Michal Hrůza - Napořád [Videoklip]

522
Nový videoklip Web: http://www.michalhruza.cz Myspace: http://www.myspace.com/michalhruza Uploaded4: http://www.musika.hu.cz
Sledované video přidal uživatel: musicfromearth dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Michal, Hrůza, Napořád

Vtipy, které tě dostanou!

Bylo to v obchodním domě. Měl jsem nakoupeno hodně věcí a ta dáma za mnou ve frontě si přistrčila svůj nákup blízko k mému zboží. Vzal jsem jeden z těch rozdělovníků, co jsou u pokladny, a dal jsem je za své věci, aby nedošlo k omylu. Potom, co dívka u pokladny naskenovala všechno moje zboží, uchopila rozdělovník a hledala na něm čárový kód. A protože ho nemohla najít, zeptala se mě: „Prosím vás, nevíte, kolik tohle stojí?” Já jsem odpověděl: „Já jsem si to rozmyslel, nekoupím to.” „V pořádku,” řekla. Zaplatil jsem a odešel. Myslím, že vůbec neměla ponětí o tom, co se stalo.

Ptají se kamarádi vozíčkáře: „Kdybys byl sám na pustém ostrově, jaké dvě věci bys tam s sebou chtěl mít nejvíc?” „Nohy.”

Lord přijímá nového sluhu a vysvětluje mu jeho povinnosti: „Jamesi, ráno vstanete za rozbřesku, zatopíte v jídelně, nachystáte mi vanu, vykartáčujete oblek, donesete ranní tisk, připravíte a naservírujete mi snídani. Pak vyvenčíte mé psy, připravíte mi jezdeckou uniformu a začnete připravovat oběd. Na stole bude přesně ve dvanáct hodin. Pak poklidíte v pokojích, obstaráte nákupy, přichystáte svačinu, nalijete mi sklenku brandy, zatopíte v krbu a připravíte čaj a doutníky. Večeře bude o půl sedmé, pak přiložíte do krbu, přichystáte občerstvení hostům, odeberete jejich pláště a postaráte se o jejich pohodlí. Nakonec znovu vyvenčíte psy, vyvětráte, odestelete mi lože a připravíte krb na ráno. Potom si můžete jít lehnout. Chcete se ještě na něco zeptat?” „Jistě, sire, nachází se v okolí nějaká kvalitní hlína?” „Proč, Jamesi?” „No, že bych ještě ve volném čase mohl pro radost pálit cihly.”

Sedí si tak profesor ve veřejné knihovně a sbírá jakési informace na svou další přednášku statistiky, když najednou překvapen vykřikne: "Překvapivé! Zvláštní!" "Co se stalo?" optá se jeden ze studentů. "Věřil byste, že při každém mém výdechu zemře jeden člověk?" "Opravdu zajímavé," opáčí student. "A zkusil jste jinou zubní pastu?"

Protoze by je nikdo nehledal!

Podobná YouTube videa

3:12 【中文字幕】Super Junior - Andante

【中文字幕】Super Junior - Andante

Autor: KYU13colourflag
Počet zhlédnutí: 162 669

3:24 Super  Junior - SuperMan (MV) HD

Super Junior - SuperMan (MV) HD

Autor: asiamusicfavorit
Počet zhlédnutí: 160 788

4:22 那些年,我們一起調戲的女孩 MV (蔡阿嘎版)

那些年,我們一起調戲的女孩 MV (蔡阿嘎版)

Autor: kyoko38
Počet zhlédnutí: 1 320 654

4:33 VIET NAM - nha trang-bar.wmv

VIET NAM - nha trang-bar.wmv

Autor: lopeslur
Počet zhlédnutí: 183