[StudioCrazyCZ] Tři Bratři a záhada Bermudského trojúhelníku 2díl

464 852
Tak a máte to tu ! Blázni =D 2díl se už zrodil na svět! Facebook: http://www.facebook.com/pages/StudioCrazyCZ/318983891451356.
Sledované video přidal uživatel: studiocrazycz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Dědo,” ptá se lékař pacienta, „jak slyšíte s tím přístrojem pro nedoslýchavé?” „Výborně, pane doktore,” spokojeně odvětí starý pán. „Od té doby, co ho mám, jsem už třikrát měnil poslední vůli!”

Schovává se za učebnici fyziky a vydává nechutné zvuky.

Děti mají ve škole tvořit věty, kde se objevují slova „jelikož” a „patrně”. Přihlásí se Janička: „Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet.” Další děcka sypou z rukávu podobně geniální nápady, až se přihlásí Pepíček: „Babička jde po dvorku a nese si pod paží Timesy.” „Ale, Pepíčku,” namítne kantorka, „tam není ani jelikož, ani patrně.” „No, to taky není všechno,” říká Pepíček a dodá: „Jelikož neumí ani slovo anglicky, patrně se jde vysrat.”

„Nikdo mi nebude nadávat do psů!” rozlítil se na neomaleného cizince indiánský náčelník. „Okamžitě opusťte náš tábor! Domluvil jsem. Haf.”

Tři lordi si vyprávějí své zážitky z pobytu v britských koloniích a jeden říká: "Strávil jsem v Indii čtyřicet let života. To je vám tak krutá země. Představte si to, když tam chlápek umře, tak s ním pohřbí zaživa jeho ženu." "Tedy, to je vskutku kruté, že ten nebožák nedozná klidu ani po smrti."

Podobná YouTube videa

1:26 Los peligros del huevo malo - Bad Egg

Los peligros del huevo malo - Bad Egg

Autor: Mugenadri
Počet zhlédnutí: 41 692

8:42 WoW Exploit orgrimmar

WoW Exploit orgrimmar

Autor: Sazuiz
Počet zhlédnutí: 26 989

2:00 Wintergrasp Fortress Bug - Yukiz

Wintergrasp Fortress Bug - Yukiz

Autor: Duonger
Počet zhlédnutí: 14 611