Happy Tree Friends

152
original
Sledované video přidal uživatel: 123456michy dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Happy, Tree, Friends

Vtipy, které tě dostanou!

Na slunné pláži leží nádherná dívka. Zastaví se u ní mladý námořník a s obdivem ji pozoruje. „Co byste dělala, kdybych si k vám přisedl?“ zeptal se po chvíli. „Utekla bych.“ „A kdybych vám dal ruku kolem pasu?“ nedal se námořník odradit. „Utekla bych.“ „A kdybych se vás pokusil políbit?“ „No, utekla bych,“ pravila už trochu nejistě dívka. „A kdybych ...“ „Prosím vás, přestaňte už!“ vybuchla netrpělivostí dívka. „Já nějak zvlášť rychle utíkat neumím, jistě byste mne snadno dohonil...“

Ja ho nerezu, ja ho kacim. Nozem ? Ano, jsem placeny za hodinu.

Hrají dvě blondýnky hru, na co zrovna myslí. První se ptá: „Je to věc?” Druhá odpovídá: „Ano.” „Dá se s tím telefonovat?” „Šílíš, s popelníkem?!”

U lorda Edwarda je na návštěvě jeho americký velkoprůmyslový přítel. Sedí na terase, popíjejí whisky, pokuřují a Američan se ptá: „Lorde, jak to děláte, že máte tak krásně hustý trávník?” Lord odpoví: „Každý týden ho pravidelně stříháme.” Američan na to: „To děláme taky, ale přesto nemá tak sytě zelenou barvu.” Lord podotkne: „A taky ho každý podzim hnojíme popelem z dubového dřeva.” Američan se diví: „My taky, ale přesto není tak stejnoměrně hustý.” Lord se zamyslí: „Tomu nerozumím... A děláte to taky už pět set let?”

„Dnes mi pan učitel říkal, že jsem úplný génius,” říká doma policistův syn. „Z toho si nic nedělej, mně se také ve škole smáli. Jen koukej, aby ses dobře učil!”

Podobná YouTube videa

6:53 The Karmic Furnace

The Karmic Furnace

Autor: brokensaint
Počet zhlédnutí: 738

0:37 Na rybách Varvažov Skalice štika obecná.

Na rybách Varvažov Skalice štika obecná.

Autor: davidkofcz
Počet zhlédnutí: 5 521

1:02 varvažov neej bitka

varvažov neej bitka

Autor: kelajz
Počet zhlédnutí: 2 781

3:30 Mikuláš

Mikuláš

Autor: wellmaxcz
Počet zhlédnutí: 2 141

0:43 Renesanční tanec

Renesanční tanec

Autor: wellmaxcz
Počet zhlédnutí: 750