Me on PCP

200 275
Me getting famous on CNN. My shirt says RL for my name.
Sledované video přidal uživatel: rojer dne 12. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: pvp, mtv, news, me, Serena, Altschul, drugs, CNN

Vtipy, které tě dostanou!

Na lavičce v parku sedí blázen. Vždy škrtne sirkou, sfoukne ji a říká: „Ta funguje, tu si schovám!”

roztahne plentu a zvola: Vsichni nemocny sem. Prijde chlap o berlich: Co ti je? Nemuzu chodit. Aha, tak jdi za plentu. Prijde dalsi a rika: jJJja bbBblbe mmMmmMluvim. Aha, tak mazej za plentu. Vytahne nejaky veci z kufru, zacne provadet nejaky ritualy a asi za pul hodiny vzkrikne: A ted ty, nemohouci, odhod berle! Berle leti pres plentu. A ted ty druhy, promluv! Zpoza plenty se ozve: PppPpljossssim ttTtTten s tema beljema upad.

Bořivoji!" Zahledí se zpytavě choť na pana Jalovce, který přichází domů krátce před půlnocí. "Jak mi to vysvětlíš? Ráno sis jenom odskočil k holiči...?" "Ano, máš pravdu," špitne provinile a vysvětluje: "Ale, pořezal mi při holení krk, a tak jsem se zastavil v hospodě a pozoroval, zda mi ještě dobře těsní..."

Policajt v terénu hlásí do vysílačky: „Našel jsem tady na lesní cestě opuštěné auto.” Za chvíli se ozve znova: „Oprava! Majitel vozu sedí v křoví.”

Říká Sára Kohnovi: „Muži, musíme koupit naší holce do pokoje záclony. Všimla jsem si, jak Roubíček odnaproti vždy večer, když se holka svléká, čumí do jejího pokoje.” „Ale Sára,” říká Kohn, „ty vůbec neuvažuješ. Žádný vydání za blbosti nebudou. S holkou si vyměníte pokoje a záclony si koupí Roubíček!”

Podobná YouTube videa

5:16 Inseminace slonice Delhi

Inseminace slonice Delhi

Autor: zoousti
Počet zhlédnutí: 6 784

0:06 Inseminační stanice - Havlíčkův Brod

Inseminační stanice - Havlíčkův Brod

Autor: ramiza69
Počet zhlédnutí: 682