Existuje něco po naší smrti

4 670
http://sites.google.com/site/zpoved/home/existuje-neco-po-nasi-smrti V minulosti lidé věřili, že smrtí život nekončí a že z mrtvého těla naše duše odchází do jiného narozeného těla nebo přijde do ráje či do pekla. V minulosti se lidé neustále setkávali se smrtí, byla to zlá krutá doba a z mnoha narozených dětí se jich málo dočkalo dospělosti, ani dospělý člověk zde ale nežil nijak dlouho a umíralo se brzo. Víra v posmrtnou existenci pomáhala lidem překonat strach ze smrti a dokázali se postavit mnoha problémům, jež se je snažili zlikvidovat. V současnosti se díky vyspělé civilizaci máme lépe a tak už tolik nepotřebujeme silnou víru v posmrtnou existenci a můžeme se na smrt podívat objektivně a přiznat si že jenom v našich dětech je zachováno biologicky naše tělo a naše děti od nás přejímají i naše duševní hodnoty. Ten kdo tedy zde neměl děti, které on nevychoval, ten po sobě nic zde nezanechal, a tak jeho smrtí zde vše končí, je zde ale ještě jedna možnost a to zanechat po sobě nějaké hodnotné dílo které lidem bude dlouho sloužit. Víra v posmrtný život to je milosrdná lež, kterou říkáme někomu proto, aby on dokázal překonat strach, je to duševní lék na depresi, a pokud je nemocný vyléčen nemusí už tento lék brát. Ti co zde věří v posmrtný život, jsou v depresi a užívají na ní nějaký náboženský lék, problémem je mnohdy že berou tohoto léku veliké množství a tak si tím i mnoho škodí. Z malého zde vše vzniká a po čase se to na malé rozpadá, tak z malého semena vznikne naše tělo a z našeho myšlení vznikne zase naše duše. Většinou myslíme na sebevraždu, protože bereme náš život z pohledu materialismu, a když máme zde malou ekonomickou a politickou hodnotu, chceme život násilně ukončit. Jenže to je chybný životní pohled, musíme se na náš osobní život podívat z pohledu čisté lásky, která chce dávat lásku, aniž by očekávala, že za to něco zpět získá.
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 12. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Prague

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde malá holčička za ředitelem cirkusu a ptá se, zdali by ji nevzal. „A co umíš?” Holčička si stáhne kalhotky, lehne si na záda, kolena přitáhne pod bradičku a začne čurat. Pak vezme pingpongový míček a cvrnk, míček se začne třepotat na vrcholu pramínku. „No to je úžasné, to je číslo! To když se nasvítí, reflektory, barvy a pak virbl! To beru!” „A moji maminku byste nevzal?” „A copak umí tvoje maminka?” „To samý, ale s melounem...”

Jak se pozna dokonale vykoureny chlap?? Ma prosteradlo vcucle az v prdeli !!

Oznámení na pánských záchodcích: „Prosíme vážené návštěvníky, aby přistupovali blíže k pisoárům, protože to, co drží, je většinou menší, než si myslí!”

Předcházej nemocem. Umři.

Policista chytí na pláži pytláka a chce mu dát pokutu za lov humrů bez povolení. "Jakou pokutu?" diví se pytlák "Vždyť jsem nic neudělal. Tihle dva humři jsou moji mazlíčci a já je tady jenom venčím" "Nevymýšlejte si!" oboří se na něj policista "Je to pravda" trvá na svém pytlák "Pustím je, aby si zaplavali a když zapískám, tak se vrátí" "No to chci vidět" řekne pochybovačně policista. Pytlák tedy hodí oba humry do vody. "Fajn" řekne policista po chvíli "Teď zapískejte a schválně, jestli se ti humři vrátí" "Humři" podiví se pytlák "Jací humři??"

Podobná YouTube videa

2:49 CB400-Training

CB400-Training

Autor: moschino0611
Počet zhlédnutí: 320

4:05 Devil May Cry 5 pc [HD] 2011

Devil May Cry 5 pc [HD] 2011

Autor: MrIMADben
Počet zhlédnutí: 484 809

4:36 Watts Mafia Crip member from 1998 in Watts

Watts Mafia Crip member from 1998 in Watts

Autor: streetgangs
Počet zhlédnutí: 726 910

6:31 Hoka Hey Homer_Hope Restored

Hoka Hey Homer_Hope Restored

Autor: LiveWhereYouRide
Počet zhlédnutí: 1 809

0:26 CN Tower gets hit by lightning up close - HD

CN Tower gets hit by lightning up close - HD

Autor: ecliptixtv
Počet zhlédnutí: 3 054

1:59 CN Tower, Toronto - Ontario, Canada

CN Tower, Toronto - Ontario, Canada

Autor: canadiantourism
Počet zhlédnutí: 89 827