Flying Baby Prank

297 745
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Pepa k doktorovi, ten se na něj podívá a říká: „Tak to bude potřebovat speciální postup.” Přitáhne velkou pilulku, položí ji na stůl a říká: „Za chvíli se vrátím.” Pepa s povzdechem začne pilulku do sebe cpát a když je hotov, objeví se doktor s kýblem: „Ona nám neteče voda, tak jsem musel do přízemí, abych tu tabletu mohl rozpustit a udělat z toho obklad!”

„Tak jsem už zamluvil na dovolenou dvoulůžkový pokoj v luxusním hotelu,” chlubí se ženě pan Kudlanka. „Vždyť je nás pět!” připomíná mu paní. „Na to jsem samozřejmě myslel - bude s pěti postelemi.”

Co je vrcholem lásky ke starým lidem? Spát s pračlověkem.

„Zase jsi uklízela v garáži bez mého vědomí?” „Ano, a co nemůžeš najít?” „Moji dodávku!”

Chlápek kvapným krokem přichází z práce a už je na chodníku před domem, když uklouzne na zrcadlově čistém ledu. Odnese to noha, zlomenina, odváží ho do nemocnice. V sanitce ho utěšuje jeho manželka, mladá blondýnka. A aby ho odvedla myšlenkami jinam, vypráví mu: „Drahý, tak hádej, co jsem celý den dělala? No, uklízela jsem. Poklidila jsem obývák, vyžehlila tvé oblíbené košile, vytřela jsem chodník...”

Podobná YouTube videa

2:31 Zlatý Vorvan 2008 Duly-Buly/Kdesmog

Zlatý Vorvan 2008 Duly-Buly/Kdesmog

Autor: branomojsejsk
Počet zhlédnutí: 4 540

2:13 Vorvan

Vorvan

Autor: dusil17
Počet zhlédnutí: 619

1:03 Kokosy na sněhu

Kokosy na sněhu

Autor: h4n555
Počet zhlédnutí: 72 385

5:56 nejlepší scény z filmu: Kokosy na sněhu

nejlepší scény z filmu: Kokosy na sněhu

Autor: multiiceman04
Počet zhlédnutí: 64 559

12:50 Kokosy Na Sněhu - sestřih

Kokosy Na Sněhu - sestřih

Autor: kamendan
Počet zhlédnutí: 34 695

0:52 Kokoti na trávje

Kokoti na trávje

Autor: 126revo
Počet zhlédnutí: 9 501