AMAZING Linkin Park & Jay-Z feat P McCartney Numb/Encore

228
live concert
Sledované video přidal uživatel: propeller1985 dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: linkin, park, jay-z, mc, cartney, numb, encore, music, the, best, movie, ever, song, video, muzyka, live, performance, performans, hybrid, concert, amazing, fantastic, koncert, lp, extra, songs, linkinparktv, awesome, perfect, of, world

Vtipy, které tě dostanou!

Jak se pozná absolutní alkoholik? Bere si pivo i na záchod.

„Jestli zpackáte ještě jeden jediný případ, budete dělat psovoda!” vyhrožuje seržantovi náčelník. „Psovoda? To jako budu vodit psi za nos?”

Policista má po službě a tak se rozhodne, ze půjde na ryby. Neboť je to v lednu, tak vezme prut, sekyru a vyrazí. Přijde a začne vysekávat díru v ledu. Přijde k němu chlap a povídá: "Člověče, co tu děláte?" Policista se rozčílí a povídá: "To je moje věc a vůbec jakým právem se mě ptáte?" "Právem správce zimního stadionu."

Pan Kalianko se ptá: „Vy se jmenujete Grvintrompritz?” „Ne, já jsem Novák.” „Omlouvám se, mně se ta dvě jména stále pletou!”

Přijede nejvyšší rabi do Vatikánu na návštěvu. Všechno si prohlédne, lecos se mu líbí, ale nechápe, proč uprostřed chrámu stojí telefonní budka. Zeptá se tedy: „Svatý otče, k čemu je ta telefonní budka?” „To je spojení k bohu.” „A mohl bych si zatelefonovat?” „Ale zajisté.” Rabi vejde do budky, vytočí číslo a takových deset minut hovoří s bohem. Po skončení hovoru vyjde z budky a ptá se: „Co zaplatím?” „500 dolarů.” „Cože, 500 dolarů za deset minut?” „No, ono to jde přes satelit a to stojí hrozný peníze,” odpovídá svatý otec. Rabi nekomentuje, vytáhne pět set dolarů a zaplatí. Po nějakém čase vyrazí papež do Jeruzaléma, všechno si prohlédne a všimne si, že v největší synagoze stojí také telefonní budka. „To je spojení s bohem?” ptá se. „Jistě, svatý otče.” „A mohl bych si zavolat?” „Zajisté, svatý otče.” Papež vejde do budky a asi deset minut hovoří s bohem. Po skončení hovoru vyjde a ptá se: „Co zaplatím?” „10 centů, svatý otče.” „Cože, jen deset centů, když u nás to stojí takový peníze?” „To víte, místní hovor.”

Podobná YouTube videa

2:47 Metallica - Star Wars Imperial March

Metallica - Star Wars Imperial March

Autor: StShamus
Počet zhlédnutí: 1 954 897

5:50 John Williams conducts STAR WARS (Main Theme)

John Williams conducts STAR WARS (Main Theme)

Autor: martyprod2
Počet zhlédnutí: 88 886

3:29 Imperial March from Star Wars (John Williams)

Imperial March from Star Wars (John Williams)

Autor: mfranky
Počet zhlédnutí: 199 286

3:10 Star Wars  - The Imperial March [The Original!]

Star Wars - The Imperial March [The Original!]

Autor: maroke59
Počet zhlédnutí: 953 933

2:12 darth vader theme

darth vader theme

Autor: fOOtykickass56
Počet zhlédnutí: 331 970

3:43 My simple shipping container home

My simple shipping container home

Autor: DRPike1
Počet zhlédnutí: 240 976