The Simpsons Prank

307
We scared him again he doesnt want to play anymore
Sledované video přidal uživatel: NAMhazard dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: The, Simpsons, prank

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane Vodička,” znepokojuje se obvodní lékař, „vy máte nějaký zrychlený tep.” Pacient na to: „To víš, brouku, když na mě šahá takovej mužskej...”

Ginsberg navštíví Goldbergův obchod s nábytkem, aby si koupil kredenc. „Kredence nevedeme,” oznamuje Goldberg, „ale mám pro nich návrh, máme hodiny, jdou a koupěj si nějaký pěkný.” „Ale kde,” povídá Ginsberg, „na co jsou jednomu hodiny.” „Na co?” žasne Goldberg, „tak jak to udělaj, aby ráno nezaspali?” „Soused si vždy o půl sedmý ráno pouští rádio a to mě probudí.” „No dobře, a to ani nikdy během dne nepotřebujou vědět, kolik je hodin? Jak to zaříděj, aby věděli, kdy maj jít do práce a pak z práce?” „Jednoduše. Než vylezu z postele, oholím se, vyčistím si zuby a umyju se, je sedm hodin. Než se nasnídám a přečtu si noviny, je půl osmý a akorát čas jít na autobus, abych byl tak akorát v osm v práci. V poledne sousední továrna odtroubí začátek a konec polední pauzy a v pět pak odtroubí i konec pracovní doby. A než se vrátím domů, navečeřím se a podívám na televizi, je devět a čas jít spát. No a druhý den se zase všechno opakuje. Takže mi řeknou, k čemu by mně byly hodiny?” „No, ale jak třeba určej čas, když se probuděj uprostřed noci?” „Jednoduše, mám přece trumpetu.” „Trumeptu? Jak oni trumpetou určujou čas?” „Vylezu na balkon a silně zatroubím a ten antisemita od naproti vyleze z okna a zařve: Hej, ty Žide bláznivej, co troubíš na trumpetu ve tři hodiny v noci!”

Jdou takhle po nočním městě tři děvčata. Inu potká je chlapec, a co nevidí. Jedna hnáty křivé, hlas - vichřice podoba, rozcuchané vlasy, no prostě děs. Inu koukne na druhou. Ta je ještě horší. A než stačí očkem zamířit na třetí, ozve se: „Já jsem taky matfyzačka.”

Dcera se vrací z kina, kde byla se svým přítelem a maminka se jí ptá, jak se jí líbil film. Dcera říká: " Perfektní, obrovská sranda, chvílemi jsem myslela, ze Petrovi počůrám ruku.“

Už hodinu sedí soustředěný policajt nad jídelním lístkem. „Tak co si dáte?” ptá se ho netrpělivě číšník. „Třeba tady tohle,” ukazuje policajt. „Pommes frites.” „Dobře,” zapisuje si to obsluhující. „A co k tomu?” „Třeba vařené brambory.”

Podobná YouTube videa

2:36 Titanic Parodie - das geht ab 2011

Titanic Parodie - das geht ab 2011

Autor: vggphily
Počet zhlédnutí: 1 693

1:00 TITANIC PARODIE

TITANIC PARODIE

Autor: focusfilm2000
Počet zhlédnutí: 41 832

3:51 Titanic parody

Titanic parody

Autor: jmsf
Počet zhlédnutí: 41 644

1:20 titanic parodie 2

titanic parodie 2

Autor: pouziki
Počet zhlédnutí: 22 196

1:36 Titanic parodie - n-ai cum sa nu vezi asa ceva

Titanic parodie - n-ai cum sa nu vezi asa ceva

Autor: stonerg99
Počet zhlédnutí: 295

0:16 titanic parody (song) =)

titanic parody (song) =)

Autor: luka96thebest
Počet zhlédnutí: 3 162