Обзор Черепашки ниндзя: Боевая четвёрка выпуск №34

5 001
Sledované video přidal uživatel: 663Willian dne 13. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Обзор, Черепашки, ниндзя, Боевая, четвёрка, выпуск, №34

Vtipy, které tě dostanou!

Potkají se dva kamarádi a první povídá: „Slyšel jsem, že ti zemřela žena. Co se jí stalo?” „Ále,” říká druhý, „pořezala si prst a vykrvácela.” „Vykrvácela? No tak co já vím, nevykrvácela.” „No, nemohl jsem se dívat, jak se trápí, a tak jsem ji zastřelil.”

Najednou rika beloch indianovi: "Vystrel, mozna nas nekdo uslysi." Indian vystreli. Jdou dal a asi po pul dni opet rika beloch: "Vystrel mozna nas uz nekdo zaslechne." Indian opet vystreli. Uz se schylovalo k veceru, a beloch opet presvedcuje indiana aby vystrelil. Indian mu na to povida: "Nemuzu, uz nemam sipy."

Vánoční večírek mentálně postižených. Proběhne taneční soutěž. A nejlepší byl .. Martin. „Ale já jsem si jen šel pro čaj!..“

"Tohle chytre zarizeni udela polovinu prace za vas, pane majore," presvetsuje strazmistr sveho nadrizeneho o koupi pocitace. "Vyborne, poridte mi do kancelare rovnou dva!"

Archeolog potká v nově objevené egyptské pyramidě kostru a dlouho na ni s vyvalenýma očima zírá. Chodící mrtvola ho chvíli napodobuje a pak se rozčílí: „Co čumíte?! Chci vidět, jak budete vypadat vy za tři tisíce let!”

Podobná YouTube videa

10:12 Tchýně a uzený (Jitka Čvančarová)

Tchýně a uzený (Jitka Čvančarová)

Autor: verockx13
Počet zhlédnutí: 10 027

1:49 Hazel Does Breakfast

Hazel Does Breakfast

Autor: dolundy
Počet zhlédnutí: 170

0:54 Hazel on the Swing

Hazel on the Swing

Autor: dolundy
Počet zhlédnutí: 298

5:56 Hádka

Hádka

Autor: miley1449
Počet zhlédnutí: 5 396