H.T.F. @@ ksulo

472
happy friends on action!!!! enjoy it.... :-)
Sledované video přidal uživatel: rokooos dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: happy, tree, friends, ksulo

Vtipy, které tě dostanou!

Co je to: Je to modré a plave to? Dítě z loňské sezóny.

V parlamentu se budou demontovat hodiny a místo nich obdrží každý poslanec vlastní budík.

V džungli zabloudí Francouz, Angličan a Čech. Chytí je domorodci a náčelník jim povídá: „My už sice lidi nežereme, ale máme tady zlého lva lidožrouta. No a to víte, nás je málo, tak vás obětujeme. Ale protože jsem lidumil, máte před smrtí každý jedno přání.” Angličan řekl: „Chci krásnou ženskou.” Dostal ji a pak se po něm lev jen olízl. Francouz řekl: „Chci dobré jídlo.” Najedl se a pak se po něm lev jen olízl. Čech řekl: „Já chci dvě perfektně vychlazená plzeňská piva.” Trvalo to sice 14 dní, než mu je sehnali, ale pak to stálo za to. Čecháček piva vymlaskl, domorodci ho strčili ke lvovi a čekali, co bude. Lev si k němu dvakrát čichl, třikrát se olízl a lehl si vedle něho. Domorodci chvilku koukali a pak ho začali oslavovat jako šamana. Když skončili oslavy, náčelník se ho zeptal: „Ty, Pepo, jak si to vlastně s tím lvem dokázal?” „Poslyš, náčelníku, už jsi viděl Plzeňáka po dvou pivech sežranýho?”

Krejčí bere klientovi míry na oblek. „Jste ženatý nebo svobodný?” ptá se ho. „Ženatý.” „Tak to vám udělám v saku tajnou kapsičku.”

Na hot-line zavolala čerstvá uživatelka počítače: Halo, včera jsem si u vaši firmy koupila počítač a myslím, ze je rozbity ... A jak se ta závada projevuje? zeptal se servisní technik. Počitač neustale piska, odpovedela nervozne uzivatelka a prilozila sluchatko telefonu k pocitaci. Hmm, slysim to, potvrdil technik a zmasiroval si mirne ohluchle ucho. Vysoke trrrrr se mu drave zakouslo do bubinku. Je to neprijemne! Ja pocitacum moc nerozumim, mam ho doma prvni den, ale ze s tim budou takove problemy, jsem necekala, zduraznila nastvane uzivatelka. Chapu vas. Muzete mi rici, kdy to piskani zacalo? Ihned, kdyz jsem podruhe zapnula pocitac. Na obrazovce se objevilo nejake hlaseni o tom, ze mam invalidni disk a jeste press any key. Anglicky trochu rozumim, tak jsem zmackla klavesu ... Nemate v mechanice zasunutou disketu? Myslite takove to hranate, placate v te male skvirce? zeptala se opatrne uzivatelka. Ano, presne to mam na mysli. Tak to tam mam. Tak ji vysunte ... pouzijte k tomu ten cudlik, co mate u te skvirky, snazil se srozumitelne popsat postup. Hotovo, vysunuto, zajasala vitezoslavne uzivatelka. Stale to ovsem piska, odvetila zklamane a prilozila sluchatko k pocitaci. Ano, ano, slysim to! Zkuste ted vypnout a znovu zapnout pocitac, poradil slysitelne nervozni technik a chytl se za druhe ohluchle ucho. Bylo slyset jen zvuky startujiciho pocitace a po chvilce se znovu zacalo ozyvat vysoke trrrr. Uz to zase piska, rekla rezignovane uzivatelka. To po telefonu asi nevyresime. Za chvili prijedu k vam a zkusim se na to podivat na miste. To je fajn, budu vas cekat. A ted uz muzu tu klavesu pustit? Jakou klavesu? zeptal se zmateny technik. No, ted uz tam zadne hlaseni press any key nebylo ... Ano ... uz ... tu ... klavesu ... pustte, procedil mezi zuby technik. Jee, uz to nepiska ...

Podobná YouTube videa

0:32 If you dont speak English  Go Home!

If you dont speak English Go Home!

Autor: thoushaltlaugh4
Počet zhlédnutí: 89 500

2:08 Sinbad Answers Your Questions

Sinbad Answers Your Questions

Autor: ThouShaltLaughComedy
Počet zhlédnutí: 2 808

1:46 Playing the Wii

Playing the Wii

Autor: ThouShaltLaughComedy
Počet zhlédnutí: 3 389

5:46 World's Funniest Christian Stand Up Comedian

World's Funniest Christian Stand Up Comedian

Autor: Deacond31
Počet zhlédnutí: 4 401

0:52 America's Customer Service Crisis

America's Customer Service Crisis

Autor: ThouShaltLaughComedy
Počet zhlédnutí: 1 311

0:53 Peruana

Peruana

Autor: ThouShaltLaughComedy
Počet zhlédnutí: 1 354