Bilderberg We R Not Your Slaves We Are Not Property

320
We Do Not Forget! We Do Not Forgive! We Are legions---Expect Us ! ----Ae http://video.google.ca/videoplay?docid=1070329053600562261&q =end+game&ei=cUV_SPrQOISGqwPvysz4DQ Dear Bilderbirg Group ,You Hide away in the Dark and plot to kill 80 percent of humans The world is awake We Will Defeat You Humanity Will Destroy You ,You Will Stop Your criminal activity's .Canada is awake to your infestation ,you hide away in the dark like evil we will destroy you. Click the link and it will take you to a documentary if you don,t know about The Bilderberg Group even if you do watch it the only way to help is to learn. Airplane, Auto, Boat, Motorcycle, Motor Sport, Train, Animation, Blooper, Improv, Parody, Pranks, Series, Short Film, Sketch, Spoof, Stand-up, Video Blog, Athletics, Business, Communications, Computer Science, Economics, Engineering, Health, Humanities, Language, Math, Media, Medicine, Performing Arts, Physical Science, Social Science, Visual Arts, Advertising, Commercials, Entertainment News, Performing Arts, Short Film, Trailer, TV, Video Game, Web Series, Animation, Anime, Art, Documentary, Experimental, Filmmaker Reel, Interview, Manga, Short Film, Trailer, Tutorial, Federal Government, Grassroots Outreach, Local Government, Nonprofit, Public Service Announcements, Regional Government, State Government, Arts & Crafts, Beauty, Dance, Drink, Finance, Fitness, Fashion, Food, Gardening, Health, Home, Music, Sports, Technology, Alternative, Blues, Classical, Country, Electronic, Folk, Hip-Hop, Indie, Jazz, Pop, R&B, Rap, Religious, Rock, Soul, Unsigned, World Music, Commentary & Analysis, Documentary, Gotcha!, Grassroots Outreach, News, Political Commercial
Sledované video přidal uživatel: NWOScumBags dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: aquatic, reptile, wildlife

Vtipy, které tě dostanou!

V tramvaji stojí opilý muž ve směru jízdy a ptá se blondýnky, která stojí opodál: „Jede ta tramvaj na Václavák?” „Ne, na Václavák je to na druhou stranu.” „Jó, tak děkuju,” odpoví opilec a otočí se proti směru jízdy.

Noc je, když na naši polokouli dopadá stín Slunce.

Ptá se policista cikána, který kope rýhu pro kabel: „Jak dlouho se na tohle musíte učit?” „Normálně rok,” povídá Rom. „Když je člověk hloupý, tak dva roky.” „A když se to nenaučí ani za dva roky?” „Tak potom jde dělat policajta!”

Rozhovor s nadějným mladým zpěvákem: „Jak se váš život změnil od té doby, co se z vás stala celebrita?” „Prakticky nijak na to, že se o mně začalo mluvit v ženském rodě...”

„Jean, doneste mi prosím skleničku whisky!” „Sire, dovoluji si upozornit, že jste od rána nic nejedl, měl byste něco zakousnout.” „Máte pravdu, přineste mi prosím whisky s ledem!”

Podobná YouTube videa

0:54 Sophie the beagle and the towel

Sophie the beagle and the towel

Autor: lolo6933
Počet zhlédnutí: 4 635

0:49 Tanner escapes from crate.MP4

Tanner escapes from crate.MP4

Autor: LiKeDaNo
Počet zhlédnutí: 888

0:21 Puli Escape Artist

Puli Escape Artist

Autor: cameronfactor
Počet zhlédnutí: 3 942

2:16 Houdini Puppy Escapes Crate

Houdini Puppy Escapes Crate

Autor: beechave
Počet zhlédnutí: 392 920

2:46 Baily Beagle "Plays Dead" On National TV

Baily Beagle "Plays Dead" On National TV

Autor: videobeagle
Počet zhlédnutí: 565 888