Flying Baby Prank

298 048
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Pane horáček, mám pro vás dvě zprávy. Jednu špatnou a druhou ještě horší., říká doktor. Tak nejdřív tu špatnou, řekne smutně pan Horáček. Zjistil jsem, že máte rakovinu a že vám zbývá jen 24 hodin života. Pan Horáček je otřesen a řekne jenom: To ještě může být horší zpráva? Ta horší je, že jsem vám to včera zapoměl říct...

Jde chlápek po Václaváku a vidí policajta, jak kope díru. Je zvědavý a zeptá se ho tedy: „Co tady kopete?” „Ale, máme se vyfotit na průkaz a má tam být jenom hlava.” Zhruba za hodinku jde chlápek zpět a policajt kope druhou díru. Tak se ho jde zase zeptat: „Probůh, k čemu ta druhá díra?” „Ale, máme mít ty fotky dvě!”

Přijede reportér do malého městečka na Divokém západě a zjistí, že je tam zatraceně málo žen. - "Co jako děláte?" ptá se starousedlíka. - "No, šukáme ovce." - "Tfuj, to je odporný," pohoršuje se reportér. Vydrží měsíc, vydrží dva, ale pak jde, chytí si ovci, přivede domů, umyje, vyčistí kopýtka a zašoustá si. Pak ji odvede dolů do saloonu na drink. Okamžitě, když vejde, se stane středem mnoha podivných pohledů. - "Vy zasraní pokrytci, celej život tady šukáte ovce a když ji pak přivedu s sebou na drink, tak na mě všichni čumíte jako na nějakýho hroznýho úchyláka!" Jeden z kovbojů vstane a povídá: - "Ale to je šerifova milenka!"

Kdy si policajt myje ruce - před tím, nebo až potom, co se jde vychcat? Během.

Když Chuck Norris hraje Monopoly, ovlivňuje aktuální světovou ekonomiku.

Podobná YouTube videa

0:57 easter bunny massacre

easter bunny massacre

Autor: duncanbujold
Počet zhlédnutí: 4 265

1:07 Michael Jackson's Chocolate Factory

Michael Jackson's Chocolate Factory

Autor: daniallator
Počet zhlédnutí: 123 297

0:37 What's In the Tank? Splat USA

What's In the Tank? Splat USA

Autor: Splatpromotions
Počet zhlédnutí: 6 004

1:18 Cake Splat!

Cake Splat!

Autor: thebirdmachine
Počet zhlédnutí: 9 431

0:55 John Cox 13th Birthday, Chocolate Face Splat

John Cox 13th Birthday, Chocolate Face Splat

Autor: JohnCox98
Počet zhlédnutí: 392