2008 Suzuki B-King - Motorcycle Review

248
The Suzuki B-King motorcycle looks big and mean and has the spec sheet to prove it. Come with Motorcycle USA as we test the naked sportbike's high-performance claims. Watch the video and then read the full review at www.motorcycle-usa.com
Sledované video přidal uživatel: motousa dne 10. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: b-king, bking, motorcycle, motorcycles, sportbike, sportbikes, suzuki

Vtipy, které tě dostanou!

Chlapeček sedí vedle hromady disket a v rukách má velký podkovový magnet. Na tatínka, který pracuje ve vedlejší místnosti, křičí: „Tati, ošidili tě, ani jedna není magnetická!”

Hasam Saíd Káhim přiznal spojení s teroristy z al-Káida. Marocký povstalec se před několika týdny miloval s jednou teroristkou.

„Pane,” oslovila ho mladá hosteska, „nechcete vyzkoušet naši novou toaletní vodu? Je zrovna ve slevě...” „Ne, ne, díky,” zavrtěl hlavou, „já jsem zvyklý na toaletní papír.”

Po automobilové havárii leží pacitent, zavázaný od hlavy k patě, v nemocnici. Skrz obvazy uviděl službukonajícího lékaře a zeptal se: "Doktore, řekněte mi pravdu, ať je jakákoliv strašná. Je můj automobil silně poškozen?"

Uprostřed letu dopravního letadla se pojednou ozve v amplionech příjemný hlas letušky, která cestujícím oznamuje: „To, co vidíte vpravo, je hořící motor. Ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhý. To, co vidíte vlevo, to je ulomené křídlo, ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhé, a proto můžeme pokračovat v letu! A to, co vidíte pod sebou, to nejsou obláčky, ale padáky nás, co se s vámi loučíme!”

Podobná YouTube videa

2:20 Velorex  tuning

Velorex tuning

Autor: formis008
Počet zhlédnutí: 434

1:16 Super Velorex

Super Velorex

Autor: jakecz007
Počet zhlédnutí: 391

4:57 Monster Truck Mania Chevrolet Centre

Monster Truck Mania Chevrolet Centre

Autor: stuckinohio
Počet zhlédnutí: 168

2:13 Base Jumping in Moab

Base Jumping in Moab

Autor: noahman2
Počet zhlédnutí: 156

1:22 Pimp My Ride Extreme

Pimp My Ride Extreme

Autor: bradermann
Počet zhlédnutí: 189

0:41 russian low rider

russian low rider

Autor: russianpridemofucka
Počet zhlédnutí: 220