Anemonefish

1 870
The Clown Anemonefish can be recognised by its orange colour with three white bars (the middle bar usually has a rounded bulge anteriorly) and black markings on the fins. This species grows to 8 cm in length and feeds on algae and zooplankton. It usually lives in the tentacles of two species of sea anemone. In sheltered inshore reefs it lives in Stichodactyla gigantea, and on outer reefs it usually lives in Heteractis magnifica. The Clown Anemonefish is found in depths from 1 m to 12 m. It occurs in tropical marine waters of Melanesia and Queensland. In Australia it is known from the entire length of the Great Barrier Reef, Queensland. View a map of the collecting localities of specimens in the Australian Museum Fish Collection. A very similar species, the False-Clown Anemonefish, Amphiprion ocellaris, is found from the Ryukyu Islands, Japan, throughout South-east Asia and south to Australia. In Australia it is known from the north-western coast of Western Australia and the Northern Territory but not from the Great Barrier Reef. The Clown Anemonefish was brought to international stardom in the Pixar animated film Finding Nemo.
Sledované video přidal uživatel: herrmoeller dne 13. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Anemonefish, Clownsfish, clown, nemo

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Ferův otec z třídních schůzek a ptá se syna Fero jak je možné, že máš samý pětky? Né tato tam všichni rasisti. Otec se rozhodne dát syna na soukromou školu za rok opět třídní schůzky Fero opět samý pětky otec se ptá jak to? Tato tam sú samý rasisti. Tak se ho rozhodne dát na křesťanskou školu po roce třídní schůzky a Fero samý jedničky otec u vytržení nechápe a tak se ptá jak to? Tato přidu tam na chodbě na zdi frajer přibitej na kříži, vlezu do třídy tam další frajer přibitej na kříži tak si řikám začnu se učit tady se s tim nemazlej!

Domovnik boucha na dvere: "Pani Kousalova, vasi holcicku prejel parni valec!". "Jsem zrovna ve vane, podstrcte mi ji pode dvermi!"

Ptají se Havla: „Co jsi dal ženě k narozeninám?” „Jachtu.” „A co ti řekla?” „Ohrnula nos a vzdychla: Václave, to jsi se letos moc nevyznamenal. Tohle je čtvrtá jachta, kterou jsem od tebe dostala. Copak bys také někdy nemohl přinést bonboniéru?”

V Praze na Václaváku otevřeli nový obchod „Vše zadarmo”. Po první hodině bylo beznadějně vyprodáno, ani zavřít nebylo co.

Parta nadšených amatérů postavila Noemovu archu. Skupina profesionálních inženýrů postavila Titanik.

Podobná YouTube videa

1:52 Cobra vs. Rat Snake

Cobra vs. Rat Snake

Autor: NationalGeographic
Počet zhlédnutí: 9 034 540

4:33 Python attacks tiger

Python attacks tiger

Autor: methylene5
Počet zhlédnutí: 5 047 403

0:58 КРУТО! Кот vs Змея!!!

КРУТО! Кот vs Змея!!!

Autor: ilexys2
Počet zhlédnutí: 201 942

3:13 Jaguar vs Anaconda - a deadly fight! on secrets-of-cats.com

Jaguar vs Anaconda - a deadly fight! on secrets-of-cats.com

Autor: DlMSuM3k
Počet zhlédnutí: 16 154 869

0:45 Snake Vs Cat Stand Off

Snake Vs Cat Stand Off

Autor: dustyy146
Počet zhlédnutí: 865 579

0:35 Best of Untamed & Uncut

Best of Untamed & Uncut

Autor: AnimalPlanetTV
Počet zhlédnutí: 3 455 842