Tomáš Klus - Sentiment na tři body

448 161
Píseň z nového alba Tomáše. Rozhodně se máte na co těšit a tak vám přeji příjemný poslech :)
Sledované video přidal uživatel: spidiczech dne 05. 05. 2015

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Poblinkal se pavouček, vyblil čtyři kýble a to jenom protože, spatřl mouchu v jídle.

Přistoupí chlápek k bankovní prepážce: "Můžu si tady otevřít účet?" "Jaký typ účtu byste si tak, pane, představoval?", ptá se úřednice. "To je snad jedno, kurva!" "Pardon, pane?! Zřejmě jsem se přeslechla!" "Řek jsem, že je to kurva jedno! Prostě ňákej zasranej účet." "Takové výrazy tady, pane, nemůžete používat!" "Do prdele, jaký výrazy?!" Dialog se ještě chvilku podobně rozvíjí, až úřednice ztratí trpělivost a odejde pro šéfa. Šéf s ní přichází k zákazníkovi: "Nějaký problém, pane?" "Kurva, jakej problém? Akorát jsem vyhrál ve sportce zasranejch dvaašedesát melounů a chci si tu prostě otevřít jeden zajebanej účet!" "Aha," usměje se mile šéf "a tahle stará kráva vám kurví náladu, co?"

„Děti,” vykládá paní učitelka ve druhé třídě, „boje na Dukle byly strašně těžké, mnoho lidí tam padlo, i mnozí z vašich příbuzných. Je tu někdo takový mezi vámi?” Jožka se hlásí: „Prosím, prosím, můj děda tam padl!” Paní učitelka ho hladí po hlavě a ptá se: „A jak se jmenoval děda?” „Obersturmbannführer Lembke!”

Jede poloprázdné Pendolino, strojvedoucí vidí babičku a volá na ni: „Babi, naskočte si, já vás kousek svezu!” „Ne, děkuji, já dneska spěchám!”

Utíká zajíc a druhý se ho ptá proč. "Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!" - "Ale vždyť my máme jen dvě uši?" - "To vím, ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"

Podobná YouTube videa

10:01 70,80,90 Hits...2.

70,80,90 Hits...2.

Autor: wildboys688
Počet zhlédnutí: 75 511