[StudioCrazyCZ] Tři Bratři a záhada Bermudského trojúhelníku 2díl

464 294
Tak a máte to tu ! Blázni =D 2díl se už zrodil na svět! Facebook: http://www.facebook.com/pages/StudioCrazyCZ/318983891451356.
Sledované video přidal uživatel: studiocrazycz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pepíček sedí na pračce a neustále si přejíždí mokrou houbičkou po rozkroku a hadříkem se tam utírá. „Co to vyvádíš?” diví se matka. Pepíček povídá: „Paní učitelka nám o angličtině neustále vtloukala do hlavy: čistit, leštit - clean (klín)...”

Jednoho dne se narodí manželům jenom hlava a jak tak čas běží, nastanou už několikáté vánoce a hlava se přikutálí ke stromečku, rozbalí dáreček a se smutkem v hlase povídá: "Ach jo, zase čepice!

Ženě, která ještě nikdy „neměla” žádného muže, se říká panna. Muži, který „neměl” ženu, orel.

Dědovi nejdřív umře babička, potom mu chcípne koza a nakonec mu jeątě někdo přejede psa. Sedí tak na zápraží a běduje. "Panebože co jsem Ti udělal, že mě tak trestáš"? Z nebe se najednou ozve. "Já ti ani nevím, ale ty mě tak ňák sereš".

Matka má tři dcery, a v den jejich svatby požádá každou z nich aby ji popsali jejich sexuální život po svatbě. První odepsala zpět druhý den poté, co se vdala. Dopis přišel jen s jedinou zprávou: "NESCAFE". Nejprve byla matka zmatená, ale nakonec si všimla reklamy na Nescafe v novinách a ta říkala: "USPOKOJENI AZ DO POSLEDNI KAPKY..."Matka byla šťastná. Potom se provdala i druhá dcera a za týden poslala domů dopis. Byla v něm jen jedna zpráva: "BENSON & HEDGES". Tak matka hledala reklamu na Benson & Hedges a ta zněla: "EXTRA DLOUHY, KRALOVSKA VELIKOST". Matka byla šťastná. Po svatbě třetí dcery byla matka velmi znepokojena čekáním na dopis od jejího děvčátka. Trvalo to čtyři týdny než zpráva přišla. Když ji obdržela, zpráva jednoduše říkala: "BRITISH AIRWAYS". Matka se znepokojila. Začala zuřivě prohledávat všechny noviny v domě s reklamou o British Airways. Nakonec ji našla a omdlela. Reklama zněla: "TRIKRAT DENNE, SEDM DNU V TYDNU, OBEMA SMERY"

Podobná YouTube videa

0:53 Nokia 5230 Games

Nokia 5230 Games

Autor: tuneupnokia5230
Počet zhlédnutí: 54 550

5:38 Skyrim - Speech And Smithing Easy Level Up

Skyrim - Speech And Smithing Easy Level Up

Autor: Shamakaaze
Počet zhlédnutí: 278 599

3:01 Skyrim Mining and Crafting How to

Skyrim Mining and Crafting How to

Autor: Arsenalrobert
Počet zhlédnutí: 39 778

1:54 The Elder Scrolls V: Skyrim - Mining and Smithing

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mining and Smithing

Autor: Tancuras
Počet zhlédnutí: 50 646

1:03 The Elder Scrolls V: Skyrim -  Dragon Armor

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragon Armor

Autor: maxmrm
Počet zhlédnutí: 696 583