Simpsons honoured on US stamps (8th May 2009)

127
The US comedy cartoon The Simpsons has reached iconic status after the US Postal Service issued a set of five stamps featuring the famous family. Actor Kelsey Grammer, who played Sideshow Bob in the show, unveiled the stamps along with creator Matt Groening, who drew the characters for the special stamp release Patrick Cullinane's Case http://www.guardian.co.uk/money/2003/may/10/tax.scamsandfraud http://www.youtube.com/user/PatrickCullinane
Sledované video přidal uživatel: LotsOfNews dne 10. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: The, Simpsons, Matt, Groening, stamps, postal, service, family, lisa, bart, homer, marge, maggie, kelsey, Grammer

Vtipy, které tě dostanou!

Ptali se neobyčejně úspěšného zálesáka Hawkinse, jak balí holky. „Normálně,” nenuceně protahoval Hawkins. „Řeknu jim, že jsem Sam...”

Somálci běhají tak rychle, že je nikdo nevidí... Tak rychle?

Na policii přiletí nešťastný motorista: Ukradli mi Trabanta! Zůstala mi jenom plachta! A vyklepal jste ji dobře? ptá se preventivně policajt.

Blondýnka v loďce pádluje po poli. Vtom přijede auto a v něm další blondýna. Zastaví a křičí na tu v loďce: „Ty krávo, to kvůli tobě se o nás vypráví ty hnusné vtipy! Kdybych uměla plavat, tak tam za tebou skočím!”

David dostal k narozeninám papouška. Dospělého, s příšerným chováním a ještě horším slovníkem. Každé druhé slovo bylo sprosté. Ta slova, která nebyla sprosté, byla alespoň urážlivá. David se snažil papoucha převychovat, neustále na něj vlídně hovořil, hrál mu jemnou hudbu, dělal všechno, co ho jen napadlo, aby mu dal dobry příklad. Nic nepomáhalo. Řval na papoucha a papouch na něj řval nazpátek. Třásl jim ale to papoucha jen rozčílilo a byl ještě sprostší. Nakonec papoucha v největším zoufalství strčil do mrazáku. Nějakou chvíli se ozývalo kvičeni, kopáni a křik. Pak vše ztichlo a pul minuty bylo ticho. David se vyděsil, ze se papouchovi něco stalo a rychle otevřel dveře. Papouch pokorně vystoupil z mrazáku, vkráčel do Davidových nastavených rukou a řekl: "Domnívám se, ze jsem Vás patrně urazil svým neomaleným jazykem a akcemi. Budu usilovat o to, abych to napravil. Je mi to opravdu líto a prosím o odpuštěni." David užasl nad tou změnou ptákova chováni a chystal se zeptat, co zapříčinilo tu dramatickou změnu, když tu pták pokračoval: "A mohu se zeptat, co provedlo kure?"

Podobná YouTube videa

4:05 The Truth About D.U.M.B.s

The Truth About D.U.M.B.s

Autor: CleanFun1x
Počet zhlédnutí: 68 643

2:32 ideablob big check presentation.wmv

ideablob big check presentation.wmv

Autor: STAYVOCAL
Počet zhlédnutí: 102

1:25 耍帥變耍笨! 騎士摔車直慘叫

耍帥變耍笨! 騎士摔車直慘叫

Autor: TBSCTS
Počet zhlédnutí: 36 971

1:47 200少年跨縣市狂飆 撞警車2人摔車

200少年跨縣市狂飆 撞警車2人摔車

Autor: ChinaTimes
Počet zhlédnutí: 10 289

1:44 重機騎太快自摔!撞對向車斷5根肋骨

重機騎太快自摔!撞對向車斷5根肋骨

Autor: ChinaTimes
Počet zhlédnutí: 64 145