84 Days In 48 Seconds: Body Transformation Time Lapse

6 750 778
Ron Paul = Liberty http://www.ronpaul2012.com End Date Proof (Date Uploaded - Day 85 Feb 1st, 2007): http://www.youtube.com/watch?v=0YxM7hx4TOI NOTE: Original song "Better" by GN'R had to be changed to Creed "Higher" via Audio Swap. Adam Waters, NESTA-CPT Blog: http://www.RTP-Blog.com
Sledované video přidal uživatel: AdamWatersRTP dne 13. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: adam, waters, fast, weight, loss, bodybuilding, before, after, picture, rtp, blog, book, transformation, system, fat, timelapse, time, lapse, every, day

Vtipy, které tě dostanou!

„Chtěla bych zahrát nějakou hezkou písničku pro mého manžela,” volá do Písniček na přání posluchačka. „Ale hlavně ať to není Rosa na kolejích, on je totiž strojvedoucí a od rána do večera nevidí nic jiného.”

Pilot volá o pomoc: „Mejdej, mejdej, hoří mi motor! Zavolejte hasiče!”

Lord Cunningham a lord Essex se přeli, zda je sex rozkoš, nebo dřina. Nakonec zavolal lord Cunningham svého sluhu a říká: „Jamesi, odpovězte pravdivě. Čím je pro vás soulož, rozkoší, nebo dřinou?” „Vaše lordstvo,” odvětil James, „s vaší paní dřina a s vaší dcerou rozkoš.”

Potká okurka chleba s máslem a konstatuje: „Už zase namazanej?”

Zlobí se kamarádi cestovatelé na svého druha: „Ty nemůžeš nechat ani jednu sukni na pokoji, viď?” Ten se ohradí: „No a jak jinak se s těma cizinkama mám domluvit, když neumím španělsky?”