HAPPY FOURTH OF JULY!!!!!!!

340
yeah its the fourth!!! i quick captured this one...so it'll look like shit, lol....and especially with my old shitty cam... well anyways, HAPPY FOURTH OF JULY!!
Sledované video přidal uživatel: NorwegionClown dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: tnc, matt, martin, the, 4th, of, july, norwegion, clown

Vtipy, které tě dostanou!

Doktorka pacientovi: „Prosím, vyplázněte jazyk a řekněte Á.” Pacient vyplázne jazyk. Když doktorka uvidí, že má 20 cm, sama vykřikne se zájmem: „Á!”

Přijde cikánka na policii a říká: „Pán komisař, pán velkomóžny, okradli mě před kinom!” „A co vám ukradli?” „Třicet peněženek.”

Zločinci se zavírají do houslí.

Nacelnik se ho pta, co ze se mu stalo. "Prisel mi dopis, ze umrel otec..." Sef, je taky jenom clovek; posle ho domu. Inkriminovany policajt je cely stastny, nadrizenemu je to samozrejme divne a zepta se ho proc je tak vesely." "To byl omyl - ten dopis byl pro brachu..!"

Dva kluci jsou na prázdninách na vesnici. Leží si tak u rybníka a opalují se, když kolem projde velice pěkná dívka v bikinách. „Člověče,” valí na ni oči jeden, „ta kdyby se topila, tak bych pro ni hned skočil!” A co čert nechtěl, dívka vstoupí do vody, chvíli si plave a najednou se nad ní uzavře hladina. Samozřejmě, že ten kluk hned běží, skáče šipku a po chvíli vytáhne dívku z vody. Pak se ji obvyklými masážemi a pohyby snaží přivést k životu. To se však nedaří, tak mu ten druhý kluk poradí, ať vyzkouší dýchání z úst do úst. Ovšem ani po tomto vyčerpávajícím úkonu se mu nepodaří přivést dívku k životu. Po chvilce ten, co dýchal, podotkne: „Člověče, jí nějak smrdí z huby!” Druhý na to: „Se nediv, ty blbče, tamta měla bikiny a tady ta má brusle!”

Podobná YouTube videa

0:56 Drugs Drugs Drugs: Which are good? Which are bad?

Drugs Drugs Drugs: Which are good? Which are bad?

Autor: Eidlones
Počet zhlédnutí: 171 105

2:53 TMNT Barbara Walters Interview

TMNT Barbara Walters Interview

Autor: TMNTGal
Počet zhlédnutí: 348 211

0:30 TMNT Toy Commercial 10

TMNT Toy Commercial 10

Autor: TMNTGal
Počet zhlédnutí: 134 175

9:57 Teenage Mutant Ninja Turtles arcade ending

Teenage Mutant Ninja Turtles arcade ending

Autor: arcadegamesfreak
Počet zhlédnutí: 156 557

6:13 Teenage Mutant Ninja Turtles (NES) Bosses

Teenage Mutant Ninja Turtles (NES) Bosses

Autor: Stafy
Počet zhlédnutí: 156 389