The blues band , los no videntes. xD

189
jaja ahi bluseando cn el blues de los simpson temazo,, en la casa de nico xD despidiendo el 5año del cole xD cuando tendriamos q tar en el staff del krause jajaja dia copado xD
Sledované video přidal uživatel: yamiloco dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: MOV07839, (1)

Vtipy, které tě dostanou!

Grotesky jsou krátké filmy se Standou Grossem.

Pláče paní v autobuse. Vedle sedící pán se jí ptá, co se jí stalo. Paní si s pláčem stěžuje, že jí někdo řekl, že má ošklivou dceru. Pán jí utěšuje: „Nic si z toho nedělejte a už neplačte, tady máte bonbón a té opici dejte taky.”

První den na vojně: Vojáci, jsem váš velitel a jmenuji se Kotek. Pro koktavé Čenda.

„Paní učitelko, mohl bych vás o něco poprosit?” hlásí se František. „Samozřejmě, co potřebuješ?” „Mohla byste mi tu pětku z písemky napsat do žákovské bílou propiskou?”

Sedí devadesátiletý děda na lavičce v parku a pláče. Slušně vychovaný mladík, který šel okolo, se samozřejmě soucitně ptá, co se děje. Stařík odpovídá: „Víte, jsem zamilovaný do mladé ženy.” „No, a co je na tom k pláči?” podiví se mladý. „To byste se měl spíš radovat.” „Počkej, ty tomu nerozumíš,” namítne děda. „Každé ráno, než jde do práce, se pomilujeme. V poledne přijde domů na oběd, zase mě pomiluje a uvaří mi. Večer taky a na noc se milujeme dvě hodiny.” Stařík zase pláče skoro nemůže mluvit. „Tomu teda vůbec nerozumím,” třeští oči mladík. „Vždyť je to perfektní, tak proč brečíte?” „Já jsem zapomněl, kde bydlím!”

Podobná YouTube videa

0:28 Captain Picard shoots and kills Justin Bieber

Captain Picard shoots and kills Justin Bieber

Autor: NewSuperAvenger
Počet zhlédnutí: 13 423

3:35 Space:1899

Space:1899

Autor: illconprods
Počet zhlédnutí: 67 594

6:46 Space:1999 - The Igyan Edition

Space:1999 - The Igyan Edition

Autor: illconprods
Počet zhlédnutí: 23 772

2:34 Enterprise vs Daedalus

Enterprise vs Daedalus

Autor: CGren123
Počet zhlédnutí: 15 424