"Blade Runner" (1982) - Inappropriate Soundtracks

228
Inappropriate soundtrack for "Blade Runner". "Inappropriate Soundtracks" is inspired by the SA forums. Thanks, goons! This is a work of satire and is meant merely for satirical means and not for profit. Copyright for the motion picture and the songs used are held by the original artists.
Sledované video přidal uživatel: Boonehams dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: inappropriate, soundtracks, blade, runner, satire, parody, spoof, harrison, ford, rick, deckard, zhora, replicant, chase, shot, death, windows, break

Vtipy, které tě dostanou!

„Tak si představ, ve vlaku mě otravoval chlap, musela jsem si čtyřikrát přesednout!” „A který to byl?” „Až ten čtvrtý!”

Baví se dva: „To je zajímavé, ale politické vtipy se nějak vytratily. To v dobách nejtemnějších, když bylo nejhůře...” „No, asi se dnes lidem daří moc dobře.” „Jéje, tak přece jen nějaký vtip!”

Naštvaná manželka si stěžuje svému partnerovi, že tráví každý volný večer v baru. On jí říká: „Tak tam pojď jednou se mnou!” Tak jdou spolu do baru. Manžel se ptá: „Tak, co si dáš k pití?” „No, asi to samé, co ty.” Manžel objedná dva panáky whisky a svého hned kopne do sebe. Manželka ochutná, zakření se, vyplivne to a povídá: „Tfuj, jak to vůbec můžeš pít?!” „No vidíš. A ty si myslíš, že se tady každej večer bůhvíjak bavím!”

Příjde Pepíček za tátou a ptá se: Tatí, co to je šukání, co to znamená šukat? T: No tak Pepíčku, už jsi dost veliký, tak Ti to vysvětlím a ukážu. Maminko pojď sem! Maminka přiběhne a táta jí poručí, aby si roztáhla nohy. Maminka roztáhne a tatínek praví: Vidíš tady tu dírku co má maminka, tak se dívej! Rozepne si kalhoty a uz jede na mámě. Za chvíli příjde Pepíkovo mladší brácha Petřík a ptá se co to tatínek s maminkou dělají. Šukají Petříku, praví. A co to je šukání? ptá se dál Petřík. Tak já Ti to ukážu, povídá Pepa a ukazuje: Vidíš tady tu dírku co má tatínek? Tak se dívej ...

V poušti sedí tučňák na stromě a plete maltu, když kolem letí medvěd. Medvěd: „Naučíš mě plavat?” Tučňák: „Né, já taky neumím štěkat.” Medvěd: „Tak nic, stejně nemám čím vařit.”

Podobná YouTube videa

0:10 worst sport accident

worst sport accident

Autor: Naderlite
Počet zhlédnutí: 24 890 132

0:24 Fat Kid Almost Struck by Lightning

Fat Kid Almost Struck by Lightning

Autor: Isetnofret83
Počet zhlédnutí: 1 010 457

0:33 TNG Recut 188 Picard's Nightmare

TNG Recut 188 Picard's Nightmare

Autor: GeneralGrin
Počet zhlédnutí: 32 618

2:51 TNG Recut 17 Chains of Command

TNG Recut 17 Chains of Command

Autor: GeneralGrin
Počet zhlédnutí: 13 453

2:38 TNG Recut 19 Customary Attitude

TNG Recut 19 Customary Attitude

Autor: GeneralGrin
Počet zhlédnutí: 12 724

1:55 TNG Recut 25 The Mutiny

TNG Recut 25 The Mutiny

Autor: GeneralGrin
Počet zhlédnutí: 12 457