JimBeamEntry

137
30 second entry for Jim Beam Contest by Reelscape Media With Kate Sutherland & Greg Kessler
Sledované video přidal uživatel: reelscaper dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: striptease, bourbon, kinky, whiskey, parody

Vtipy, které tě dostanou!

Beznohý invalida jede na vozíku kolem obchodu s obuví a náhle ho osloví jedna paní, jestli si nechce koupit boty. Invalida si jí nevšímá a jede dál. Pak spatří strážníka a povídá mu: „Pane, víte, já jsem beznohý a támhleta paní z obuvi mi říká, jestli si nechci koupit boty. Nemohl byste s tím něco udělat?” Strážník odpoví: „Měl jste ji nakopnout do prdele.” Invalida naštvaně jede domů a vše vypráví ženě. Manželka mu naleje panáka a povídá: „Na, vem si panáka, ten tě postaví na nohy!”

U veterináře jsou tři různý psy - samci. Rotvajler, bernardýn a německá doga. Dají se do řeci. "Tak co Rotviku, proč jseš tady?" "Ale, víte já jsem od povahy agresivní. No a včera k nám přišel pošťák a jak nám do schránky dával poštu, tak jsem ho hrozně pokousal. Takže mě dá páníček utratit. Holt injekce." "Hm, to máš blbý. A co ty bernardýne?" "No, víte já jsem od povahy strašnej žrout. Všecko co vidim, tak snim nebo vypiju. No a tuhle jsem takhle vypil celej soudek s rumem, co mám pod krkem a zrovna přišla lavina a můj pán záchranář neměl co podat vyprostěným a oni umrzli. Takže jdu na injekci." "Hm, tak to je opravdu smůla." "A co ty dogo?" "No pánové. Já jsem takhle sám doma s paničkou a ona myje okna. A jak tak byla vykloněná, tak jsem se neudržel a osouložil jsem ji." "No jo, tak to je jasný! Taky injekce, co?" "Ne, zastřihnout drápky!!!"

Učitelka se ptá takové čistotné holčičky: „Proč máš, Maruško, na sešitě dva obaly?” „No přece, abych si ten první obal nezašpinila,” vysvětluje děvčátko.

Jeden z hostů na slavnostním bálu nemístně něco řekne o hostitelčinně postavě. „No dovolte, já a tlustá?!” ohradí se hraběnka. „To se mi jen zmenšuje oblečení!”

Jak se maďarsky řekne rakev? Veget bedna.

Podobná YouTube videa

0:20 Dobby Kills Bellatrix Lestrange with a gun

Dobby Kills Bellatrix Lestrange with a gun

Autor: MrPeacefullAngel
Počet zhlédnutí: 45 671

0:31 Remix Mr.Fruit / Talentmania

Remix Mr.Fruit / Talentmania

Autor: TheBon46
Počet zhlédnutí: 11 384

2:36 Rytmus & Ego - Si zabil

Rytmus & Ego - Si zabil

Autor: BobelstaR
Počet zhlédnutí: 34 751

0:10 jestem hardkorem ! ciekły azot

jestem hardkorem ! ciekły azot

Autor: Kandaycapo
Počet zhlédnutí: 521 860

0:05 Bardzo Zadziwiająca Iluzja

Bardzo Zadziwiająca Iluzja

Autor: daro99707001
Počet zhlédnutí: 134 269