Random Question- What school did you went to for pre-k ?

200
What school did you went to for pre-k and kindergarten? Please see this video to answer! My Answer: I went to Ps. 319 in New York city Brooklyn south side
Sledované video přidal uživatel: PollChannel18 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: web, series, random, prek, kindergarten, mario, nintendo, wii, ps3, happy, tree, friends, devil, god, show

Vtipy, které tě dostanou!

Pračlověk si prohlíží vysvědčení svého synka a hubuje ho: „To, že máš trojku z lovu, je celkem pochopitelné. Jsi ještě malý. Ale že jsi propadl z dějepisu, který má jen dvě stránky, to je hanba!”

Ptají se známého sukničkáře: „Co ti řekla manželka, když tě načapala s tou laborantkou?” „Celkem nic, a ty dva přední zuby jsem si stejně chtěl nechat vytrhnout!”

Povídá Skot Macracken svému příteli MacLeanovi: „Koupil jsem dětem k Vánocům výhodnou hračku. Jezevčíka. Můžou ho hladit všechny tři najednou.” „Ale vyvrzá vám všechno teplo.” „Nevyvrzá. Já ho naučil chodit po zadních...”

„To jsem nevěděl, že sis koupil vodní lyže!” křičí na námořníka, který se žene po hladině jako blesk, známý rybář. „Žádné vodní lyže, to jsem jen špatně harpunoval žraloka!”

Několik dní po příjezdu z mezinárodního výměnného pobytu říká matka Karlíkovi: „Proč nenapíšeš tomu svému čínskému kamarádovi?” „Mám na něj sice e-mail,” povídá Karlík, „ale tu adresu bych tam musel naskenovat!”

Podobná YouTube videa

0:31 Filly Unicorn - reklama EP Line

Filly Unicorn - reklama EP Line

Autor: epline1
Počet zhlédnutí: 1 149

8:43 Filly 1.wmv

Filly 1.wmv

Autor: defalinka
Počet zhlédnutí: 10 950

1:36 Alexander Veliký

Alexander Veliký

Autor: partabilitygri
Počet zhlédnutí: 949