Anemonefish

1 814
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

Baví se dva informatici v hospodě. Jeden se ptá druhého: „Kdy jsi naposledy byl s přítelkyní?” Druhý odpoví: „Naposledy? Předtím než vypadl proud.”

Ginsberg navštíví Goldbergův obchod s nábytkem, aby si koupil kredenc. „Kredence nevedeme,” oznamuje Goldberg, „ale mám pro nich návrh, máme hodiny, jdou a koupěj si nějaký pěkný.” „Ale kde,” povídá Ginsberg, „na co jsou jednomu hodiny.” „Na co?” žasne Goldberg, „tak jak to udělaj, aby ráno nezaspali?” „Soused si vždy o půl sedmý ráno pouští rádio a to mě probudí.” „No dobře, a to ani nikdy během dne nepotřebujou vědět, kolik je hodin? Jak to zaříděj, aby věděli, kdy maj jít do práce a pak z práce?” „Jednoduše. Než vylezu z postele, oholím se, vyčistím si zuby a umyju se, je sedm hodin. Než se nasnídám a přečtu si noviny, je půl osmý a akorát čas jít na autobus, abych byl tak akorát v osm v práci. V poledne sousední továrna odtroubí začátek a konec polední pauzy a v pět pak odtroubí i konec pracovní doby. A než se vrátím domů, navečeřím se a podívám na televizi, je devět a čas jít spát. No a druhý den se zase všechno opakuje. Takže mi řeknou, k čemu by mně byly hodiny?” „No, ale jak třeba určej čas, když se probuděj uprostřed noci?” „Jednoduše, mám přece trumpetu.” „Trumeptu? Jak oni trumpetou určujou čas?” „Vylezu na balkon a silně zatroubím a ten antisemita od naproti vyleze z okna a zařve: Hej, ty Žide bláznivej, co troubíš na trumpetu ve tři hodiny v noci!”

"Tak jsem byl na tech IQ testech." povida strazmistr Vomacka svemu partakovi pri obchuzce. "A jak si dopad?" "Dikybohu negativni."

Takhle malá Hanička se ptá babičky: "A babi, komunisti byli rudí nebo červení?", babička se chvilku zamyslela a povídá: "zlatí děvenko, zlatí"

Lákal dívku do žita, neboť byla opita. Řekla: já si nehajnu, obávám se kombajnu.

Podobná YouTube videa

2:01 MIMIKRY

MIMIKRY

Autor: mirmal262
Počet zhlédnutí: 138

2:30 KAMARÁDKA MŮRA

KAMARÁDKA MŮRA

Autor: mirmal262
Počet zhlédnutí: 157

1:59 VIZOVICKÁ MOUCHA

VIZOVICKÁ MOUCHA

Autor: mirmal262
Počet zhlédnutí: 121

1:08 Ty troubo!

Ty troubo!

Autor: leonarubinova
Počet zhlédnutí: 147

0:31 Body a Žermanická přehrada

Body a Žermanická přehrada

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 463

0:09 Peruancisankuji.MOV

Peruancisankuji.MOV

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 135