[StudioCrazyCZ] Tři Bratři a záhada Bermudského trojúhelníku 2díl

464 975
Tak a máte to tu ! Blázni =D 2díl se už zrodil na svět! Facebook: http://www.facebook.com/pages/StudioCrazyCZ/318983891451356.
Sledované video přidal uživatel: studiocrazycz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Možné významy čísla 95 v názvu WINDOWS 95 - procento kódu, který je v den releasnutí napsaný - procento kódu, který v den releasnutí ještě není otestovaný - počet disket, na kterých se bude distribuovat - počet MB, které zabere minimální instalace - počet programátorů u Microsoftu, kteří budou produkt používat - průměrné IQ uživatele produktu - minimální taktovací frekvence procesoru - počet minut potřebných k nastartování systému - procento z celkového počtu instalací, které budou smazány týž den - minimální počet MB RAM - rok prodávání funkční verze (2095) - rok ve kterém majetek Billa Gatese přesáhne 10 miliard - počet úspěšných instalací dohromady - minimální doba instalace v hodinách - počet minut po které budou fungovat - označení jediného počítače na kterém to bude fungovat tj. IBM PS/2 Model 95 - průměrné IQ autorů - počet příruček - váha instalačního balíku v kg

Chuck Norris dokáže zvednout nepřijatý hovor.

Říká chlap holce: "...kdybych věděl, že jsi pana tak budu na tebe opatrnější." Holka: "Kdybych věděla, že jsi takový vůl tak si ty silonky sundám!"

Přijede lord z projížďky na koni a před stájí už na něj čeká Jean a hlásí: „Lorde, vaše žena má v ložnici milence.” Lord sleze z koně, jde do domu, dojde až před ložnici a poručí: „Jean, přineste mi zbraň.” Jean dojde pro zbraň. Lord znovu poručí: „Jean, nabijte!” Jean nabije a podá zbraň lordovi. Lord namíří na zavřené dveře a vystřelí. Pak znovu poručí: „Jean, zjistěte situaci.” Jean nakoukne do ložnice, vrátí se a oznamuje: „Lorde, mistrovská trefa! Ustřelen u kořene, dáma se dusí!”

Námořník píše milostný dopis jedné ze svých milenek, pojednou se zarazí a dlouho okusuje tužku. Pak se obrátí na kamaráda a povídá: „Byl bys tak laskav, Jime, a sundal si košili?“ „Prosím tě, na co?“ „Chtěl bych se podívat, jak se píše Mary Lou.“

Podobná YouTube videa

7:02 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2: All Specials

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2: All Specials

Autor: PS360HD2
Počet zhlédnutí: 348 259

5:25 naruto ultimate ninja storm all characters

naruto ultimate ninja storm all characters

Autor: mattthegamefreak
Počet zhlédnutí: 99 627

0:58 Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Gameplay Footage 3

Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Gameplay Footage 3

Autor: Games
Počet zhlédnutí: 700 836

0:22 Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Footage 7

Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Footage 7

Autor: Games
Počet zhlédnutí: 263 758

0:24 Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Gameplay Footage 5

Naruto Ultimate Ninja STORM - Official Gameplay Footage 5

Autor: Games
Počet zhlédnutí: 188 492