The Effects of Ecstasy

82 172
An insight into the common physical effects Ecstasy has on its users.
Sledované video přidal uživatel: bennyjammin dne 11. 02. 2012

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Ecstasy, Drugs, Pills, MDMA, Effects, Clubbing, Rave, Culture, Education

Vtipy, které tě dostanou!

Manželé sedí v divadle, kde je řeč o madame Pompadoure. Paní neví, kdo to je a ptá se manžela. Ten to také neví. „Tak se někoho zeptej, ne?” zlobí se žena. „Třeba tady toho pána, co sedí vedle.” Muž se zeptal a pán odpoví: „Madame Pompadoure? Rokoková koketa!” Manžel si to nechal pro sebe, ale manželka urguje odpověď: „Tak co říkal?” „Ale, copak já vím,” krčí rameny vyzvědač, „strašně koktá!”

Pani u sexuologa: "Co mam delat, pane doktore, manzel me neuspokoji..." "Milostiva, ja Vam mohu sice neco predepsat, ale koneckoncu, pan manzel prece nemusi nic vedet, poridte si milence..." "Mam, pane doktore, nestaci..." "Milostiva, kde je receno, ze ten milenec musi byt jen jeden...?" "Mam jich deset a furt je to malo..." "Tak dobre, ja Vam predepisu nejake hormony a za 14 dnu prijdte..." Manzelka prijde domu a vitezoslavne polozi pred manzela recept: "Vidis, zadna kurva,nemocna jsem!"

Eskymák vyhrál v soutěži auto. Po roce se ho ptají, jak je s ním spokojený. „Je to výborné. V kabině je teploučko, světla svítí daleko, sedadla jsou pohodlná. Jenom tažní psi se brzy unaví!”

Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál.

Pred nastupem do sluzby si ho predvolal nacelnik. "Hlavne si zapamatuj, ze strilet do lidi je u nas zakazane!" "A v kterych mesicich?"