Did they call parent pick up?:P

194
Short funny.. Crazy.. Me and my friends :P Lol thats just the way we roll!-yes i am listening to jb right now.THEY ROCK OK? Lol :P -lovers- karriiiiii peace.penguins.cookies.
Sledované video přidal uživatel: sally3083 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: short, funny, vid.

Vtipy, které tě dostanou!

„Máte krásného pejska, slečno. Jak má krásný červený čumáček a jazýček vystrčený z pusinky... To je od... Mattela?” „Ne, od náklaďáku, co mi ho před chvilkou přejel.”

Doktore, mam problem pri komunikaci s lidmi, strasne rychle se nastvu. Hmm, a jak se to projevuje? Kurva a co jsem ti ted rek ty debile?!?

Sedí skin na kraji propasti a brečí. Přijde k němu druhej a říká: Kurva, skine, proč brečíš? Před chvílí do propasti spadnul autobus plnej cikánů. Ale to je snad důvod k radosti, ne? Když v autobuse byly ještě dvě místa volný!

Nesmělý mladík prozrazuje své plány ohledně jedné krásné slečny: „Před Vánoci ji vezmu na večeři a pak jí pošlu Valentýnku.” Kamarád na to: „A proč ji radši nejdeš zítra vyšlehat?”

Ve vlakovém kupé spolu cestují rabín a katolický kněz. „Kdy konečně začnete jíst šunku?” dobírá si kněz rabína. „Až na vaší svatbě, důstojnosti.”