Suzi Quatro - Devil Gate Drive

163
The original Suzi Quatro music video to her 1974 release, Devil Gate Drive.
Sledované video přidal uživatel: funstermarcus dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Suzi, Quatro, Devil, Gate, Drive, Glam, Rock

Vtipy, které tě dostanou!

Je to červené a neotočí se to v předsíni,co je to? Dítě s oštěpem v hlavě.

Přišel Kohn za rabínem: „Rabi, malér! Mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít!” Rabi odpovídá: „Kohn, to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já taky mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a taky se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat, jdeme za vrchním rabínem!” U vrchního rabína svému představenému povídají: „Rebe, poslouchaj nás, oba máme syny, hlavy otevřený, mohli být skoro rabíni a nechali se pokřtít!” Na to vrchní rabin: „A to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, už mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat!” Vrchní rabi s nimi jde do synagógy a modlí se: „Veliký Adónaj, máme problém. Všichni máme syny, kluci chytří, hlavy otevřené, mohli být skoro rabíni a oni se nechali pokřtít!” Zahřmí a shůry se ozve hlas: „Pánové, tohle vy říkáte ausgerechnet mně?”

Sedí babka v baráku a má vody až po kotníky. Přijdou za ní hasiči a povídají, že musí okamžitě pryč. Ale ona jim odpoví, že jí Bůh slíbil, že ji zachrání. Přišli druhý den a vody po kolena. "Ale teď už musíte jít, babi," říkají hasiči. Ale ona zase, že jí Bůh zachrání. Přijdou potřetí a dům je zbořený. Babka mezitím odchází do nebe za Bohem a když se s ním setká, povídá mu: "Vždyť jsi mi slíbil, že mi pomůžeš." Bůh ji odpoví: "Vždyť jsem ti tam poslal dvakrát hasiče!"

Proč to blondýnka v garáži naprala do zdi? Myslela, že zajíždí do tunelu.

Slyšeli jste už o té blondýnce, co měla kalhotky na každý den, jednou se jí ztratila středa a od té doby chodí ve středu naostro?

Podobná YouTube videa

3:48 Aline Barros - Vitoria no Deserto

Aline Barros - Vitoria no Deserto

Autor: jardimalagoa
Počet zhlédnutí: 324 308

5:43 Shirley Carvalhaes - Faraó ou Deus

Shirley Carvalhaes - Faraó ou Deus

Autor: cnccrica
Počet zhlédnutí: 317 083

3:52 Essemm - Október ft. Beerseewalk (Official)

Essemm - Október ft. Beerseewalk (Official)

Autor: essemm112
Počet zhlédnutí: 332 495

4:04 Sub Bass Monster - Meseautó

Sub Bass Monster - Meseautó

Autor: wolffeco2
Počet zhlédnutí: 147 535