haPPy tree friends

148
...
Sledované video přidal uživatel: weinsberQanQel dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: happy, tree, friends

Vtipy, které tě dostanou!

Příjde muž domů a volá na manželku: "Stará vem si šaty, vyhrál jsem pět milionů." Ona celá šťastná běží do ložnice a ptá se: "Které miláčku?" "Všechny a vypadni."

Dělník čistí děla.

Jdou dva policajti městem a jednomu se chce strašně čurat. „Zajdi si do hospody,” radí mu kolega. „A nebude tam moc lidí?” zarazí se policajt. „Neboj, určitě ne,” ujišťuje ho parťák. Policajt si spokojeně otře čelo: „Tak to se mi ulevilo, já se totiž strašně stydím!”

Jeden maharádža má velikou zahradu s různým ovocem. Tři zloději se dohodli, že si zajdou natrhat, ale byli chyceni stráží a předvedeni před maharádžu, který jim určil trest. Každému bude nacpáno do zadku ovoce, jaké si utrhl. Cpou tedy prvému do zadku jablko a on řve bolestí. Druhému rvou do zadku grep a ten křičí ještě víc. Třetí se tomu směje. Maharádža se ptá, proč se směje. On mu odpoví: „To jsem zvědav, jak mi tam narvete melouna.”

Pan Kalianko si u doktora stěžuje, že má problémy v posteli: "Doktore, myslím, že mám příliš malý penis." - "A co pijete?" - "Budvar." - "No jo, tak to je jasné... to sráží věci. Zkuste Plzeň, po té to nabývá!" Za dva měsíce je Kalianko zpátky s úsměvem a doktor se ptá: "Tak co, pijete Plzeň?" - "Ne, naučil jsem ženu na Budvar!"

Podobná YouTube videa

4:38 Naruto - Death of Hinata (eng sub)

Naruto - Death of Hinata (eng sub)

Autor: metalgearsolid444
Počet zhlédnutí: 296 894

0:55 Naruto 3D

Naruto 3D

Autor: narutonejitomigogo
Počet zhlédnutí: 148 215

2:17 The Beatles - Yesterday - In Lego                 HD

The Beatles - Yesterday - In Lego HD

Autor: Fliplit
Počet zhlédnutí: 21 733

2:31 The Beatles - Help! - In Lego HD

The Beatles - Help! - In Lego HD

Autor: Fliplit
Počet zhlédnutí: 8 818