Sympathetic Booty

316
Do the sympathetic booty. That's right. Cry. This is sad. Either that, or visit titanROSE @ http://titanrose.com/ Either way, you'll get exposed to this fine, tear-jerking piece of sad ass. Ruff-ROSE staff has created a new server named titanROSE. Unlike ruff-ROSE, the administrator there is extremely active! Go check it out! http://titanrose.com/
Sledované video přidal uživatel: JeDanseAvecDesVaches dne 10. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: LOL, MMORPG, ROSE, ROSEON, RUFF, RUFFROSE, SAD, WTF

Vtipy, které tě dostanou!

Taková ta strmá propast, v ní ze skály roste cosi jako silnější větev. Té větve se jednou rukou drží děda, ve druhé má knihu a spokojeně si čte. Nahoře se objeví mladík, lehne si ke kraji propasti a volá dolů: „Dědečku, slyšel jsem, že prý jste kouzelný dědeček!” Děda se jen tak pustí větve, nasliní si prst, obrátí stránku v knížce a jak se znova chytá větve, povídá: „Kam ti mladí chodějí na takové blbosti!”

Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej.

Na potápějící se loď se znovu vyškrábe půvabná dívka. „Co blázníte?” řve na ni rozčilený kapitán. „Zpátky!” „A nepůjdu!” trucuje dívka. „Prosím vás, co je tohle za nápady?” „A nepůjdu! Sotva jsem skočila do vody, už mě začal jeden z vašich mužů obtěžovat!”

Muž pozve svoji přítelkyni na romantickou večeři, nají se, popovídají si a po večeři se muž přítelkyně zeptá: „Mohl bych tě požádat o ruku?” „Ano!” vykřikne nadšeně. „Supr,” dá jí gumové rukavice do ruky, „umyj nádobí.”

a) Dva. Jeden se bude pokouset ji nasroubovat do jine lampy a druhy pak bude vymenovat prasklou objimku. b) Sest. Jeden se to pokusi spravit kladivem a dalsich pet bude mezitim shanet nove zarovky.

Podobná YouTube videa

3:19 Cars 2 Part 16

Cars 2 Part 16

Autor: Raz0rsab3r
Počet zhlédnutí: 493 970

3:28 Cars: Race O Rama (PS3) Gameplay: Smash Up Race

Cars: Race O Rama (PS3) Gameplay: Smash Up Race

Autor: TSGTheSportsGamer
Počet zhlédnutí: 369 856

1:04 Disney Pixar Trackmania

Disney Pixar Trackmania

Autor: pauldavidstudios
Počet zhlédnutí: 810 635