[StudioCrazyCZ] Tři Bratři a záhada Bermudského trojúhelníku 2díl

464 208
Tak a máte to tu ! Blázni =D 2díl se už zrodil na svět! Facebook: http://www.facebook.com/pages/StudioCrazyCZ/318983891451356.
Sledované video přidal uživatel: studiocrazycz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Pepíček za maminkou a nadhodí: „Mami, už jsem zjistil, proč je táta tak tlustej.” „A proč?” zajímá se máma. „Včera jsem ho špehoval v kanceláři,” vypráví Pepíček. „A viděl jsem, jak ho sekretářka nafukuje!”

Tak da za ukol CIA, FBI a New Yorske polici vypatrat v lese kralika. CIA nasadi obrovske mnozstvi informatoru, infiltruje a je do zvireci rise. Po pul roce vyda prohlaseni dementujici existenci kraliku. FBI po mesici patrani bez jedine stopy spali cely les i s nejblizsim okolim. Omluvit se samozrejme nehodlaji; kralik si to zaslouzil a ostatni jsou spolupachatele. Policiste z NY se vrhnou do lesa a za hodinu pred Billa privedou priserne zmlaceneho medveda, ktery rve: "Oukej, oukej, jsem kralik!"

Chuck Norris vešel do restaurace. Tak vznikly bary rychlé obsluhy.

„A na důkaz našeho přátelství si spolu vykouříme dýmku míru,” oznamuje Old Šutrhendovi Vínotů. „Ale božínku, drahoušku,” namítne sametový hlásek. „To si nemůžeme navzájem vykouřit něco lepšího?”

Námořní důstojník ukazuje novému námořníkovi veškeré technické vybavení lodi: navigační přístroje, radiostanici, strojovnu a lodní automatiku. "To je potom jistě velmi lehké takovou loď řídit, když je tak přepychově a moderně vybavena," povídá nováček po prohlídce. "Myslím, že si potom může stoupnout ke kormidlu kdejaký idiot." "Proč ne?" usměje se důstojník. "Chcete to zkusit?"

Podobná YouTube videa

1:42 New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 15 569

6:49 Super mario galaxy wii test

Super mario galaxy wii test

Autor: JacJakz
Počet zhlédnutí: 25 075

1:29 New Super Mario Bros Wii World 9 Map

New Super Mario Bros Wii World 9 Map

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 5 035

2:31 Doodle Jump Vivaz

Doodle Jump Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 6 103

6:39 Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 16 705