Joy Rottweiler 38Kg & Zoé bébé 2,6kg

436 718
Joy ma Rottweiler avec mon bébé Zoé
Sledované video přidal uživatel: chrisfilm101 dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: bébé, Rottweiler

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap do banky a neurvale křičí: „Chci si votevřít účet!” Žena za přepážkou se zeptá: „A jaký typ účtu máte namysli?” „Do hajzlu!” zakleje hrubec. „To je jedno, prostě účet!” „Prosím, pane, to jsem snad špatně slyšela?” nevěří svým uším bankovní úřednice. Chlap se rozčiluje: „Říkal jsem, že chci votevřít jakejkoliv zasranej účet!” „Pane, takové výrazy zde nestrpíme,” zamračí se úřednice. „Jdu pro manažera, ať vás vyhodí!” Přijde manažer: „Pane, slyšel jsem, že jste byl hrubý na naši pracovnici. Co máte za problém?” „Do hajzlu, žádnej problém!” čílí se neurvalec. „Jenom jsem vyhrál v zasraný loterii posranejch 50 milionů a chci si votevřít jeden debilní účet!” „Ach tak,” praví manažer soucitně. „A tahle nepříjemná kráva vám chce zkazit den, že?”

Přijde kluk ve školních letech ke zpovědi a vyznává: „Měl jsem nemravnou představu o Bohu Otci.” „Jakou nemravnou představu?” ptá se kněz. „Představil jsem si Boha Otce s vemenem.” „A jak tě to, prosím tě, napadlo?” diví se kněz. „No, katecheta ve škole nás učil znamení kříže jako - vemenu Otce i Syna i Ducha svatého...”

Když ve slově LÁSKA změníme 4 písmena a jedno ubereme, dostaneme slovo PIVO, což jistě stojí za povšimnutí. Ale teď pozor! Když ve slově LÁSKA změníme 5 písmen a jedno přidáme, vznikne slovo FERNET. To už nemůže být náhoda!

Stojí paní na zastávce a upadne jí kapesníček. Vedle stojící pán ho zvedne a povídá: „To jsou benátské, že ano?” Paní překvapeně odpoví: „Vy se vyznáte v krajkách?” „Ne, v holubech!”

Na lavičce sedí tři ženy. Jedna je škaredá, druhá je blbá a třetí je taky učitelka.

Podobná YouTube videa

2:44 Prodajem Štenad Šarplaninca Srbija

Prodajem Štenad Šarplaninca Srbija

Autor: autentiknet
Počet zhlédnutí: 25 076

4:48 Sarplaninac Puppies

Sarplaninac Puppies

Autor: velickyranc
Počet zhlédnutí: 22 188

2:07 BullTerrier vs SARPLANINAC

BullTerrier vs SARPLANINAC

Autor: cheoru
Počet zhlédnutí: 22 024

7:38 Izvorni Sarplaninci Makedonije 5. deo

Izvorni Sarplaninci Makedonije 5. deo

Autor: ursuswelger42
Počet zhlédnutí: 14 974