Anemonefish

2 463
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

"Pane Chmatavý, váš syn dnes zahynul při železničním neštěstí." "Jak je to možné, vždyť on nikam neměl jet!?" "No taky nikam nejel, ale v hračkářství ukradl vláček a byl zastřelen na útěku."

Manželka ke svému muži: „Miláčku, mohl bys opravit tu zásuvku? Nějak se od ní blýskalo, když jsem vytahovala zástrčku od žehličky.” „Samozřejmě, drahoušku,” odpoví manžel. Příští den se manželka chystá žehlit, a proto se táže svého muže: „Miláčku, už ta zásuvka funguje?” „Samozřejmě, že ANO, už můžeš jít zase žehlit,” odpoví muž. „A zkoušel jsi to?” „Nezkoušel, myslíš si, že se nechám zabít?”

Ráno před obchodem netrpělivě přešlapuje postarší muž. Paní Vejmělková se ptá sousedky Bláhové: „Toho jsem tady ještě neviděla. Ty ho znáš?” „Jak by ne,” odvětí sousedka a pousměje se: „To je náš nový prodavač. Čeká, aby náhodou nepřišel o několik vteřin dřív!”

Haló, volám ohledně toho hlídacího psa, co jsme od vás koupili. Mužete nám poradit, jak to máme zařídit, aby nás pustil domů?

Lord přijímá nového sluhu a vysvětluje mu jeho povinnosti: „Jamesi, ráno vstanete za rozbřesku, zatopíte v jídelně, nachystáte mi vanu, vykartáčujete oblek, donesete ranní tisk, připravíte a naservírujete mi snídani. Pak vyvenčíte mé psy, připravíte mi jezdeckou uniformu a začnete připravovat oběd. Na stole bude přesně ve dvanáct hodin. Pak poklidíte v pokojích, obstaráte nákupy, přichystáte svačinu, nalijete mi sklenku brandy, zatopíte v krbu a připravíte čaj a doutníky. Večeře bude o půl sedmé, pak přiložíte do krbu, přichystáte občerstvení hostům, odeberete jejich pláště a postaráte se o jejich pohodlí. Nakonec znovu vyvenčíte psy, vyvětráte, odestelete mi lože a připravíte krb na ráno. Potom si můžete jít lehnout. Chcete se ještě na něco zeptat?” „Jistě, sire, nachází se v okolí nějaká kvalitní hlína?” „Proč, Jamesi?” „No, že bych ještě ve volném čase mohl pro radost pálit cihly.”

Podobná YouTube videa

2:21 Emperor Scorpion vs Stag Beetle

Emperor Scorpion vs Stag Beetle

Autor: GladiatorBugsTV
Počet zhlédnutí: 299 370

3:16 Black Emperor Scorpion VERY Aggressive

Black Emperor Scorpion VERY Aggressive

Autor: spidamidget
Počet zhlédnutí: 483 743

5:01 MUST WATCH !! top 10 biggest bugs

MUST WATCH !! top 10 biggest bugs

Autor: theeco92
Počet zhlédnutí: 218 859

1:59 Poisonous Scorpion in Thailand (Big Scorpion)

Poisonous Scorpion in Thailand (Big Scorpion)

Autor: thaipulsedotcom
Počet zhlédnutí: 172 368