Bath Time Fun with Ty

226
Ty playing his heart out in the tub.
Sledované video přidal uživatel: peekachogizmo dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: baby, bath, play, bubbles, fun, laugh

Vtipy, které tě dostanou!

Arabská jednotka dostala nového velitele. Starý mu předává mužstvo, zbraně, proviant a na konec starou velbloudici. "Tu máš, až si budeš potřebovat hrknout, bude ti dobrá." Po čase se touha dostavila a velitel vyhledal velbloudici. Za chvíli se vrátí celej pokopanej a ptá se sluhy: "Používal tvůj starý pán velbloudici, když dostal chuť na ženskou?" "Ano, pane, jinak to nešlo." "A jak to prosím tě dělal?" "No jednoduše. Viděl jste ty dva hrby? Mezi ně si sednul, kopnul jí pravou nohou, a ona už do bordelu trefila sama."

Až tě život omrzí a stane se peklem,skoč po hlavě do hajzlu a zakryj se deklem....

Námořní loď zakotvila u pobřeží černé Afriky, aby doplnila své zásoby pitné vody. Námořníci se setkali s nebývalou ochotou náčelníka, který jim dokonce pomohl dopravit zásoby na loď. Kapitán mu na závěr srdečně poděkoval a věnoval pár drobností na památku, načež začal náčelník chrčet, pískat, mrmlat, prskat, kvičet, vrčet, všelijak kňourat a sténat, až najednou zčistajasna plynulou angličtinou pravil, že děkovat není zač a že on a jeho kmen rádi pomohli bílým mužům. Kapitán byl překvapen dokonalou náčelníkovou znalostí jazyka, a proto se ho zeptal: „Kde jste se naučil tak skvěle anglicky?” Náčelníkovi zalichotilo toto uznání a s přívětivým úsměvem nasadil opět celou škálu záhadných zvuků a pazvuků a řekl: „Naučil jsem se anglicky z rozhlasového kurzu, který vysílali na krátkých vlnách.”

Jede opravář, ředitel a programátor autem. Auto se porouchá a nejede. opravář: Hned za rohem je servis, to dotlačíme. ředitel: To je blbost, koupíme nový auto. programátor: Já bych ještě zkusil vystoupit a zase nastoupit.

„Můj manžel je jako kocour,” stěžuje si kolegyni paní Nováčková. „Tak záletářský?” „Ne, je počítačový expert... Pořád ho zajímá jenom ta jeho myš!”

Podobná YouTube videa

0:42 Dwight Howard: Goal Keeper

Dwight Howard: Goal Keeper

Autor: finalkross
Počet zhlédnutí: 25 899

3:29 Aterrizaje en Heli, La Aurora,  Guatemala

Aterrizaje en Heli, La Aurora, Guatemala

Autor: viejorge
Počet zhlédnutí: 50 825

0:56 Emergency Landing for Constitution Class Starships

Emergency Landing for Constitution Class Starships

Autor: LtStatictheFox
Počet zhlédnutí: 149 731

1:56 Real Exorcism of Anneliese Michel

Real Exorcism of Anneliese Michel

Autor: REQUIEMETERNAM
Počet zhlédnutí: 29 625 506