Lisa Simpson Piece Of Me BETA

220
I DO NOT OWN The Simpsons! It's By Fox and Matt Groening! This is FAN MADE! and it's just a beta! Enjoy xD Song: Piece Of Me Song artist: Britney Spears
Sledované video přidal uživatel: Dohproduction dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: the, simpsons, fox, matt, groening, piece, of, me, britney, spears, lisa

Vtipy, které tě dostanou!

Jdou takhle tři želvy po poušti.Už jdou dlouho a jsou celé vyprahlé.Najednou najdou na zemi kelímek.Říkají si: vememe ten kelímek, cokdybychom náhodou narazily na vodu.Ale po chvíli se rozhodnou že je zbytečné se s ním vláčet.Jdou tedy dál a po třech letech narazí na oázu.A říkají si: měly sme ten kelímek vzít, alesp´ˇn bysme měly vodu na další cestu.Po chvíli se jedna obětuje a řekne, že se tedy prokelímek vrátí, ale že jí ostatní dvě musí slíbit, že se z oázy ani jednou nenapijou dokuď se nevrátí.Želvy jí toslíbili a ona odešla.čekaly na ní tři roky, po dalších třechletech si řekly: tak počkáme ještě rok a pak už se napijem.Počkaly tedy ještě rok a pakse zoázy napily.Najednou z křoví vykoukla ta třetí želva a povídá: Taktoteda ne holky jestlisi nemůžemvěřit tak to já nikam nejdu.

Ptá se geniálního vědce v parku zvědavá babička: „Kolik je tomu vašemu malému, že už nosí brejličky?” „Měsíc.”

Policajt zastaví auto: „Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci devadesát kilometrů za hodinu.” „To není možné,” namítne řidič, „tak dlouho ani nejedu.” „Ne?” zamyslí se dopravák. „A jak dlouho jedete?” „Asi deset minut.” „Hm, tak promiňte, pokračujte v jízdě!”

Dobelhal se děda do ordinace, pan doktor ho pečlivě prohlédl a zachmuřil se. „Pane doktor, kolik mi ještě zbývá života?” zeptal se nesměle starý pacient. „Ale popravdě!” „No,” odpoví doktor, „dlouhotrvající desky už bych si být váma nekupoval.” „Co, prosím?!” nevěří stařík vlastním uším. Doktor rozjařeně vyletí: „Apríl! Být váma, sepsal bych závěť už tady namístě.”

Malopodnikatel oznamuje ženě: „Tak už jsem se přihlásil na ten kurs podvodného účetnictví.” „No dobře,” odvětí manželka, „ale příště raději říkej jako všichni - kurs podvojného účetnictví.”

Podobná YouTube videa

0:35 Spider-man Web Of Shadows Screenshots

Spider-man Web Of Shadows Screenshots

Autor: hiroxprima
Počet zhlédnutí: 17 595

0:24 lego spidey #1

lego spidey #1

Autor: Grogipuj
Počet zhlédnutí: 546 089

3:32 Spider-Man vs Scorpion 2.0

Spider-Man vs Scorpion 2.0

Autor: 4Star918
Počet zhlédnutí: 85 916

3:10 Spiderman-School scene

Spiderman-School scene

Autor: bimicavalier
Počet zhlédnutí: 893 938

1:26 Spider-man vs. Venom (stop motion)

Spider-man vs. Venom (stop motion)

Autor: MrClean1796
Počet zhlédnutí: 154 377