Joy Rottweiler 38Kg & Zoé bébé 2,6kg

436 396
Joy ma Rottweiler avec mon bébé Zoé
Sledované video přidal uživatel: chrisfilm101 dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: bébé, Rottweiler

Vtipy, které tě dostanou!

Volá na tísňovou linku zoufalá maminka a hystericky křičí do sluchátka: „Pepík! Pepík se ztratil!” Operátorka se chvíli odmlčí a pak jí oznamuje: „Ne, žádnou ztrátu Pepíka tady nahlášenou nemáme.”

Dívka rozmlouvá se svým chlapcem: "Až budeme svoji, chci sdílet všechny tvé starosti a trable a pomáhat ti nést tvé životní břemeno." "Ale já žádné trable ani starosti nemám." "Taky jeste nejsi ženatý."

Žid a Arab měli spolu v Maroku hospodářství. Nastaly ale zlé časy a museli se rozejít. Začali se tedy dohadovat, jak se rozdělit o to, co jim zbylo, o kozu, kraávu a slepici. Arab navrhuje: "Ty si vezmeš slepici a já kozu a krávu." Žid nesouhlasí. Arab tedy navrhuje:" Dobrá ty si vezmeš kozu a já krávu a slepici". Židovi se to pořád nezdá. "Tak dobrá", navrhuje Arab "krávu sníme, já si vezmu kozu a tobě zůstane slepice". Žid vrtí hlavou: "Víš co, jestli chceš vezmi si kozu a my s krávou si necháme slepici."

To takhle jde chlap po lese, zabloudí, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká - hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli "půjčí". Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí: - "Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!" A matka na to: - "Prohráls, jdeš vysypat koš!"

Sedí Pepíček s dědou v parku. Sedí hodinu. Dvě hodiny. Tři hodiny. Najednou chlapeček začmuchá a říká: "Dědo smrdí tu zdechlina. Dědo. DĚDO !!!"

Podobná YouTube videa

0:19 White Pomeranian 6 week

White Pomeranian 6 week

Autor: a22532066
Počet zhlédnutí: 511 049

3:09 Pomeranian Puppies

Pomeranian Puppies

Autor: westby100
Počet zhlédnutí: 434 639

3:04 MICRO TEACUP POMERANIAN FOR SALE "GUCCI"

MICRO TEACUP POMERANIAN FOR SALE "GUCCI"

Autor: taylo77
Počet zhlédnutí: 406 122

0:26 Boo the dog

Boo the dog

Autor: shibainuyoshi
Počet zhlédnutí: 401 922

2:07 Die Gefährliche Afrikanische Zwergohreule

Die Gefährliche Afrikanische Zwergohreule

Autor: devleywenkotz
Počet zhlédnutí: 3 914

0:34 Krajta královská

Krajta královská

Autor: yndic1
Počet zhlédnutí: 7 436