Flying Baby Prank

297 685
http://www.hahaha.com Careless mother forgets her baby on the top of her car and drives off right under a crane which hooks it up in the air. A presentation of the Just For Laughs Gags. The funny hidden camera pranks show for the whole family. Juste pour rire les gags, l'émission de caméra cachée la plus comique de la télé!
Sledované video přidal uživatel: JustForLaughsTV dne 13. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jfl, just, for, laughs, gags, hidden, camera, prank, practical, funny, video, joke, candid, just for laughs, practical joke, hidden camera, candid camera, humor, comedy, hilarious, jokes, fun, silly, trick, gag, humour, flying, fly, baby, car, stuck, roof, crane, drive, driving, drive by, mother, parents, marent

Vtipy, které tě dostanou!

Jdou dve blondýnky po silnici, když jedna druhý povídá: "Hele mrtvej pták." Druhá se podívá na oblohu a ríká: "A kde ho prosím te vidíš?"

Mám jít ven a koukat se na to, co nemůžu šukat nebo mám zůstat doma a šukat to, na co se už nemohu koukat?

Chlápek stojí u hotelové recepce. Když dostane svůj klíč, odchází. Jak se otočí, vrazí do nějaké ženské, co stála za ním, a loktem se jí silně opře o výstřih. Oba jsou pěkně zaražení a on neví, jak se omluvit, tak řekne: „Madam, jestli je vaše srdce tak měkké, jak vaše poprsí, určitě mi odpustíte.” Ona odpovídá: „Jestli je váš penis tvrdý jako váš loket, mám pokoj 436.”

Policista zastavil motoristu, který jel příliš rychle. Ten se však dušuje: „Kapitáne, já to můžu vysvětlit.” „Buďte v klidu,” odvětí tvrdě polda, „nebo vás nechám vychladnout ve vězení do doby, než se vrátí šéf.” „Ale, kapitáne, já jsem vám chtěl říct...” „Říkal jsem vám, abyste mlčel, vy jste neposlechl. Půjdete se mnou!” O několik hodin později oznamuje kapitán zadrženému řidiči: „Máte veliké štěstí, šéf právě vdává dceru, víte? Až se vrátí, bude v dobré náladě.” A ten motorkář říká: „S tím bych moc nepočítal. Já jsem totiž ženich, víte?”

Kolik se vejde do restaurace Somálců? To se neví, oni tam ještě nikdy nebyli.

Podobná YouTube videa

1:32 The No-Scope Song!

The No-Scope Song!

Autor: Mayetam
Počet zhlédnutí: 158 245

0:45 workout at the mall.

workout at the mall.

Autor: sarahhsun
Počet zhlédnutí: 223