84 Days In 48 Seconds: Body Transformation Time Lapse

6 750 822
Ron Paul = Liberty http://www.ronpaul2012.com End Date Proof (Date Uploaded - Day 85 Feb 1st, 2007): http://www.youtube.com/watch?v=0YxM7hx4TOI NOTE: Original song "Better" by GN'R had to be changed to Creed "Higher" via Audio Swap. Adam Waters, NESTA-CPT Blog: http://www.RTP-Blog.com
Sledované video přidal uživatel: AdamWatersRTP dne 13. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: adam, waters, fast, weight, loss, bodybuilding, before, after, picture, rtp, blog, book, transformation, system, fat, timelapse, time, lapse, every, day

Vtipy, které tě dostanou!

Proč blondýnka přestala užívat antikoncepční pilulky? Pořád jí vypadávaly.

Ráno po svatební noci, novomanželka pohladí svého manžela a ptá se ho: "Zlatíčko, řekni mi, kolik jich bylo přede mnou?" Po pár minutách ticha žena říká: "Drahý, čekám na odpověď!" Ženich se zhluboka nadechne a říká: "Moment, stále počítám."

Vojáček ze sibiřské posádky dostal týdenní opušťák, tři dny jel na lyžích domů, den doma pobyl a tři dny zas usilovně lyžoval ke své jednotce. Z báglu vytáhnul láhev samohonky a povídá: "Kdo uhodne, co jsem udělal jako první, když jsem přijel domů, dostane tuhle flašku." "Použils ženu?" otáže se Ivan. "Flaška je tvoje. A co jsem udělal jako druhé?" "Použils ženu?" zkouší to Saša. "Správně." I Saša dostal láhev. Vojáček loví v batohu a na stůl staví třetí flašku: "Ta je pro toho, kdo uhodne, co jsem udělal jako třetí." "Použils ženu," s jistotou prohlásí Serjoža. "Kdepak - sundal jsem si lyže..!"

Heliometr měří množství helia.

„Sire, přišel dopis od radního Weisse. Píše, že chce přes bažinu za vaším domem postavit silnici. Mám poslat odmítavou odpověď?” „Nikoliv, Jean, to by nepomohlo a trvalo by to moc dlouho, než by se celá záležitost vyřešila. Napište mu, že souhlasím, ale musí si tu cestu přijít zítra vykrokovat.”

Podobná YouTube videa

7:03 LKT, Larix 3T.avi

LKT, Larix 3T.avi

Autor: misacka
Počet zhlédnutí: 12 440

0:24 a zase ten larix, tentokrát 3T

a zase ten larix, tentokrát 3T

Autor: misacka
Počet zhlédnutí: 5 303

0:49 Larix 3t v Nýdku

Larix 3t v Nýdku

Autor: timber575
Počet zhlédnutí: 2 615

4:56 Larix 3T, 550, LKT

Larix 3T, 550, LKT

Autor: misacka
Počet zhlédnutí: 2 244

6:11 Câble-mât Larix Hydro P (à Méolans)

Câble-mât Larix Hydro P (à Méolans)

Autor: larixfr
Počet zhlédnutí: 3 569

2:11 Zetor KRYSTAL Prohrnování sněhu

Zetor KRYSTAL Prohrnování sněhu

Autor: multivenividivici
Počet zhlédnutí: 5 132