Anemonefish

2 526
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

Filatelie je velmi výnosným koníčkem, z každého filatelisty bude za milion let milionář.

Jdou dva maníci po silnici, když co nevidí - předjíždí je někdo na motorce a nemá hlavu. Podiví se tomu a jdou dál. Za chvíli zase - jezdec bez hlavy. To už se jim zdá nějaké divné. Když se to stane potřetí, jeden povídá: „Hele, neměl bys dát pryč tu kosu?”

Víte, co mají ženské v hlavě? Že ne? No přece brouka mozkožrouta! No a víte, co tam dělá? Taky ne? No přece chcípá hlady!

Uprostřed vyučování se přihlásí Staněk a prosí: „Paní učitelko, mohl bych se trošku občerstvit?” „No dobrá,” svolí učitelka, „ale opravdu jen trošičku.” Kluk vytáhne z aktovky mobil: „Rozvoz pizzy? ...”

K mladé dívce si na baru přisedne navoněný frajer: „Slečno, co pijete?” „Cuba libre,” špitne slečna nesměle. Frajer se otočí k barmanovi: „Karlosi, dvakrát Cuba libre a balíček kondomů!” Dívka zděšeně vykoktá: „Když, když nad tím tak přemýšlím, tak myslím, že zase takovou žízeň nemám...” Frajer znovu křikne na barmana: „Karlosi, tak jenom balíček kondomů!”

Podobná YouTube videa

1:25 Kosatka Dravá.3gp

Kosatka Dravá.3gp

Autor: petkatumova
Počet zhlédnutí: 7 798

6:32 Keiko (Willy).wmv

Keiko (Willy).wmv

Autor: knightriderteam
Počet zhlédnutí: 4 050

4:12 Bart3wik Delfíni a kosatka

Bart3wik Delfíni a kosatka

Autor: bart3wik
Počet zhlédnutí: 1 169

0:07 Mexico, Mazunte

Mexico, Mazunte

Autor: romancacek
Počet zhlédnutí: 1 021

0:31 ROBO RYBA připlouvá do Sparkys

ROBO RYBA připlouvá do Sparkys

Autor: Slunicko2003
Počet zhlédnutí: 60 391

0:43 První video CZ, jak plave Robo Ryba

První video CZ, jak plave Robo Ryba

Autor: J0xzQ1ZfOb_wfLH6A8pL_A
Počet zhlédnutí: 1 428