Homer Simpson as Spore Creature

984
I've seen many versions of Homer Simpson made in SPORE, well, this is my version. LOL.
Sledované video přidal uživatel: jimmeh86 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Spore, Homer, Simpson, The, Simpsons

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka volá na Hotline a pracovník podpory se jí zeptá: „Co máte na monitoru?” „Květináč.” „Tak jsem to nemyslel. Řekněte mi, co na něm máte napsané?” Blondýnka po chvilce odpoví: „Sony.”

1.. Má jenom jednu známou publikaci. 2.. Ta je v hebrejštině. 3.. Nejsou v ní odkazy na další prameny. 4.. Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise. 5.. Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně. 6.. Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom? 7.. Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená. 8.. Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty. 9.. Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech. 10.. Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektu. 11.. Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru. 12.. Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat. 13.. Nechal za sebe učit svého syna. 14.. První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc. 15.. I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne. 16.. Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Policajt se baví s druhým o ženách: „Slyšel jsem, že jsou blondýnky hloupé. Co myslíš, je to pravda?” „To je nesmysl. Moje manželka je blondýnka a představ si, že má IQ 120x vyšší než já!”

Daněk má lopatovité parohy, protože mu ta jeho zahýbala s dělníkem.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví, pozorní a hezcí? Všichni už mají přítele.