Pacer Hall Monitor Extraordinar

232
Me max moncrief, Ryan Neal and Andy Made a parody of our hall monitor lol (pacer)
Sledované video přidal uživatel: toyotagtone dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Pacer, Hall, Monitor, Extraordinar, vertical, productions, RHS, redmond, oregon, OR, parody, rickroll, rick, rolled

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap k doktorovi a ten mu předepíše čípky. Pacient se vrátí domů a rozbalí je. Chvíli na ně zamyšleně kouká, protože neví, co to je. Pak vezme nůž, nařeže čípky na kousky, ukrojí si k tomu kus chleba, nakrájí cibuli, osolí, přidá ocet a nakonec to všechno sní. Ráno přijde do ordinace a oznamuje: „Pane doktore, tak už mi ty čípky došly.” „Chlape setsakramentská, vždyť jsem vám jich předepsal celou krabičku,” diví se lékař. „Vy ty čípky snad jíte!” Pacient se rozesměje: „Ne, asi si je strkám do zadku!”

U odborneho lekare si velice korpulentni dama stezuje, ze pocituje stale veliky tlak na zaludek. Lekar obhledl jeji proporce a povida: "Vite co, mila pani? Kupte si predevsim podprsenku!"

Zmožení cestovatelé v americké stepi jsou sužováni už nějaký čas velkou žízní, když narazí na pramen krásné, křišťálové vody. Všichni se k ní hrnou, ale vedoucí skupiny je zarazí a zakáže jim vodu pít, protože se všude kolem povalují vysušené zdechliny. Ostatní jsou na něj strašně nazlobení, ale poslechnou ho, protože už jim několikrát zachránil život. Tak jdou nějakou dobu dál a narazí na indiánskou vesnici. U pohostinných indiánů se do syta napijí a protože jsou všichni zvědaví, jak to s tím malebným pramenem na cestě vlastně bylo, jestli se mohli napít, nebo udělali dobře, že se nenapili, jejich vůdce se na to zeptá indiánského náčelníka. Náčelník říká: „To jste udělali velkou chybu, že jste se té vody nenapili. Je to nejlepší voda široko daleko. Křišťálově čistá, hygienicky nezávadná, i v největších vedrech si udržuje svou nízkou teplotu.” „Ale proč jsou pak všude kolem ty mršiny?” nechápe to běloch. „Ty jsme tam nastrčili schválně my, indiáni,” směje se náčelník. „Když to uvidí nějaký greenhorn, zalekne se a nechá náš vzácný pramen napokoji!”

Dva policisté pronásledují zloděje, jeden vytáhne pistoli, netrefí se a střelí omylem kolegu do nohy. „Teď koukej jít honem něco ukrást, jinak jsem v průseru!”

Blíží se vánoce a na policejní stanici jsou na stáži policisté z jedné nejmenované východoasijské země. A protože náčelník je lidumil, navrhne, aby si ty tři rákosníky vzali chlapi domu. Našli se i tací. V novém roce se velitel ptá těch tří co je měli doma, jak to probíhalo. 1. policajt: "Dobrý, dobrý - pořád něco žvatlal, vůbec jsme mu nerozuměli, ale jinak fajn." 2. policajt: "Dobrý, dobrý - š ikovný kluk, televizi opravil, ledničku opravil i s úklidem pomohl." 3. policajt: "Dobrý, dobrý, ale kapr je lepší."

Podobná YouTube videa

0:16 Gruppensex im Pensionistenheim xD

Gruppensex im Pensionistenheim xD

Autor: diemary88
Počet zhlédnutí: 3 517

4:38 Gruppensex im Altersheim

Gruppensex im Altersheim

Autor: baomchickawowo
Počet zhlédnutí: 3 025

0:23 Gruppensex ö.ö *hust* xD

Gruppensex ö.ö *hust* xD

Autor: aznwoodboi
Počet zhlédnutí: 1 570

2:44 MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

Autor: secretsaucetv
Počet zhlédnutí: 1 645 417

1:10 Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Autor: sykys1
Počet zhlédnutí: 6 038