Re: DMV

190
Video Cam Direct Upload
Sledované video přidal uživatel: ladylibrajaylyn dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: shanedawsontv, dmv, itschriscrocker, britney, spears, danity, kane, bad, girls, funny, improv, parody, series, short, film, sketch, spoof, video, blog, stand-up, blooper, animation

Vtipy, které tě dostanou!

Příjde holčička do drogerie a chce prezervatív. "My prodáváme prezervatívy jen dospělým a tobě jěště teče mléko po bradě." "To není mléko."

"Tatí, chce se mi chcát!" "Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat." V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká: "Mami, chci pískat!" Rozespalá maminka nechápe a odpovídá: "Teď v noci? Vzbudíš sousedy!" "Ale já chci strašně moc pískat!" "No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."

Jde bruneta, černovláska a blondýna do nebe. U brány je potkal sv. Petr a povídá "Když přejdete 1000 schodů a nezasmějete se vtipu jdete do nebe, ale když se zasmějete spadnete do pekla. "Na 150. schodě se zasměje bruneta a spadne do pekla. Na 350. schodě to nevydrží černovláska zasměje se a spadne do pekla. Na 999. schode se zasměje blondýnka a Bůh ji povídá" Ty vole proč se směješ vždyť jsem žádnej vtip neřekl." A blondýnka odpoví:" Já vim, ale mě došel teprve ten první vtip."

Ptá se učitel: O zahrady pečují zahradníci .. A o sady ?? Sadisté ! ozve se.

Jsou takhle nějací sportovci na soustředění, bydlí v hotelu. Na jednom z pokojů jsou tři kluci, když najednou tam přijde uklízečka a začne uklízet. Hoši si jí začnou všímat, jelikož se jim líbí. Ona, vědoma si svých kvalit, se jich zeptá: - "Hoši, vy byste mě chtěli, že jo?" - "Jo jo, to by sme teda chtěli." - "Tak víte co, uděláme to takhle. Vy mi dáte nějakou hádanku a když ji neuhodnu, tak jsem vaše." - Tak jeden z kluků dá hádanku: - "Je to červený a na zádech to má sedm černých teček. Co je to?" - Slečna se zamyslí a pak řekne: - "Tak to bude Mercedes." - "To je špatně," řeknou hoši a vrhnou se na ni. No k večeru se po té uklízečce začne shánět správce, a když se tři dny neobjevuje, tak začnou prohledávat celý hotel, až přijdou k tomu pokoji, tam klečí kluci na kolenou, sepjaté ruce a prosí: - "Řekni beruška, řekni beruška!"

Podobná YouTube videa

0:16 Gruppensex im Pensionistenheim xD

Gruppensex im Pensionistenheim xD

Autor: diemary88
Počet zhlédnutí: 3 517

4:38 Gruppensex im Altersheim

Gruppensex im Altersheim

Autor: baomchickawowo
Počet zhlédnutí: 3 025

0:23 Gruppensex ö.ö *hust* xD

Gruppensex ö.ö *hust* xD

Autor: aznwoodboi
Počet zhlédnutí: 1 570

2:44 MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

MY LITTLE PONY: Live-Action Trailer

Autor: secretsaucetv
Počet zhlédnutí: 1 645 417

1:10 Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Vlastík Plamínek - Bubnování na přání ( EZODC )

Autor: sykys1
Počet zhlédnutí: 6 038