy, které tě dostanou!

K tarnopolskému rabínovi přijde mladý muž pro radu. Nemůže se totiž rozhodnout, má-li se oženit, nebo ne. „Její otec je vážený a vzdělaný člověk.” „Tak se ožeň.” „Ale dcera je škaredá jak ropucha.” „Tak se nežeň.” „Ale dostane dvacet tisíc zlotých věna.” „Tak se ožeň.” „Ale ona kulhá.” „Tak se nežeň.” „Ale její otec si mě chce vzít za společníka.” „Tak se ožeň.” „Ale ona se ráda hádá.” „Tak se nežeň.” „Rabíne, jakou radu mi tedy dáváte?” „Soudím,” povídá rabín po chvilce, „že by ses měl dát pokřtít.” „A proč, rebe?” „Protože pak půjdeš na nervy farářovi.”

Při biologii se ptá dětí paní učitelka, jaká znají slova označující mužské přirození. Přihlásí se Evička: "Prosím, penis!" Přihlásí se Martínek: "Prosím, pyj!" Přihlásí se Pepíček: "Prosím,LEMROUCH!" "Jak jsi na to přišel Pepíčku?" ptá se učitelka. "Prosím, to je z Jiráska. Ve Starých pověstech českých píše, že Oldřich přijel za Boženou, sestoupil z koně, ona před ním poklekla a políbila lem roucha jeho!"

Učit se mluvit německy je jako učit se vidět slepecky.

Sesly se dve pritelkyne a dohodly se ze udelaji mejdan. "Vis co?" povida jedna "ty sezen jidlo a piti a ja 32 chlapu". "Prosim Te 32 chlapu! Vzdyt jsme jenom dve." "Znas chlapy, polovina jich na to zapomene a prjde jich jen 16." "No jo,ale i 16 je trosku moc ne?" "Znas chlapy, polovina se jich opije a zustane jich pouzitelnejch jen 8." "Osm chlapu a my dve to je porad jeste hodne." "Znas chlapy polovina jich nebude moct, tak zbyvaji jen ctyri." "Ale i tak, ctyri chlapi a my jsme jen dve..." "Znas chlapy, co kdyz budeme chtit kazda dvakrat?"

Žena říká mužovi: Alkohol podražil. Muž se zamyslí a říká: Nedá se nic dělat, musíme míň jíst.

Podobná YouTube videa

1:27 lego sipson

lego sipson

Autor: maogao97
Počet zhlédnutí: 954

0:20 Bart Sipson on Pivot?!?

Bart Sipson on Pivot?!?

Autor: stickwoman1
Počet zhlédnutí: 12 465

0:45 les sipson

les sipson

Autor: tiffanydu29810
Počet zhlédnutí: 3 370 055

2:50 Pach krve 1

Pach krve 1

Autor: hororpach
Počet zhlédnutí: 15 929

9:11 Legacy of Kain 2: Soul Reaver 1 část 2 - CZ

Legacy of Kain 2: Soul Reaver 1 část 2 - CZ

Autor: Templayer
Počet zhlédnutí: 1 528

5:51 How To Draw A Spray Can Character

How To Draw A Spray Can Character

Autor: sparda2828
Počet zhlédnutí: 4 856