Flying Baby Prank

297 888
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí muž večer před televizí, najednou se zvedne a zvolá: „Stará, oblékni se, jdu do hospody!” Manželka se s radostí ptá: „To je báječné, ty mě chceš vzít s sebou?” Manžel: „Ne, ale vypínám topení.”

Chlápek se vyptává v hospodě: „Proč nemáte na stole párátka?” „Měli jsme,” oznamuje hospodský, „ale hosti nám je tam nevraceli zpět!”

Kamarádka říká blondýnce: „Slyšela jsem, že máš nového přítele...” „To mám... A myslíš toho dnešního nebo toho včerejšího?”

Jde tak hajný po lese a slyší křik a pláč... Tak jde za zvuky a vidí malou holčičku schovanou za stromem a její rodiče -- úúplně zmasakrované... Ptá se holčičky, co se stalo? Ta mu povídá: Mámu znásilnili, zabili... tátu taky zabili, jen já jsem se schovala tady do křoví... A myslivec se ptá: A to už tady nikdo není? A svlíkaje se dodá: To máš ale blbej den holčičko ...

„Moje tchyně je spisovatelka,” vypráví po Novém roce Jarda, „tak jsem jí dal k Vánocům dárkový papír.”

Podobná YouTube videa

0:18 Tupíři - Nejcennější dar CZ

Tupíři - Nejcennější dar CZ

Autor: cErzmyEsKbFtR4_3AYykaw
Počet zhlédnutí: 3 772

0:13 Tupíři - Křeček CZ

Tupíři - Křeček CZ

Autor: cErzmyEsKbFtR4_3AYykaw
Počet zhlédnutí: 2 878

2:57 tupíři vs. stmívání

tupíři vs. stmívání

Autor: zvvyOxnCYsIKENmABwrAVw
Počet zhlédnutí: 2 340

3:12 Skandály ze života zvířat 2 :-D

Skandály ze života zvířat 2 :-D

Autor: stenlej
Počet zhlédnutí: 2 258

9:29 Stmivani 3.dil parodie cz

Stmivani 3.dil parodie cz

Autor: marketaa2110
Počet zhlédnutí: 1 911

1:51 CZTEK Prichovice, Lettek-Oktekk

CZTEK Prichovice, Lettek-Oktekk

Autor: indarokle
Počet zhlédnutí: 90 425