Just Loot It

269
Heres a movie that I made for the Escapist Magazine/Warcry. Most of you have prolly already seen it before but im uploading here for my own archive puposes, and to keep them all together in one place. Sorry about the poor Video quality, I cant do anything about this one. Check out the Escapist Magazine @ http://www.escapistmagazine.com
Sledované video přidal uživatel: phrog801 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Nyhm, Madcow, warcraft, WoW, just, loot, it, comedy, funny, parody

Vtipy, které tě dostanou!

Dva tygři se tak prohání po poušti. Ten zadní se najednou ztratí. Chvilku na to cítí ten první něco teplého, jak se ho dotkne na zadku. Říká si, co že to jen mohlo být, ale nechce kvůli tomu vyvolávat nějaké hádky. Za chvíli to ucítí ještě jednou zřetelně, tak už se zeptá toho druhého: "Hele, zdálo se mi to, nebo si mi teď dvakrát vylízal prdel?" "Promiň, moc se omlouvám, ale sežral jsem před chvilkou jednoho právníka a chtěl jsem se nějak zbavit té pachuti v ústech."

Rozhovor na čerstvě umytých schodech Ale, ale pane Kropáčku, nějak vám ubývá vlasů... To víte, paní správcová, život se s nikým nemazlí. Někomu padají vlasy, jinému prsa.

Adam je v ráji sám a je mu moc smutno. Říká : > Bože, je mi smutno, nedá se s tím něco udělat ? < Adame. dám Ti ženu, inteligentní, hodnou, krásnou, dobrou kuchařku a hospodyni... > Bože, to se mi nezda, co by me to stalo ? < Skoro nic, jen jednu ruku a jednu nohu. > Hmm, to ne. > Bože, co bys mi pořídil za jedno žebro ???!.......

On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou ona povídá: "Hafni!" On: "Haf!" Ona zase: "Hafni!!!" "Haff!!!" Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká: "Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"

Ptá se pan Nitka souseda Vazby: „Někde jsem zaslechl, že jste závodně házel kladivem a jednou jste prý dokonce překonal světový rekord. Ale nebyl vám uznán. Co se stalo?” „Ale, pokazil jsem otočku a hodil jsem to opačným směrem.”

Podobná YouTube videa

0:24 MY 41 MOM DOIN THE SPONGEBOB

MY 41 MOM DOIN THE SPONGEBOB

Autor: MizDoraBoo4Life
Počet zhlédnutí: 291 212

1:33 This Little Girl is Ridiculous

This Little Girl is Ridiculous

Autor: NothingForX
Počet zhlédnutí: 2 310 054

4:27 Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Charlize Theron

Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Charlize Theron

Autor: FunnyorDie
Počet zhlédnutí: 1 401 803

3:43 Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Steve Carell

Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Steve Carell

Autor: FunnyorDie
Počet zhlédnutí: 2 639 960

4:14 Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Tila Tequila

Between Two Ferns with Zach Galifianakis: Tila Tequila

Autor: FunnyorDie
Počet zhlédnutí: 1 110 405

0:45 Bill Maher Shoots Zach Galifianakis with Heroin LIVE

Bill Maher Shoots Zach Galifianakis with Heroin LIVE

Autor: wlperie
Počet zhlédnutí: 114 805