Flying Baby Prank

297 775
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Žena vyjde na verandu a rozplývá se nad modrou oblohou, sluníčkem, zpěvem ptáků... Radostně volá na manžela: „Jaro už je tady!” „Výborně,” ozve se spokojený hlas pána domu, „řekni Jaroušovi, že už jdu.”

Po ulici jde důchodce a za ním dva cigáni. Jeden z nich vytáhne nůž a říkáí: Pojďme si zapíchat!

Pan Novák přijde po půlnoci domů a už mezi dveřmi rozčileně křičí na ženu: „Kvůli tobě jsem seděl celou noc na policii! To mohlo napadnout jen tebe, dát na vkladní knížku heslo - peníze, nebo život!”

Návody k použití: 1. Na pokrývce z Taiwanu NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU 2. Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI 3. Na Tchajwanském šampónu POUŽÍVEJTE OPAKOVANĚ 4. Na zavíratku anglického ochuceného mléka PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA 5. Na novozélandském spreji proti hmyzu TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH 6. Na amerických pokynech k sestavení nového počítače ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE, DOKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU. (Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice) 7. V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou OTEVÍREJTE DRUHOU RUKOU 8. Na balíčku rozinek PROČ JE NEROZHODIT PO VAŠICH OBLÍBENÝCH OBILOVAM K SNÍDANI? 9. Na fenu značky Sears NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU 10. balíčku mražených hranolek MUŽETE BÝT VÍTĚZ ANIŽ BYSTE COKOLIV KUPOVALI! PODROBNOSTI UVNITŘ! 11. Na balení oválného mýdla POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO 12. Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici) NEOTAČEJTE VZHŮRU NOHAMA! (Příliš pozdě - už se stalo?) 13. Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ 14. Na korejském kuchyňském noži VAROVÁNÍ - UDRŽUJTE Z DĚTÍ 15. Na šňůře od čínských vánočních světel POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ 16. Na japonském stroji ke zpracování potravy NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM UČELŮM 17. Na arašídech od Sainsburys VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY 18. Na balíčku oříšků od American Airlines INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY 19. Na švédské řetězové píle NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI 20. Na dětském kostýmů Supermana ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT 21. Na některých mražených jídlech NÁVRH NA SERVÍROVÁNÍ: ODMRAZIT 22. Na krabici s hotelovou koupací čepici POUZE NA JEDNU HLAVU 23. Na balíčku žehličky značky Rowenta NEŽEHLETE OBLEČENÍ NA TĚLE 24. Na dětské medicíně proti kašli od Boot NEŘIĎTE AUTO ANI STROJE 25. Na obalu Nytolu - prášku na spaní VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST

Dívají se dva indiáni za bělochem, který jede na kole. „Bílý muž je ale lenoch. Sedí, i když utíká.”

Podobná YouTube videa

0:37 World's longest basketball shot Ball Don't Lie NBA

World's longest basketball shot Ball Don't Lie NBA

Autor: michomoz
Počet zhlédnutí: 74 999

0:29 hamster maze part1

hamster maze part1

Autor: missSWANN
Počet zhlédnutí: 187 795

9:29 gags juste pour rire partie 2

gags juste pour rire partie 2

Autor: youssinio
Počet zhlédnutí: 128 341

2:30 Amuse Tes Amis N°9 - CAMÉRA CACHÉE

Amuse Tes Amis N°9 - CAMÉRA CACHÉE

Autor: patricksebastien
Počet zhlédnutí: 326 518

1:58 gag algerien

gag algerien

Autor: bouhamed1984
Počet zhlédnutí: 20 963

1:15 camera cachee juste pour rire

camera cachee juste pour rire

Autor: havredepaix2008
Počet zhlédnutí: 37 763