Anemonefish

2 015
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

Muž: "Můžu ti říkat sněhurko?" Žena: "A proč?" M: "No protože jsi moje první a já tě tak miluju!" A jeho žena na to: Ž: "A můžu já Ti říkat boeingu?" M: "A proč?" Ž: "Protože jsi můj 747-mý."

Žijeme v elektrifikované době. Do práce chodíme s odporem, v práci sedíme s napětím a když se dotkneme vedení tak nás kopne do prdele.

Ptá se žák pana faráře: „Je to pravda, velebný pane, že všechny zvony letí o Velikonocích do Říma?” „Hm, tak to ten náš asi nezaplatil u cestovky.”

Starší námořník sedí v restauraci a horlivě si prohlíží kdejaký obrázkový magazín a pečlivě z nich vystřihuje objednávací kupóny. „Prosím tě, co to děláš?“ zeptal se ho námořník od vedlejšího stolu. „Ale včera jsem se dozvěděl náhodou adresu kapitána, pod kterým jsem dva roky sloužil, teď vyplňuji kupóny jeho jménem. Už jsem ho přihlásil do sedmi knižních klubů, do tří dálkových kursů, požádal jsem devět pojišťoven, aby k němu vyslaly své zástupce, objednal jsem mu různé knihy na dobírku a dva patentní pásy proti kýle. Ten chlap mi ztrpčoval život po dva roky - a teď je řada na mně!“

Šedá buňka mozková jednou večer náhodou přijde do mozku muže. Všechno je tmavé, prázdné a bez života. „Hu, hu!” zavolá šedá buňka mozková. Žádná odpověď. „Hu, hu!” zopakuje šedá buňka mozková. Najednou se objeví jiná šedá buňka mozková a ptá se: „Co tady děláš tak sama, pojď se mnou, všichni jsme teď dole...!”

Podobná YouTube videa

3:28 В ПАМЕТ НА РИДИК

В ПАМЕТ НА РИДИК

Autor: multilostin
Počet zhlédnutí: 689

2:07 qeni  im duke u ushqyer me kembe derri ( rotvailer)

qeni im duke u ushqyer me kembe derri ( rotvailer)

Autor: agmade
Počet zhlédnutí: 295

0:34 Cookie and Nero the rotvailer

Cookie and Nero the rotvailer

Autor: westiegr
Počet zhlédnutí: 251

0:30 My cats Boxing xD

My cats Boxing xD

Autor: smougly
Počet zhlédnutí: 204

2:03 Mattehorn SOLD!

Mattehorn SOLD!

Autor: ribarbet
Počet zhlédnutí: 231

1:32 Mattehorn SOLD!

Mattehorn SOLD!

Autor: ribarbet
Počet zhlédnutí: 282