Bumblewulf

399
First, only, and last stopmotion I'll ever do... ...probably. This is a parody of the classic epic poem, Beowulf, set to a Transformers theme. Was painfully made for a grade 12 English class. Hope you like it
Sledované video přidal uživatel: NoProfitProductions dne 10. 02. 2012

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Beowulf, Transformers, Parody, Bumblewulf, English, Optimus, Prime, Bumblebee, Stopmotion, Zelda, Wind, Waker

Vtipy, které tě dostanou!

Co je to: Je to růžové, má to čtyři nohy, čtyři kolečka a řítí se to ulicí rychlostí Formule 1? Čuník na tryskovém skateboardu.

Blondýnka stojí před dveřmi do obchodu, nemůže se dostat dovnitř a pomalu už začíná hysterčit. I zželí se jí jednomu mladému muži a radí jí: „Zvolila jste špatnou stranu.” „Jakto?” diví se blondýnka. „Vždyť jsem letos vůbec nevolila!”

Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosferický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosferický tlak. Nakonec vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosferických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku a přivázal k němu barometr. Pak ho spouštěl ze střechy až na úroveň terénu. Nakonec ho vytáhl zpátky a při tom změřil výšku budovy v rozpaženích, což prý je asi metr a půl. Fyzik také ihned jel nahoru. Překročil lano a šel ke hraně střechy. Vyndal stopky a pustil barometr ze střechy. Ze změřené doby volného pádu a znalosti gravitačního zrychlení vypočítal výšku budovy. Obchodník vůbec nikam nejel. V přízemí zašel za správcem domu a řekl mu: „Když mi povíte, jak je tahle budova vysoká, dám vám tenhle prima barometr.”

Potka male devcatko: "Devcatko, nevis neco o komunistech ?" "Nevim strejdo." Jde dal a potka mladou kocku: "Slecno nevite neco o komunistech?" "Nevim strycku." To se uz Lenin velmi divi, ale potka jeste strasne starou babku: "Nevite babi neco o komunistech?" "No synku moc si uz nepamatuji, ale mozna se neco dozvis v cestovni kancelari." Lenin si uz mysli, ze asi docela zesilel, ale jde do cestovky a zepta na komunisty: "No strejdo, komunisty mame uz jen vysoko v horach, ale letos si asi moc nezastrilite, protoze jsou velmi plasi."

Čím se češe Somálec? Kartáčkem na zuby, protože hřebenem by propadl.