The blues band , los no videntes. xD

87
jaja ahi bluseando cn el blues de los simpson temazo,, en la casa de nico xD despidiendo el 5año del cole xD cuando tendriamos q tar en el staff del krause jajaja dia copado xD
Sledované video přidal uživatel: yamiloco dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: MOV07839, (1)

Vtipy, které tě dostanou!

Žena se vrátí domů celá rozzářená: „Představ si, Karle, že dneska mi v tramvaji jeden muž řekl slečno!” „No co se divíš, prostě ho vůbec nenapadlo, že by si tě někdo mohl vzít!”

Vyděšený kosmonaut hlásí z Měsíce: „Základno, jsou tady mimozemšťani - na chvíli jsem si položil sušenku a zmizela!” Vtom mu vpadne do řeči kolega: „Zdravíme planetu Zemi! My, zelená obluda z vesmíru, hlásíme, že ty sušenky nám moc a moc chutnali!”

Jednoho rána po proflámované noci se ptá lord svého sluhy: "Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?" "Ne, pane." "Tak potom jsem včera seděl ve skříni."

Skotský táta připravuje svému šestiletému synovi snídani. „Patricku, budeš chtít čaj, kakao, nebo mléko?” „Tati, dal bych si čaj.” Otec mu do hrnku zavěsí sáček s čajem a zalije horkou vodou. Klučina sedí a dívá se upřeně do hrnku. „Tati, ten sáček vůbec nebarví!” Otec na to: „To je zajímavé, tvůj nebožtík děda ten sáček používal víc jak dva roky, já ho používám něco přes rok, ale našemu mladému pánovi prý najednou nebarví...”

Barman se ptá silně podnapilého muže: „Můžete mi říci, pane, jak můžete druhý den pracovat?” „Nemůžu... já to ještě nikdy nezkusil!”

Podobná YouTube videa

0:35 Napoleon Dynamite :))

Napoleon Dynamite :))

Autor: Sruba0303
Počet zhlédnutí: 41 092

3:37 pochy y lombardo juntos (MyH)

pochy y lombardo juntos (MyH)

Autor: melidiosa22
Počet zhlédnutí: 1 557

2:59 Nokia E5, Nokia C3,Nokia C6

Nokia E5, Nokia C3,Nokia C6

Autor: begunok76
Počet zhlédnutí: 16 392

1:48 Recut 39 Database from the Future

Recut 39 Database from the Future

Autor: GeneralGrin
Počet zhlédnutí: 26 199

0:13 Baba-reper

Baba-reper

Autor: kreta100
Počet zhlédnutí: 885 199

0:23 " Kako ocenjujete higijenu u gradu ?"

" Kako ocenjujete higijenu u gradu ?"

Autor: TheSmijalica
Počet zhlédnutí: 24 831