Happy Tree Friends

145
original
Sledované video přidal uživatel: 123456michy dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Happy, Tree, Friends

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane vedoucí, potuluje se tu kolem nějaký divný člověk!” „Toho si nevšímejte, to je jen opilý majitel tábora.”

Policajtský pes uteče do lesa a zkamarádí se s vlkem. Hned druhý den psa však chytili do nastražené pasti. Vlk říká psovi: "Budeme si muset odkousnout nohu, jinak nás to nepustí." Vlk tak hned udělá, odběhne a čeká na psa. Nepřichází. Jde se na něj podívat a ptá se ho: "Co tu ještě dělá?" Policajtský pes odpovídá: "Ale, už jsem si odkousl tři nohy a stále mě to drží

Je království, v něm jeden král, který má pohlednou dceru na vdávání. Hrnou se princové, nápadníci a princezna, aby si vybrala, se jde s každým projít zámeckým parkem. Ale je tu problém, ona se vždy vrátí sama, o princích ani vidu ani slechu. To nápadníky odradí a už se nehrnou, král je zoufaly a tak vyhlásí: „Dám princeznu za ženu a půl království tomu, kdo se z parku vrátí." Přihlásí se Honza, že to zkusí. Tak tedy jo: Procházejí se s princeznou v parku, když přijdou k jezírku s krokodýlama. Princezna si sundá z prstu prsten a hodí ho tam (do jezírka). A na Honzu: „Vyndej ho!" Honza ho vyndá, princezna potěšeně: „No vidíš, a ti blbci tam skákali..."

Němec, Američan a Čech se baví o autech. „My máme tak skvělá auta,” holedbá se Mnichovák, „že když zapomenu zamknout, za pár vteřin se rozhouká alarm.” „To nic není,” chlubí se Newyorčan, „to když my zapomeneme zamknout, auto se zamkne za pár vteřin samo.” Pražák se vytahuje: „To u nás, když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se stane neviditelným!”

Lord James povídá lordu Jackovi: "Minulý rok jsem byl na okraji velké propasti. Naštěstí jsem od té doby učinil krok dopředu."

Podobná YouTube videa

0:58 nutspeed

nutspeed

Autor: nuuyai
Počet zhlédnutí: 144 376

2:42 ช่างบอยsamui

ช่างบอยsamui

Autor: eakapong456
Počet zhlédnutí: 49 535

9:18 ลานมันกำแพง2

ลานมันกำแพง2

Autor: benzmunaruk
Počet zhlédnutí: 24 802

0:18 5

5

Autor: popmodify
Počet zhlédnutí: 69 415