Flying Baby Prank

298 114
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Policista zastaví nákladní auto a oboří se na řidiče: „Co tu děláte s kropícím vozem v zimě?” Řidič zrudne: „Do prčic! Že bych měl děravou cisternu?”

Přijde stará paní k doktorovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Trápí mne větry, ale co je horší, nejsou slyšet a nemají žádný zápach. Třeba teď, co jsem tady, jsem si prdla už nejmíň desetkrát. Poraďte, co mám dělat?" Doktor jí napíše recept: "Berte tyhle pilulky třikrát denně a přijďte za týden na kontrolu." Babka dorazí o týden později a vypadá naštvaně: "Pane doktore, nejenže prdím stejně jako před týdnem, ale navíc po těch pilulkách to teď úplně hrozně smrdí! Co mi k tomu řeknete?" "Uklidněte se, paní. Teď, když jsme vám srovnali čich, napíšu vám ještě něco na sluch."

Streptokok je nějaký nový Pokémon.

Uprostřed zimy: „Představ si, že na víkend hlásili až 30°C horka.” „To není možné!” „Ale ano - 15 stupňů v sobotu a 15 stupňů v neděli!”

Blondýnka přijde reklamovat konzervu: „Když jsem se ji snažila rozříznout, zlomila jsem tři nože!”

Podobná YouTube videa

2:07 juice xD

juice xD

Autor: 9marissa
Počet zhlédnutí: 301

0:42 Mouchy-Chata 2008-léto

Mouchy-Chata 2008-léto

Autor: adus022
Počet zhlédnutí: 279

1:34 Pitevna VFU - Trailer

Pitevna VFU - Trailer

Autor: 84548
Počet zhlédnutí: 6 048

2:27 anatomická pitva

anatomická pitva

Autor: rooten2
Počet zhlédnutí: 6 758

0:35 Moldovenii in America

Moldovenii in America

Autor: daanniieellyy
Počet zhlédnutí: 69 001