84 Days In 48 Seconds: Body Transformation Time Lapse

6 751 003
Ron Paul = Liberty http://www.ronpaul2012.com End Date Proof (Date Uploaded - Day 85 Feb 1st, 2007): http://www.youtube.com/watch?v=0YxM7hx4TOI NOTE: Original song "Better" by GN'R had to be changed to Creed "Higher" via Audio Swap. Adam Waters, NESTA-CPT Blog: http://www.RTP-Blog.com
Sledované video přidal uživatel: AdamWatersRTP dne 13. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: adam, waters, fast, weight, loss, bodybuilding, before, after, picture, rtp, blog, book, transformation, system, fat, timelapse, time, lapse, every, day

Vtipy, které tě dostanou!

Proc ma blondynka okolo vany ostnaty drat? Aby neplavala moc daleko.

Paní Najmanová si u sousedky pochutnává na buchtě. „Trouba vám peče dobře, že?” konstatuje mezi sousty. „Peče,” přisvědčí sousedka. „Ale těch řečí, než ho k tomu dokopu!”

Syn vaří a nechtěně namočí tričko s dlouhým rukávem do matčiny polévky. „Neboj,” uklidňuje ji, „tohle triko jsem měl včera v posilovně - aspoň to budeš mít slaný!”

Greenhorn si chce na Divokém západe koupit koně. Zajde k obchodníkovi, jestli nemá nějakého levného. Prodavač vrtí hlavou, ale pak si vzpomene: "Jo, mám tady jednoho, ale kdysi patřil faráři, takže je takovej divnej. Když chcete, aby jel jako vítr, řeknete Zaplať Pán Bůh. A když chcete, aby zastavil, řeknete Amen." Greenhorn si to opakuje, pak zaplatí a koně si vezme. Jede na něm krajinou, a řekne si, že ho vyzkouší. Řekne tedy "Zaplať Pán Bůh" a kun se rozletí krajinou, letí jako vítr, země ubíhá pod nohama. Náhle se před nimi objeví propast. Greenhorn si najednou nemůže vzpomenout, jak koně zarazí. Propast se blíží, 100 metrů, 50 metrů, 10 metrů. Náhle si vzpomene a vykřikne "Amen!" Kůň se zastaví na kraji propasti. Greenhorn vytáhne kapesník, otře zpocené čelo a řekne:"Zaplať Pán Bůh".

1: "Tak copak ta vase vnucka dostala od toho Taliana?" 2: "No povidala, ze prej syfilis." 1: "A co to je?" 2: "No to ja nevim, pani. Ale asi je to vetsi nez Mercedes." 1: "A jak to vite?" 2: "No protoze taky povidala, ze jestli to dopadne jak mysli, tak se v tom poveze cela vesnice..."

Podobná YouTube videa

5:15 Víteček peče perníčky

Víteček peče perníčky

Autor: tkupcik
Počet zhlédnutí: 237

7:05 Elinka peče perníčky

Elinka peče perníčky

Autor: eliska858
Počet zhlédnutí: 200

1:26 Pečení perníčků xD

Pečení perníčků xD

Autor: mrtytynek
Počet zhlédnutí: 226

2:15 Pečení perníčků xD

Pečení perníčků xD

Autor: mrtytynek
Počet zhlédnutí: 236

1:19 MATY PEČE PERNÍČKY

MATY PEČE PERNÍČKY

Autor: andylek17
Počet zhlédnutí: 203

2:22 Pečeme Perníčky xD

Pečeme Perníčky xD

Autor: lusinenesha
Počet zhlédnutí: 138