Anemonefish

2 077
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a cihlou? Když vyhodíte cihlu, nevrátí se vám za dva týdny zpátky.

Pán k manželce: „Doufám, že sis nepomyslela nic zlého, když jsem se k ránu vrátil s monoklem pod okem.” „Kdepak, když jsi se vrátil, tak jsi ho ještě neměl!”

Odvody na vojnu: "Vidíte nějaká písmena?" - "Ne." - "A tabuli?" - "Ne." - "Tak to je v pořádku, nic tam není. SCHOPEN!"

Pane doktore, nemohu si nahmatat nohy. Nedivte se, uřízli jsme Vám obě ruce.

Nazdar miláčku, mám hroznej problem... Víš zlato, já teď mám obchodní schůzku, zavolej mi později... Ne ne ne - to nepočká, já jsem z toho hrozně nešťastná... Já fakt nemůžu, zavolej později... To mi nemůžeš udělat, já si fakt nevím rady.... Byznysmen se tedy omluví, jde vedle a říká: Tak jo, ale rychle. Co máš za problem? No víš - já jsem si koupila puzzle a teď ho nemůžu složit... Hmm... Tak jinak - mělo to nějakou krabici, ne? No... A co je na tý krabici za obrázek...? No - je tam takovej medvídek, a miška se lžičkou, a nějaký jablíčka... Tak to není puzzle, to jsou cornflakes....!

Podobná YouTube videa

1:16 koncert na 4 koguty i jedna kurkę

koncert na 4 koguty i jedna kurkę

Autor: assadaka0
Počet zhlédnutí: 15 744

0:50 youtou

youtou

Autor: wana763
Počet zhlédnutí: 44 680

0:37 Tou tou you tou

Tou tou you tou

Autor: karolyn74
Počet zhlédnutí: 30 206

2:01 Paterčata

Paterčata

Autor: japapa100
Počet zhlédnutí: 263

0:58 paterčata 3

paterčata 3

Autor: simisophielulu
Počet zhlédnutí: 240