Funny Supermarket

1 918
Funny Funny
Sledované video přidal uživatel: imricklearn dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Funny, Supermarket

Vtipy, které tě dostanou!

Ctihodný lord hraje golf. Právě se chystá odpálit míček, když v dálce zazní pohřební hudba a objeví se pohřební průvod. Lord smekne klobouk, přestane hrát a čeká až průvod přejde. Jeho spoluhráč poznamená: "Pane, vy jste úžasný. Oni vyprovázejí na poslední cestu úplně cizího člověka a vy smeknete a přestanete hrát. To je fantastické!" A lord odpoví: "Jak to cizího člověka? Dvacet let mi byla dobrou ženou!"

Panu Hrachovi se narodí syn Tonda, a tak se na něj jde podívat do porodnice. V přízemí je nápis: „Geniální děti.” Pan Hrach se zaraduje a ptá se sestřičky, kde leží jeho syn. „To musíte do čtvrtého patra.” Pan Hrach si říká, že s géniem by byly beztak jen problémy a jde výš. V prvním patře je nápis: „Normální děti.” Jde zase výš a ve druhém patře je napsáno: „Debilní děti.” Pan Hrach si jen povzdychne a stoupá zase výš. V posledním patře je malá místnůstka a na dveřích je napsáno: „TONDA HRACH.” Pan Hrach s napětím vejde dovnitř, a jediné, co vidí na posteli, je veliké ucho. Ptá se sestřičky: „Můžu mu aspoň něco říct?” „Ne, on je úplně hluchý.”

Hele Olino, kde pořád bereš peníze na ty pornočasopisy?Já si je nekupuju, můj otec je učitel, on je zabavuje.

„Jaké bylo v Anglii počasí?” ptali se námořníka, který se odtamtud právě vrátil. „Připadal jsem si jako knot v lampě. Nohy jsem měl stále namočené a nos mi svítil od rýmy!”

„Každý den chodím za nějakým doktorem a lidé o mně říkají, že jsem hypochondr,” stěžuje si kamarádům děda Benák. „No ale nejsi?” pochybuje František. „Nejsem,” zlobí se děda Benák, „já za to nemůžu, že mám mezi doktorama tolik přátel!”

Podobná YouTube videa

5:42 JB Noticias / Micky y Carlota I 2/2

JB Noticias / Micky y Carlota I 2/2

Autor: carlovio
Počet zhlédnutí: 229 107

10:05 JB Noticias / Las jugadas polemicas II

JB Noticias / Las jugadas polemicas II

Autor: carlovio
Počet zhlédnutí: 283 375

5:50 JB Noticias / Micky y Carlota II 1/2

JB Noticias / Micky y Carlota II 1/2

Autor: carlovio
Počet zhlédnutí: 105 200

3:38 JB Noticias / Morosini I 1/2

JB Noticias / Morosini I 1/2

Autor: carlovio
Počet zhlédnutí: 86 055

6:11 JB Noticias / Las jugadas polemicas III 1/2

JB Noticias / Las jugadas polemicas III 1/2

Autor: carlovio
Počet zhlédnutí: 167 672