Flying Baby Prank

297 382
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

„Frajere,” obořil se na prcka páťák, „kdyžtak se říká Fakt jo, a ne Fuck you!”

Křeček je malá křečová žíla.

Žena na policii hlásí, že jí někdo ukradl peněženku. Policajt se ptá: "A to jste necítila, jak vám na ni sahá?" "Ale cítila, jenže jsem netušila, že mi druhou rukou ukradne peněženku."

Jeden chlápek měl velké problémy s tenisovým loktem. Zašel za svým známým, docela slavným doktorem a urologem. Ten jej vyslechl a řekl, že diagnózu vždycky určí v pohodě na základě rozboru vzorku moči. Dal mu lahvičku, ať mu přinese vzorek ranní moči, že dostane za pár dní odpověď. Chlápek si řekl, že si ze sebevědomého doktora trochu vystřelí. Doma nechal do sklenice načůrat dceru a matku, přidal trochu moče svého psa a nakonec, aby doktora zmátnul, si na záchodě vyhonil a přidal to tam taky. Když dával druhý den lahvičku doktorovi, podařilo se mu usmát se jen v duchu. O pár dní později doktor volá: "Myslím, že jsem na to přišel." To našeho tenistu překvapilo: "Fajn, a co mi teda je?" "No, tvoje žena má kapavku, tvoje dcera je těhotná, tvůj pes má červíky, a tvůj tenisovej loket bude nejspíš z chronický masturbace."

„Pane doktore, bolí mě oko.” „A kde?” „Tady pod čelem, vedle nosu.”

Podobná YouTube videa

6:54 Loquendo Pokemon y Digimon

Loquendo Pokemon y Digimon

Autor: ArGxMAXI
Počet zhlédnutí: 130 790

2:54 Teletubbies -  Loquendo

Teletubbies - Loquendo

Autor: AbraxasFFF
Počet zhlédnutí: 789 091

1:49 Pokemon - loquendo

Pokemon - loquendo

Autor: Sh3rkon
Počet zhlédnutí: 56 820

1:10 DBZ vs niñato metro valencia ( con Loquendo )

DBZ vs niñato metro valencia ( con Loquendo )

Autor: Castracion
Počet zhlédnutí: 192 635

2:48 "extravagante historia" dragon ball loquendo

"extravagante historia" dragon ball loquendo

Autor: zumomakicarlos88
Počet zhlédnutí: 8 586

5:49 Broly vs Goku dragon ball z  loquendo

Broly vs Goku dragon ball z loquendo

Autor: Nico78ful
Počet zhlédnutí: 32 243