84 Days In 48 Seconds: Body Transformation Time Lapse

6 750 673
Ron Paul = Liberty http://www.ronpaul2012.com End Date Proof (Date Uploaded - Day 85 Feb 1st, 2007): http://www.youtube.com/watch?v=0YxM7hx4TOI NOTE: Original song "Better" by GN'R had to be changed to Creed "Higher" via Audio Swap. Adam Waters, NESTA-CPT Blog: http://www.RTP-Blog.com
Sledované video přidal uživatel: AdamWatersRTP dne 13. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: adam, waters, fast, weight, loss, bodybuilding, before, after, picture, rtp, blog, book, transformation, system, fat, timelapse, time, lapse, every, day

Vtipy, které tě dostanou!

Potká babka mladého fešáka: „Když se se mnou pomiluješ, dám ti mobil.” Mladík zapřemýšlí, ale nakonec souhlasí a s babkou se pomiluje. „No tak, babko, teď ten mobil...” „Tak si, chlapče, piš - 605 091...”

Upozornění pro všechny studenty: Pytlíky u zeleného odpadkového koše dole před školou nejsou na svačinu, ale na psí výkaly!

Přijde žena k lékaři a stěžuje si: „Pane doktore, já mám takový problém. Víte, já strašně smrdím.” Doktor se zamyslí a pak povídá: „Hmm, tak to si musíte najít někoho, kdo nemá čich.” Tak si žena podá inzerát. Za nějakou dobu u ní zazvoní starší pán a když mu žena otevře, říká: „Dobrý den, já nemám čich a hlásím se na ten inzerát.” Tak ho žena pozve dál, posadí se v obýváku a nalejou si víno. Žena si k němu sedne a ptá se: „Cítíte něco?” „Ne,” řekne na to ten pán. Tak se žena svlíkne a zase se ptá: „Cítíte něco?” „Ne,” zase řekne ten pán. Tak mu žena sedne na klín a ptá se: „Cítíte něco?” A pán na to: „Necítím, jen mi strašně tečou slzy z očí.”

Ale protoze bydli v 1+1 tak to musi Pepicka nejak zabavit: "Pepicku jdi se divat z okna a rikej nam co vidis" "Vidim Karaskovi jak koukaji na telku, Krkovicka ji bucek a u Bartu soulozej!" "Jak si to poznal Pepicku." "Karlik taky kouka z okna."

Mladá prostitutka zasedne do zpovědnice a chvíli nato z druhé strany zazní farářův hlas: „Co ti leží na srdci, mé dítě?” Dívka rozčarovaně vykřikne: „Jo tak to jste byl vy, kdo před sedmnácti lety znásilnil mou matku?!”

Podobná YouTube videa

8:42 Eva Hassmann - at Harald Schmidt Show 2000

Eva Hassmann - at Harald Schmidt Show 2000

Autor: loop1002
Počet zhlédnutí: 20 812

2:07 LAREDO 2005

LAREDO 2005

Autor: hassmann
Počet zhlédnutí: 1 280