Flying Baby Prank

297 493
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Sedi chlap a zere jitrnice, jelita, tlacenku... Za plotem stoji zebrak a slinta. Chlapek se na nej podiva a rika: Chces kousnout? Ano! Ano! Azore,trhej!

Ptá se žák učitele: „A jak to přijde, že má rabín děti, když ve dne v noci imrvére studuje svaté knihy?” Učitel na to: „No, k tomu je potřeba čtyřicet tisíc a čtyři andělé.” Celá třída ztichne. „A to jako proč zrovinka tolik?” ptá se žák. „No protože přijdou ti andělé, jeden ho chytne za jednu ruku, druhý za druhou ruku, třetí za jednu nohu, čtvrtý za druhou nohu - a zvednou ho od těch svatých písem a odnesou na lože k jeho paní, k rebecin.” Žákovi to vrtá hlavou: „To jsou ale všehovšudy čtyři andělé, co k tomu byli potřeba. K čemu je pak těch čtyřicet tisíc?” Učitel se zamyšleně usměje: „No, těch čtyřicet tisíc se ho pak snaží dostat zpátky k těm svatým písmům.”

Pod vysokým jeřábem stojí ukrajinský dělník a přemítá: „Nechtěl bych, aby mi ty třítunové kvádry spadly na hlavu! I když ono by to vlastně bylo docela jedno, protože bych ji už stejně neměl...”

Truhlář si uřízne ruku a lékaři mu řeknou, že mu mohou nasadit ruku umělou a ovládanou hlasem. Další den už jde s novou rukou truhlář na záchod a říká: Otevřít! Vruum. Vyčůrat ! Cccc... Protřepat ! Aaů nechceš mi ho snad urvat. Trh... Do prdele ! švih... Do hajzlu ! šup…

Kdysi dávno byla v jedné hospodě na Valašsku napsána na stěně tato neuvěřitelná definice: „Čím víc piju, tím víc se mi třesou ruce, čím víc se mi třesou ruce, tím víc vylévám, čím víc vylévám, tím méně vypiju. To znamená, že čím víc piju, tím míň vypiju.”

Podobná YouTube videa

2:59 The Lord Of The Rings - Gimli's Big Mistake

The Lord Of The Rings - Gimli's Big Mistake

Autor: noo00ooob
Počet zhlédnutí: 1 546 896

2:05 Scary Movie 5 Trailer

Scary Movie 5 Trailer

Autor: iosolare
Počet zhlédnutí: 10 283 342

5:04 Tele tele Dvanáctka - slivovice vs. čaj

Tele tele Dvanáctka - slivovice vs. čaj

Autor: Nevermooorik
Počet zhlédnutí: 64 000

1:03 Tele Tele - Mumuland (Carda)

Tele Tele - Mumuland (Carda)

Autor: wertycz
Počet zhlédnutí: 288 632

0:18 Potřebuju šlapky - Scéna ze 138. dílu TeleTele

Potřebuju šlapky - Scéna ze 138. dílu TeleTele

Autor: OneTELETELE
Počet zhlédnutí: 18 663