[StudioCrazyCZ] Tři Bratři a záhada Bermudského trojúhelníku 2díl

464 131
Tak a máte to tu ! Blázni =D 2díl se už zrodil na svět! Facebook: http://www.facebook.com/pages/StudioCrazyCZ/318983891451356.
Sledované video přidal uživatel: studiocrazycz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jede matfyzák tramvají a cvaká si dva lístky. Vidí ho chlápek, nedá mu to a zeptá se: „Prosím vás, proč si cvakáte dva lístky najednou?” „No, kdybych jeden ztratil, tak mám ještě jeden.” Chlapíkovi to přijde logické, ale za chvilku se ptá znovu: „A co když ztratíte oba dva?” Matfyzák se šibalsky usměje: „Tak mám ještě průkazku!”

Proč Blondínka na přechod rozhazuje housku? Krmí zebru...

Přijde prodejce vysavačů do luxusně vypadajícího bytu a poté, co mu otevře uhlazený gentleman, ihned vysype na peršan v předsíni kýbl hoven a spustí: "Vázený pane, máte to neuvěřitelné štestí, že se k Vám dostala nabídka tohoto vysavace. Je to prevratný vynález pracující na úplne jiném principu, nez obycejné vysavace. Nebudu Vás zatezovat podrobnostmi, ale jako dukaz do nejmensího drobku a atomu zápachu vysaju behem minuty tuto hromadu fekálií. Jinak, prísahám, ty hovna sezeru." Pán se na nadseného prodejce útrpne podívá a praví: "Chcete prinést horcici nebo kecup, nám nejde proud".

Kam nejlepe investovat sve uspory? Do alkoholu, kde jinde byste dostali 40%

Typy muzu dle curani: Drsnak Kdyz docura, oklepe si ptaka o musli. Spolecensky Jde curat s prateli, at se mu chce nebo ne. Plachy Nemuze curat, kdyz se nekdo kouka. Splachne a prijde pozdeji. Flegmatik Kdyz jsou musle obsazene, cura do umyvadla. Starostlivy Nevi, kde posledne byl, tak udela rychlou prohlidku. Vesely Cura nahoru, dolu a napric muslemi, trefuje mouchy. Tupy Rozepne vestu, vytahne kravatu a cura do kalhot. Opily Drzi pravy palec v leve ruce a cura do kalhot. Jesitny Drzi peticentimetroveho pindika jako baseballovou palku. Radikalni Kasle na musli a cura na zed. Popudlivy Vbehne dovnitr, chytne za zip, ten se zasekne. Nakonec se tam dostane, zjisti, ze ma zamotane slipy, nemuze najit otvor.Vzteky urve knoflik, cura do kalhot. Silhavy Kouka do leve musle, cura do sve a splachne pravou. Zvedavy Kouka na souseda a porovnava, jak jsou na tom. Nobl Elegantni, predvadi se a rovna si kravatu, rozhledne se, cura na zem. Znechuceny Chvili stoji, pak to vzda, jde ven, po par krocich se otoci a vlitne zpatky. Nakonec to nezvladne. Potmesily Pri curani tise prdi, vi, ze to bude na toho vedle. Detinsky Kouka primo na dno musle a se zaujetim pozoruje bublinky. Klidny Stoji velmi dlouho, volnou rukou drzi noviny a cte si. Zoufaly Ceka ve dlouhe rade, zatina zuby, cura do kalhot. Pragmatik Ceka, az bude chtit na velkou a pak zvladne oboji najednou. Mrnavy Vyleze na schudek, spadne do musle, utopi se.

Podobná YouTube videa

4:57 MMORPG's of 2011-2012 and beyond!

MMORPG's of 2011-2012 and beyond!

Autor: humdot
Počet zhlédnutí: 406 413

1:51 Fallout 3 - Behemoth Fight (Daytime)

Fallout 3 - Behemoth Fight (Daytime)

Autor: ColdDestiny88
Počet zhlédnutí: 194 923

1:48 Fallout 3 - Finding a good follower

Fallout 3 - Finding a good follower

Autor: Xeerv
Počet zhlédnutí: 406 208

0:41 How to get all followers Fallout 3 (Read Description!)

How to get all followers Fallout 3 (Read Description!)

Autor: Kougrakub
Počet zhlédnutí: 22 250

2:57 Fallout 3 - Seducing Mr. Burke as a Man

Fallout 3 - Seducing Mr. Burke as a Man

Autor: agrmonster
Počet zhlédnutí: 305 808