Girl talks about Acid

29 521
I love this clip. From the CBC documentary "How to go out of your mind: The LSD crisis"
Sledované video přidal uživatel: ROXunreal dne 11. 02. 2012

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: LSD, lasergic, acid, diethylamide, psychedelic, drug, enlightenment, ethnobotany, leary

Vtipy, které tě dostanou!

Letní tábor končí a dvě nejlepší kamarádky, Věra a Katka, se musí rozejít. „Když budeš někdy něco potřebovat, zavolej,” navrhne Věra. Katka se zamyslí: „A uslyšíš mě?”

„Včera večer jsem pozval jednu dívku do kina. Pak jsme šli na večeři, pak jsme si šli zatancovat, pak ještě na zmrzlinu, a pak jsem ji taxíkem odvezl domů. Myslíš, že ji už mohu požádat o ruku?” „Ale proč bys to dělal, beztak jsi už pro ni udělal až dost!”

Je to za plotem a nejde to přehodit, co je to? Záplotník nepřehoditelný...

„A na důkaz našeho přátelství si spolu vykouříme dýmku míru,” oznamuje Old Šutrhendovi Vínotů. „Ale božínku, drahoušku,” namítne sametový hlásek. „To si nemůžeme navzájem vykouřit něco lepšího?”

V džungli zabloudí Francouz, Angličan a Čech. Chytí je domorodci a náčelník jim povídá: „My už sice lidi nežereme, ale máme tady zlého lva lidožrouta. No a to víte, nás je málo, tak vás obětujeme. Ale protože jsem lidumil, máte před smrtí každý jedno přání.” Angličan řekl: „Chci krásnou ženskou.” Dostal ji a pak se po něm lev jen olízl. Francouz řekl: „Chci dobré jídlo.” Najedl se a pak se po něm lev jen olízl. Čech řekl: „Já chci dvě perfektně vychlazená plzeňská piva.” Trvalo to sice 14 dní, než mu je sehnali, ale pak to stálo za to. Čecháček piva vymlaskl, domorodci ho strčili ke lvovi a čekali, co bude. Lev si k němu dvakrát čichl, třikrát se olízl a lehl si vedle něho. Domorodci chvilku koukali a pak ho začali oslavovat jako šamana. Když skončili oslavy, náčelník se ho zeptal: „Ty, Pepo, jak si to vlastně s tím lvem dokázal?” „Poslyš, náčelníku, už jsi viděl Plzeňáka po dvou pivech sežranýho?”

Podobná YouTube videa

6:15 Jarní chytání kaprů

Jarní chytání kaprů

Autor: sportcarptv
Počet zhlédnutí: 995

14:48 SUPŠ A VOŠ TURNOV - ŠPÉRA film 1941

SUPŠ A VOŠ TURNOV - ŠPÉRA film 1941

Autor: speradmin373
Počet zhlédnutí: 444

1:08 Figurková školička - Věž

Figurková školička - Věž

Autor: figurkovaskolicka
Počet zhlédnutí: 887

0:20 Figurková školička

Figurková školička

Autor: figurkovaskolicka
Počet zhlédnutí: 510